Jump to content

TURNIR U NS


Silencioo

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bice TURA (DA[za yocu]) , ima dosta ns+okolina ekipa da se napravi tur sa 8 EKIPA, a sad da li ce nennad,headhunter,yoca,dakilens,4gl,pirot.,nish, i krusevac doci, pa da bude 16, ne znam jer ste neozbiljni ko i za pred svaki turnir..Uvece cu da postujem ziroracun pa ko hoce neka uplati ko nece neka igra klanski preko neta i svi srecni... Mozemo da primimo 16ekipa max...

turnir je osmisljen da se igra u dve igraonice koje su umrezene,tako da ce se odigrati mnogo vise partija a nece dugo trajati.Uplata po ekipi je 2500din.Nagrade 60 30 10. Mod cm ova najnovija verzija, standardna pravila,necu da ih ponavljam...

Link to comment
Share on other sites

Da, mislim da je ovako(da platimo kad dodjemo) bolje jer ljudi nevole komplikacije.

Btw. nisi postovao ziroracun kao sto si reko :P

problem sa placanjem na ruke je taj sto obecas neke nagrade u toj i toj kolichini, jer su ti ljudi rekli da dolaze, onda ispali par ekipa (npr neka bude 4 ekipe od 12) sto bitno menja situaciju... ovako svi random/nove ekipe ili one koje nisu sigurne... ako hoce neka uplate ako nece... ne moraju da igraju... a to za ruke se slazem samo za proverene koji nece niti su ikada do sada ispalili.......

ps. Damke je dobio warn na ligi \o/ \o/ :D:D:D

edit: jebena igraonica... ostao je ulogovan revenger a nisam ni skontao...... ovo je pisao Legendary Kosuta him self, verovali ili ne.

Edited by Revenger
Link to comment
Share on other sites

Pa sve jedno je nagrada 60 30 10.koliko god ekipa da bilo,tako da placanje na ruke i neprestavlja problem,nevidim potrebu da neko pise da dolazi,da bi zadnji dan ispalio..a i da ispali napisace ovde...Ne znam koliko ima novosadskih ekipa ali ce biti 10/12 max ukupno..I pitanje je dal dolazi nish,vranje.Meni je turnir u KG bio sasvim OK.Bio je dovoljan broj ekipa dobra organizacija,i trajao je ne toliko dugo koliko sam mislio.Bilo bi lepa da se ponovi ako moze i bolje svaka cast :).

Volim Yocu.

Link to comment
Share on other sites

Najbolje bi bilo kad bi svi lepo odvojili po glupih 20 min da se dogovorite da li dolazite ili ne ... Sad znate da ce turnira sigurno biti pa lepo svaka ekipa neka se sastavi i resi vise jel dolazi ili ne ili sta vec i lepo postuje ovde ...

Znam, Srbi smo, ne mozemo da se dogovorimo ni za -arem dlon no noobs ali ajde probajte :)

P.S. Procenat od turnira treba da ide za plasticnu operaciju face 25cm-Matori-og kako bi mladja populacija (deca) ponovo mogla da dolazi u igraonicu bez ikakvog straha. Hvala unapred.

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...