Jump to content

Turnir u Lanu Counter Strike 1,6


TRBA

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovde se moja diskusija zavrsava!!!

Moje komentare na netu necete vise videti jer me mrzi da se nastavljam sa debilima i nakurcenim idiotima!!!

Gia lesko i svi ostali sto pljujete po turniru i svemu sto mi radimo nemorate doci hvala lepo dovidjenja al nemorate ni pljuvati po tome i cao!!

ps:od sad ce vas TRBA obavestavati o svemu on ima zivaca za mentole kao sto su navedeni...

THC LA FAMILIA~!

Link to comment
Share on other sites

Ovde se moja diskusija zavrsava!!!

Moje komentare na netu necete vise videti jer me mrzi da se nastavljam sa debilima i nakurcenim idiotima!!!

Gia lesko i svi ostali sto pljujete po turniru i svemu sto mi radimo nemorate doci hvala lepo dovidjenja al nemorate ni pljuvati po tome i cao!!

ps:od sad ce vas TRBA obavestavati o svemu on ima zivaca za mentole kao sto su navedeni...

LEsko ajde pusti nas malo :D

@Brate 1500din kome se ne svidja nemora da dodje hvala poz

Edited by ACONATION
Link to comment
Share on other sites

e tako ja nastavljam ovde alo bre uplacujte mislite da ako ste dali imena i tagove nemorate da placate a prvih 16 ekipa koje uplate igraju a ne prvih 16 koje su dali imena klanova nickove i to zato molio bih placaj bre. i saljite skenirane ili telefon slikane placene uplatnice u posti

ps:ako neko neplati neigra bre makar bio i sk iz svedske

Edited by TRBA
Link to comment
Share on other sites

Ovde se moja diskusija zavrsava!!!

Moje komentare na netu necete vise videti jer me mrzi da se nastavljam sa debilima i nakurcenim idiotima!!!

Gia lesko i svi ostali sto pljujete po turniru i svemu sto mi radimo nemorate doci hvala lepo dovidjenja al nemorate ni pljuvati po tome i cao!!

ps:od sad ce vas TRBA obavestavati o svemu on ima zivaca za mentole kao sto su navedeni...

ti si se izlegao iz jajeta pre 3 dana i dosao si ovde da prodajes svu pamet ovog sveta ... si i ti uvatio boga za muda?

ti sa 2 grama mozda da nekom kazes da je debil i nakurceni idiot ...

sve ti u niku lepo pise gille 90 ...

aco ako je igraona smece onda ne treba nista da das gazdi ...

Edited by GIAAAAA

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

E sad ovako da vam objasnim zasto 3000dinara ucesce a ne 1500 recimo dolazim iz Beograda karta tamo i nazad vozom mi je 600 dinara, placam ucesce kod vas 300 dinara, treba mi za bar 2 taxi-a u novom sadu 400 dinara,da imam 2 obroka je 300 dinara, da odem u kafic da popijem nesto posto ne mogu da blejim u igraoni je 400 dinara(2/3 puta da odem) TO JE SVE MINIMANALAC a taj minimalac izadje ovako 600+300+400+300+400=2000 dinara ~~~ planirate da prvo mesto bude od 10-12k dinara i ja treba da se cimam ceo dan se igram da bi osvojio STA ?!?!?! NISTA JOS DA BUDEM U GUBITKU! Dajte da ne kazem klinci nemojte izmisljati toplu vodu nego stavite 3k dinara upad mi smo malo stariji/iskusniji.

toliko.

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

E sad ovako da vam objasnim zasto 3000dinara ucesce a ne 1500 recimo dolazim iz Beograda karta tamo i nazad vozom mi je 600 dinara, placam ucesce kod vas 300 dinara, treba mi za bar 2 taxi-a u novom sadu 400 dinara,da imam 2 obroka je 300 dinara, da odem u kafic da popijem nesto posto ne mogu da blejim u igraoni je 400 dinara(2/3 puta da odem) TO JE SVE MINIMANALAC a taj minimalac izadje ovako 600+300+400+300+400=2000 dinara ~~~ planirate da prvo mesto bude od 10-12k dinara i ja treba da se cimam ceo dan se igram da bi osvojio STA ?!?!?! NISTA JOS DA BUDEM U GUBITKU! Dajte da ne kazem klinci nemojte izmisljati toplu vodu nego stavite 3k dinara upad mi smo malo stariji/iskusniji.

toliko.

Peco je gladan.....

@GIA

Igraona je kao Infiniti u Vrbasu eto tako .....I tamo kada ste prawili turove davali ste Rusinu pare :D

Link to comment
Share on other sites

kao prvo navalio sam da se plati jer prvi dan se prijavilo osam ekipa sa imenima tagovima i to od toga je proslo vise od nedelju dana i niko neplaca pa sta misle da cemo mi cekati 2 dana pre turnira

kao drugo de da stavim 3000 k kad ni ovo ne placaju a i bice vredne tastature i misevi ne od 200 din nego od 2000 din tako prodaj to i i to je to brate ono ko dolazi samo zbog nagrade bolje da ne dolazi ono sta reci bro kapiram da je sve skupo al kapiraj ti mene malo jbg svi kenjaju a niko nepomaze oko organizacije mislis da je meni lako ja moram da se sunjam u guzicu gazdi da nebi reko e necu da bude turnir sta sad pokazite dobru volju sve moze da se sredi al pomozite brate stavicemo mi i 5000k brate nek se prijavi 32 ekipe al spavate u nekim prenocistima i to sta mislim ono

Link to comment
Share on other sites

Peco je gladan.....

@GIA

Igraona je kao Infiniti u Vrbasu eto tako .....I tamo kada ste prawili turove davali ste Rusinu pare :D

igraona dok je bila sa dve prostorije bila je extra to sto ti nikad u zivotu u kuli nisi video bolje to je tvoj problem .... tako da ne bleji ... i taj tur je bio 2 dana ako te neko nesto pita ... i bila su 3 tura .... izvoli ti napravi tur ja cu rado da dodjem do kule ... prvo uzmes razmislis pa onda napises nesto pametno sledeci put ...

@ trba

zar si ti ocekivao da ce dva dana posle sto si postovao ovde da ti neko plati... de je mozak ? otkud ja znam oce li biti tura ili ne ... zamisli sad ja ti uplatim ovog trena a ti 3 dana pred tur kazes nema tura ....

Edited by GIAAAAA

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

E sad ovako da vam objasnim zasto 3000dinara ucesce a ne 1500 recimo dolazim iz Beograda karta tamo i nazad vozom mi je 600 dinara, placam ucesce kod vas 300 dinara, treba mi za bar 2 taxi-a u novom sadu 400 dinara,da imam 2 obroka je 300 dinara, da odem u kafic da popijem nesto posto ne mogu da blejim u igraoni je 400 dinara(2/3 puta da odem) TO JE SVE MINIMANALAC a taj minimalac izadje ovako 600+300+400+300+400=2000 dinara ~~~ planirate da prvo mesto bude od 10-12k dinara i ja treba da se cimam ceo dan se igram da bi osvojio STA ?!?!?! NISTA JOS DA BUDEM U GUBITKU! Dajte da ne kazem klinci nemojte izmisljati toplu vodu nego stavite 3k dinara upad mi smo malo stariji/iskusniji.

toliko.

preterao si sa vozom povratna karta 600 dinara ... kad znash i sam da sa 200 mozes da se vozis tamo nazad.

a ti sad petre razmisli ovako.

sad stavi on 3k ufur i dodje glorija uzme turnir i pare i sve ostalo i ti ostanesh praznog dzepa ... platio si ufur 600 taxi 400 pice 300 i potrosio si vise para a nisi dobio nista. ovako 1.5k dinara ufur bice prva nagrada 200evra + oprema a drugo i trece mesto samo oprema.

ne znam sto si toliko halav ... a i ako nishlijama nije cim da dolaze ne znam sta se ti bunish ...

ja bih bash pravio svake druge nedelje turnir sa 1500 ucesce bash da se izbegnu glorijanci i njihovo dolazenje i da se mi oparimi (pod ovo mi su novosadjani).

@turnir

igraonica je ok u lanu cs radi dobro (overio sam) josh cu ja otici par puta dole pred tur da setupujem sve stavim mouse fix i remove mouse fix refresh lock i sve ostalo.

jedini problem je sto je malo skuceno u igraonici (ko zna kako izgleda Inferno u krusevcu pa dodajte josh jedno 5-10 metara kvadratnih i to je to.)

Igraonica se nalazi u samom centru kamenice iza autobuske stanice gde se ceka bus za grad.

klinci su mi ostavili da postujem sliku izgleda uplatnice

http://img525.imageshack.us/my.php?image=g...tachmentut7.jpg --- jebe rur nesto ne radi img /img inace to je izgled uplatnice

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

igraona dok je bila sa dve prostorije bila je extra to sto ti nikad u zivotu u kuli nisi video bolje to je tvoj problem .... tako da ne bleji ... i taj tur je bio 2 dana ako te neko nesto pita ... i bila su 3 tura .... izvoli ti napravi tur ja cu rado da dodjem do kule ... prvo uzmes razmislis pa onda napises nesto pametno sledeci put ...

@ trba

zar si ti ocekivao da ce dva dana posle sto si postovao ovde da ti neko plati... de je mozak ? otkud ja znam oce li biti tura ili ne ... zamisli sad ja ti uplatim ovog trena a ti 3 dana pred tur kazes nema tura ....

VRBAS ZA GLAVNI GRAD

Link to comment
Share on other sites

@ gille

ja nisam lozana ti si ispao lozana ne mozes da dodjes ovde i da vredjas nekog a da ti taj ne uzvrati jednostavno zar ne ? niko ti nije pljuvao turnir nego su ti ljudi lepo objasnili sta je bolje sta nije jer je tebi ovo prvi tur zar ne ? to su saveti a ti si na njih lose reagovao ...

@ aco

naravno kako drugacije :)

@ dejan j.

pa ti si pro dobi gloriju :D

Edited by GIAAAAA

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...