Jump to content

Turnir u Lanu Counter Strike 1,6


TRBA

Recommended Posts

pa nekapiras mi cemo uzeti 30 prijava ekipa a prvih 16 koje uplate igraju necu ja moliti nekog da plati znaci prvih 16 koji plate igraju

Druze da ti pomognem :P

Ovako kazes : Rok za uplacivanje je 22,23 decembar (sam odluchi) , prvih 16 ekipa koje uplate, igraju.

Okacis listu ekkipa koje su platile i nakon svake 2 ili 3 uplate apdejtujesh i popunjavas listu ...eto :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ovako evo nekih novih obavestenja sto se tice turnira...

Gazda nam je ustupio i drugu igraonicu koju ima da koristimo u toku turnira pa mozemo sa radoscu da vas obavestimo o tome da se broj ekipa koje cemo primiti veci tako da se moze svako prijaviti imate u ranijim postovima sve napisano kako sta i gde...

unapred hvala i svi ste pozvani da dodjete...

THC LA FAMILIA~!

Link to comment
Share on other sites

brate,shta mrachish ? koji ce ti kurac slike igraonice ? da neces mozhda da spavash u njoj ili da jedesh sa poda ? ili si kojim sluchajem osvojio cpl pa ne zhelish da se spushtash na nivo niskobudzetnih ? ...smarate jako..

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...