Jump to content

PC not working


Force

Recommended Posts

Elem , problemi se javljaju zadnjih mesec dana pc je relativno nov uzet pre 4 meseca .

Problem je sledeci tj problemi : Desi mi se kada igram nesto , radim da sve stane na 5-10 sec i onda krene sve normalno ( kontam da je memorija ) Imam trancendovu 2 giga na 800 mhz.

Sledeci problem je iskljucimi se monitor kao ono na stan baj rezim trepti plava tackica kod power dugmeta i nema slike i to od jednom ( kada igram WOW najcesce ) onda posle toga pocne da se cuje komp jako pistav zvuk i pokusava da se restartuje i ne moze i onda kao krene restart i ne moze da digne sistem i onda moram rucno da resetujem, kada se dize sistem onda mi izbaci kao iz safe moda normal itd.. kao nije nesto funkcionisalo pa nije mogao da digne sistem.

PS: Bojim se da mi nesto ne rikne jer komp sam platio boga oca a novaca se nema naravno . Mislim da je u pitanju memorija jel sam uvek bio sumnjicav u vezi trancenda . Inace memorija je ona obicna skrnava nema hladjenje . Ali imam dodatna 2 ventilatora na hardu i maticnoj sto sam dodao a imam i OCZ reaperovo neko hladjenje brutalno ,

Sada hocu da cujem razlicita misljenja kako bih ustanovio 100% sta je .

Hvala .

Edited by Dino
Link to comment
Share on other sites

Meni se to desavalo zbog pregrevanja graficke, najpre skrnavi 9250 pasivno hladjeni pa sad i 1650pro jer nisam ocistio kuler otkad sam ga stavio u kuciste, slika se zamrzne na neko vreme, onda se ugasi ekran ali se meni samo resetuje graficka, sistem nastavlja da radi, cak se ni igra ne srusi, posle 30s - minut se ekran ponovo upali i sve radi :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Isti simptomi

ali nem ogu da skontam , znaci igram WOW i samo odjednom , ali sam igrao dosada sve zivo na mah rezzi i kako sada odjednom.

I ja msilim da je graficka , sta sade da radim jebem li ga ima ovaj kuler na njoj kako moze dase pregreje jbte tt .

šta kaže start > run > eventvwr.msc > system?

Au brate zilion erora , sta sada da radim , jel moguce od jebene prasine da je posto mi je kuciste malo i zavuceno i mozda mass toplote i cao ugasi se graflulja .

Edited by Dino
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...