Jump to content

Ovo me je oraspolozilo


Recommended Posts

  • Replies 853
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^

"ala se natežete,udelite nam malo tog ljubavnog iskustva i mi bi da prcamo ! "

???

nadji mi ijedan ozbiljan moj postu tom topicu(od ukupno 2) u kojem ja pametujem ili govorim da se razumem u zhene(devojke).

ae sad lizhi jos malo dupe dakiju,mozhda te nauci da kodiras...

Nemam nameru da se raspravljam sa tobom.Smesna mi je bila situacija i to je to.

Edited by Kristian
Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem foru,ima li neke valjane dobre dushe da mi je predochi?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

taj lik je toliko uber da to nije normalno. ima emisiju koja ide na nasem foksu (valjda) trenutno, man vs. wild, juce sam gledao kako se bez icega popeo uz neku klizavu strmu stencugu visoku 10ak metara bez ikakve opreme. gugluj mu ime, pa ces videti

ale, ja sam se nasmejo :*

carina, čak je nekovreme imao gadan problem sa kičmom i nije mogao bukvalno ništa da radi.

Moram da skinem ceo serijal.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Alo stanko, stedi materijal za niggro postove :D, anyway...

THIS IS NIGGROPOST #3. THAT'S RIGHT BITCH, THE NIGGRO POST IS BLACK.

WE'RE GONNA START WITH SOME RANDOM NIGGA WITH UGLY SHOES AND SHIT

l14a404e6eb4d5ed33b1407ua1.jpg

AWESOME OLD SCHOOL NIGGERS

34furious_five_fashion_small.jpg

NIGGA STOLE MY SOFA

2a65uag.jpg

SPRAY THAT NIGGER!

Guy_on_PCP.gif

NIGGER FIGHT CLUB

2441595858_216984c1b9.jpg

THAT RAIN ARE FALLING, NIGGA

1939niggersds3.jpg

THAT'S IT FOR NOW BITCHES, TO BE CONTINUED...

infiniggerki6.jpg
Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

Reli vozachu nije instinkt kao plavushici od 20 leta da cim je frka stisnu kochnicu. Taj sto se uspanichio u krivini i stisnuo kochnicu nije reli vozach jerbo da jeste prvi instinkt bi mu bio da smota volan, da gas i onda izkontrira i dalje pod gasom. Ako te bash zanima kako to izgleda uzhivo mozhemo da odemo na poligon kod mene ovde kad padne sneg gde se svake godine zezamo sa tim pri malim brzinama po snegu. Sustina je AKO NISI ZAKOCHIO PRE KRIVINE u koju ulazis ostro u njoj nikako ne smes da kocis jer ces izleteti iz iste ne samo ako ti se zablokiraju tockovi vec i zato sto te, ako kocis, prednji tockovi ne izvlace iz krivine.

da si pazljivije odgledao ceo klip,video bi da su samo cetvorici u celom klipu zablokirale kocnice usred krivine. za njih mozemo reci da su postupili amaterski li kako god... ostali vozaci su uleteli prebrzo u krivinu i ono sto se njima desilo jeste podupravljanje,odnosno,kad auto kliza preko nosa... jedino sto mozes tu da uradis jeste da pustis gas i da pokusas da kontriras volanom. dalje, par njih je preupravljalo,odnosno zadnji deo je izgubio kontrolu,i jedino sto tu mozes da uradis jeste da pokusas gasom da izvuces auto,uz kontrianje naravno... i sve je to lepo kad se napise,ali bas me zanima kako bi se ti snasao u toj situaciji kad mozes tako ladno da pricas da likovi nemaju pojma.

mozemo da odemo kod tebe na poligon,ali kao sto si rekao,da se zezamo pri malim brzinama.. tad mozes da smotas volan i iskontriras jer su male brzine i mozes jer to zelis da uradis. a drugo je kad vozis auto na granici i iznenadi te krivina koja je dosta ostrija nego sto si mislio,pa onda da iskontriras pri brzinama od 80+... kapiram da nikad nisi ni probao da iscimas volan pri toj brzini pa pricas napamet samo.

i jos nesto,ako nisi zakocio pre krivine koliko treba,mozes da nastavis da kocis u krivini ali blagim pustanjem kocnice.. naravno,sve ovo pod uslovom da nisi uleteo ko konj i precenio i auto i svoje mogucnosti.. morao sam da se ubacim, jer ne mogu da gledam kako samouvereno pricas, da likovi nemaju pojma sa voznjom a pritom raspolazes sa nekih 20% informacija.. zasto ne prodas taj motor i ne uzmes neku olupinu da im pokazes kako se kontrira u krivini? jebiga,ipak finci nemaju pojma kako se vozi.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...