Jump to content

brutalni vod-ovi


Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gom mi je ocaj ove sezone. dosta timova nedostaje, a i ovi sto igraju, igraju preko neke stvari. mnogo su bolje druge lige, al slusanje tastelessa i sdma je dozivljaj :P

go check out the mumbo jumbo series to know why skt1 not participating in gom 3

in short, skt1 is controlled by kespa, and kespa used to choose who goes to blizzcon to represent korea. however, for this blizzcon, the top 3 from gom is chosen to go, and kespa is not too happy about it and thus the boycott

Link to comment
Share on other sites

pa da. to je mozda razlog za sktelekom. al u gomu ne ucestvuju ni estro, mbc i bivsi ogn. samsung je predao sve meceve u jednom kolu.

u odnosu na ostale lige, gom ima mizernu gledanost u koreji. timovima je vaznija promocija sponzora, nego osvajanje nekih levih turnira. isto, igracima se ne racuna ucinak u gomu za kespa rank.

Link to comment
Share on other sites

Odgledajte GoojiLa vs July - Game 1 [Ro.16]

http://www.gomtv.net/classics3/vod/835

partija je brutalna posebno sto su se strane preokrenule svakome po par puta.

hvala ti za ovo. em sto je partija brutalna, em sto sam se upiso malo od smeha kad se komentator prodero MOVE UR DRONES! plus ovaj chinki akcenat ahh bas dobro

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

kapiram da ovo retko ko ce gledati, ali jebote, kakav gejm :D

flash vs firebathero

TvT od sat vremena

ludnica

na pocetku, kad je fbh non stop ubijao po 2 tenka i ono, ostane fbh sa 6 tenkova, ovaj sa jednim :D jao jao

i samo mi nije jasno zasto nije izvukao nuke da mu baci u onaj cosak na 11 sati. flash se zabo tu i non stop dovodi junite, bori se za taj exp koji prakticno znaci pobedu...i ovaj konj, da mu je bacio nuke ovaj ne bi imao gde, ali dobro :)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Kolko je dobar onaj dragoon sto zaustavlja marine rush. Preterao ga je...

Meni je mnogo bolji jedan rus sto je bez medica sa jednim marincem ubio lurka, malo levo pa desno. Ne znam jel stavio u video to, smorio sam se na pola jer sam skontao da sam sve to video jednostavno prateci replay-eve sa gosugamers. I muzika je gej

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessag...?topic_id=97279

nada vs reach

ovaj vod nisam pogledao jos uvek, kacim ovo samo zato sto je uradjen titl za isti

napomena - u prvom postu na dnu, u spojleru, imate mirrore do voda u .mkv formatu (manji fajl)

edit: i nije neki vod :D

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...