Jump to content

brutalni vod-ovi


Recommended Posts

evo klazartovi linkovi ko voli

ima nekog ko to voli? :D

savior je pristojno igrao al i dalje mu je makro sa ovim new-age stilom zerga prelos... izvuce ga pametna glava

gledam game i sve mislim kako bi bilo koji drugi zerg imao "vise"... al bilo koji drugi zerg bi se zaletao na bisuovi vojsku i ispusio, a ne motao ga po celoj mapi, tako da...

Edited by viljuska
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zato sto je tejstles najveci retard ikad?

non stop ima neka 'fejk uzbudjenja' ... "AND OMG HE JUST MOVED THAT TANK!"

vidi se da se ne lozi toliko na igru, nego glumi (i to lose)

dok klazart jebeno svrsava na svaki gejm, pogotvu kad igraju savior/boxer i tako ti, njemu dragi likovi

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

pa ja se secam da se tasteless lozio jos kad nije radio taj posao "profi" nego za svoju dusu

a i bar zna nesto o igri, za razliku od klazarta koj je em bulja, em je iritantan

to dal neko svrsava na game odistninski ili folira mi je najmanje bitan element

Edited by viljuska
Link to comment
Share on other sites

pa bas klacart prica vise o taktikama i igri nego tejstles...klacart govori na sta bi ovaj mogao da ide i zasto radi to sto radi (nije da je meni potrebno da mi neko to prica :D ali ima kome jeste), dok ovaj samo 'cita sa ekrana' sta se desava...

i naravno da je bitno da li se stvarno lozi ili ne, necu da mi neko prodaje maglu! to sto se on 'lozio' dok nije postao 'profi', to mozes da okacis macku o klin!

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

tasteless je zapravo u poslednje vreme postao zanimljiv, ali ne zbog svog komentarisanja gejmova nego zbija shegu (progamere zove "nerds", usred partije krene da pricha o fallout 3 i svojim dejtovima i sl) dok klazart uzme i objasni ti celu situaciju partije, ko je kom pro gejmeru shta rekao i zbog koje je izjave ili zhivotne okolnosti sad tom igrachu bitno da pobedi

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Lost Saga MSL UpMagiC vs YellOw[ArnC] 2009-01-17 @ Neo Harmony

najzad da vidim da neki zerg pregazi ovog lika...ne znam samo kako mu je do sad prolazio vulture harras. stavis jebenu hidru na chouk i cao djaci

dok klazart uzme i objasni ti celu situaciju partije, ko je kom pro gejmeru shta rekao i zbog koje je izjave ili zhivotne okolnosti sad tom igrachu bitno da pobedi

hahha da, odusevi me sa tim :D

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da je klazart bolji komentator , meni licno je najbolji engleski komentator da budem iskren. Retko skrece sa teme i ne pokusava da pametuje kao mnogi ... kada gledam sc mech hocu da prica o SCu.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

tasteless mozda nije najbolji komentator sa tehnicke stane, al je definitivno najzabaniji za gledanje. gom je jedini turnir koji gledam obavezno svake nedelje, ponajvise zahvaljujuci njemu, a manje kvalitetu partija. od danas je dobio novog ko-komenatora daniel lija, koji ce definitivno popuniti sve rupe u komentarisanju. posto je on otisao sa scforalla, verovatno ce ostane i za sledecu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

@StormScion

jes cuo ikad artosisa? jer ako zelis da prichu o scu on je najbolji :) artosis + daniel lee = win

ovaj vod:

je brutalnost

leta vs guemchi, tvp na tau cross

novi format proleaguea je vec stvorio neke genijalne mecheve, bas kao i vracanje tau cross mape u maplist :D

Edited by viljuska
Link to comment
Share on other sites

kakvi sjajni gejmovi :D

teran je besan skroz. dosadan u picku materinu.

gejm sa prvog linka odigro do jaja. gejm sa drugog linka igrao dobro i onda prvi put kad je krenuo push, krene tako bahato i retardirano. tenkovi u gomili, vulte odma tu, nista sidzovano, bez mina, ma katastrofa...usudicu se da kazem da je tada krenuo lepo sa rasidzovanim, rasirenim tenkovima da bi bilo svasta...primetio sam da terani sad stalno tako bahato pushuju. pre 5 godina su to mnogo bolje radili :)

i u drugom gejmu komentatori su me bas nasmejali :D prvo ono za ubijanje proba onih silnih "TO" "TO" "TO"

pa onda ovaj jedan nesto trtlja 5 sekundi, pa ovaj drugi "DE" pa ovaj opet trtlja, pa opet "DE" i tako 9 puta fazon :))

i naravno, RIIIIIKOOOOOOOL!!1! RIIIIIKOOOOOOOL!!1! RIIIIIKOOOOOOOL!!1! - kita :D

odusevljen sam \o/

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...