Jump to content

brutalni vod-ovi


Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel samo ja imam problema sa uchitavanjem gejmova na gomtv?

meni se danas isto desilo. nikad pre toga, a gledam gom od pocetka prve sezone. eno mi ga komentar ostavio sam na njihovom sajtu... verovatno imaju problema sa serverima, i nick je rekao da imaju probleme, a to nisu pricali cak ni kad im stream kompletno nije radio...

Link to comment
Share on other sites

odlican gejm

dobro je igrao zerg, ali jebi ga :) starkraft ume da te isfrustrira haha

i skoro nikad ne pruzaju ruku oni...jedini put kad sam to video bilo je chojja vs boxer (boxers tripple play gejm), kad je chojja ustao, prisao mu i pruzio ruku i kao 'bravo care' :D

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

satl mikro je bas bio nepotreban, da je samo nastavio gore preleteo bi svoje kenone, nije morao retardirati skrdze, zamalo da ga ubiju

al game je bio neverovatan, mada je ovih dana svaki SPL mec neverovatan

to je lategame gde je svaki junit bitan ko oko, pogotovo kad ti ne radi jedini expo koji je obezbedjen.

recimo da sam bisu i da ne znam tachno shta ima gari bilo bi mi bitno da shatl bude blizu rivera koji je vrlo nepokretan da ovaj ne bi doshao sa 4 hidre i skinuo mi samo rivera

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

kako ga je sabio

zanimljivo je da je 1. chovek koji je doshao i saviour objasnio i izbacio ga iz njegovog trona upravo bisu. takodje je zanimljivo da su odredjeni igrachi na pochetku ovog takmichenja mogli da biraju ko ce im biti u grupama. savior je izjavio kako ce savoshtiti sve ljude u ovoj godini, tako da ga je bisu metnuo u svoju grupu, da mu objasni. nije mu uspelo:)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...