Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebote, da su se 2 paladina ovako prepucavala na forumu pre 3 godine ne da bi dobili ban i obrisane postove.. nego bi im dosli modovi na gajbu!

Gde ide ovaj svet :(

Mi se ne prepucavamo,za razliku od drugih neadertalaca mi smo lepo pricali i nismo flamovali hihihi :P

:*

Vidis kako su paladini dobri ;) warriors of light i ta sranja :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

ja stvarno ne vidim problem prodati gemove, stavis ih na ah pre raida i svi se uglavnom prodaju.

juce imao srece sa prospectingom. 14 stackova platio 300g, a dobio gemova u ceni od 900g :P

EDIT: omg treci put zaredom kobra iz jajeta... ja ili aged yolk ili tu kobru dobijam.

btw da li ima neko ally lika na frostmane i da ga ne mrzi da mi pokupuje petove i stavi na neutral ah. i to po 2 od svakog treba jos 1 liku :P

Edited by Gankaloth

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

sve profesije su malte ne isti boost , evo npr meni kao retri pali. Enchanting 2x32ap na ring = 64ap , Inscription 104ap sholder - 40ap (soh exalted enchant) = 64ap , lw wrist enchant = 64ap. JC je trenutno u prednosti jer je flexibilan i mozes da biras koji ces stat da boostujes sebi + dodatni socket bonusi koje nebi imao ali kad izadju epic gemovi u nekoj od sledecih instanci boost od JC gemova ce opasti. Sto se tice zarade, ja trenutno pravim solidne pare od Inscriptiona. Pravim Darkmoon Card of the North, u proseku 150-200g po kartici a ako procuje of Nobles prodaje se na ah 1000-2000g zavisi koji broj. Ako te RNG ne sjebe moze da se zivi od toga dok skroz nepadnu cene kartica :D. JC sam hteo da uzmem ali sam odustao jer je svaki treci belf i svaki drugi DK jebeni JC i cene gemova su pale jako.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Spec ti je katastrofa, nisi uzeo elemental fury niti imp wf i soe sto je must..

Katastrofa za sta? Sta bre kenjas, kad ne znas kako trenutno igram?

Idem na Loremaster titulu, tako da bi mi 3 poena na soe i 2 na wf bili propast. Ta dva talenta su za raidove, sto trenutno ne radim... Ne isplati se vremenski bacati toteme kad radim questove.

Elemental fury primedba ti je na mestu, ali sam razmisljao za sta da je zamenim? Improved shields i ghost wolf mozda. Ali improved shields su stvarno dobar boost i dpsu i mana regenu, u zavisnosti od toga koji shield koristim. Plus instant gw uvek dobro dodje u questovanju.

Link to comment
Share on other sites

uh sinoc odigrasmo 19-7 u 3v3, konacno krenulo da stima. btw kad smo vec kod profesija razmisljam da dropujem LW, ima pun kurac ljudi sa tim a i da nema mene sramota da uzmem vise od 5g po itemu, jer ni nema loot recepta. Oce dati nesto lepo u Ulduaru ili je to sad najbednija zanatska profesija?

edit:

e da zaboravi sta sam teo da postujem. sinoc u naxx dropnuo tanking staff of heigana i posto svaki druid vec ima uzmem ja. i sad razmisljam, insane agility, insane stamina, armor bonus i solidan ap. meni kao hunti sve to treba u areni. sta vi mislite, jel ovo nub ili pro zamisao?

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

http://blue.mmo-champion.com/11/1469730042...m-overview.html

EDIT: New Arena Matchmaking System Overview

sad dodjoh sa treninga koji je trajao 3h mrtav sam umoran i bacio sam mozak na ispashu :p ae neko nek ukratko objasni sta pise u tom overviewu mrzi me da citam :<

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...