Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma Anzu mount ftw, sve ostalo je trash [:D]

edit: jedino sto mnogo poskakuje pa cu morsku bolest da dobijem, zato ce biti switchovanje bear-kokoshka-bear-kokoshka

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Ma Anzu mount ftw, sve ostalo je trash [:D]

edit: jedino sto mnogo poskakuje pa cu morsku bolest da dobijem, zato ce biti switchovanje bear-kokoshka-bear-kokoshka

UD + anzo mount nemaju konkurenciju , realno.U mojim ocima bar.

A to sto skakuce jbg, to je cena koju placas :P

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Uh ne mogu da ti opisem koliko je grozno kad duze ides na njemu, tacno pocinje stomak da poskakuje. Ali zato medjed klizi ko pravi medjed [:D]

P.S. najlepse je sto sam ga dobio dan ili 2 pre wotlk-a (ne secam se tacno) [8D]

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Ma, ne mora da znaci da nema zivot. Evo moj ortak na primer, igro sa rogueom, imo s3, uvek u najjacim timovima za arenu, drmo ko blesav, uvek raidovao SWP, BT i ta sranja, i stizo da se napije ko mecka divlja, i pojebe mi rodjaku ! :O

 

 

Link to comment
Share on other sites

smorio me samo ovaj explore, da ga je bilo od pocetka svaku teritoriju bih u toku levelovanja otkrio , ovako mi seva paja...ali tabard je ok :/

btw, koji addon za mining sada radi ok?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

tabard je ok

al jebes ga kad ga nikad ne nosim zbog novog rep sistema

edit:btw kilyl ja te achiv poene ne smatratm uspehom

50%botova nije videlo high end pve-a niti bio na high ratingu a ima tipa 3k poena

tako da je to po meni kurac

Edited by kiBo

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Stigao mi mail od Noreply@blizzard.com kao da mi je acc pod investigation za trade/selling a ja nemam ni jedan acc registrovan na taj email... (mada nemam ni jedan acc trenutno) bio je jedan acc na tom mailu tipa pre 6 meseci~

fakefakefake!!!

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Lol, kako su mi smesni ovi pozeri. Neki lik dobio onog time-lost protodrakea sto pada od rare moba i ladno lik 8 sati stoji na Krasus' landing i pozira...

I da, na dan kad je Ensidia tj 25th november ocistio Naxx, u guildu sam video samo "omg its too easy". Ja sam im samo odgovorio videcu vas u raidima. I upravo se to desava. Ocistimo 3 krila i ostane nam abo wing. I 2 veceri wipe na Thaddiusu zato sto neki retardi ne mogu da zapamte gde da se pomere. I zadnji pokusaj, svi zivi kad server zalaguje gadno i wipujemo :(

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

tek dingovani nubovi sa lfg (tj trade :D) kanala + hc old kingdom = fial.

btw kili, jel ti avatar ikonica onog trinketa + 81 sta? :)

to je najtezi heroic pored oculusa i mozda hall of lightnga

jeste :p

specovo sam arms malo i otisao u bgove posle dugo vremena i moram da priznam da se posle easy mode wank pve nub instnaci i kvestova

strasno se gubi skill od ubijanja kripova probudio sam se malo i vratio na pravi put i ne mogu da docekam arena start vise

treba vezbati duele/makroe/cd-ove do perfekcije, pve nabijem te na kurac slekerski

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...