Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja svom altu isto tako nisam hteo da kupim flying mounta ni na 80om

i jedne srede napravim wintergrasp bos 25 raid, popunim raid i kazem ok now you can summon me

i samo kitica ne radi summon ni od warloka ni od summoning stona ...

tako da sam morao da trcim u smv po mounta i skill pa opet u dalaran da puknem jos 1k golda za northernd flying

i tako bacene sve vreme sto sam skupio od lvlovnja a nije ni epic flying :(

Link to comment
Share on other sites

Oces jos nesto tuznije da cujes? :>

4 lika (1x80 2x70+ i 1x46)

2 normal flyinga

2 100%

2 60%

i 400g na svim likovima :D

Pa evo ako mashemo voznim parkom:

6 likova

1x80 - full riding (epix+northern) na ovom ima i inzenjerski motorin

5x70 - svi sa epix letenjem

i trenutno oko 8 soma golda i josh oko 15k koje sam podelio drugarima poshto mi net momentalno ne da da se igram.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

I jos uvek ne znas da igras? :>

Pa evo ako mashemo voznim parkom:

6 likova

1x80 - full riding (epix+northern) na ovom ima i inzenjerski motorin

5x70 - svi sa epix letenjem

i trenutno oko 8 soma golda i josh oko 15k koje sam podelio drugarima poshto mi net momentalno ne da da se igram.

Ono nije bilo mahanje... ono je za plakati ,kako nisi uvideo razliku izmedju hvaljenja (poput tvog) i mog saosecanja sa kilijevim altom aka kukanjem (u mom slucaju)

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

ja imam 10likova na JEDNOM serveri i svaki ima po feniksa i zg tigra a raven lorda,zg raptor i slicni mount cekaju u garazi

JEL SAM JEBENO POBEDIO?

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

jesi kibo pobedio si u zivotu , pravi si pobednik !

Arena je djubre i dalje , krenuo sa novim timom 15 partija sam u plusu i imam 1491 team i 1550 personal raiting :S ne znam sta da radim , po pobedi uzmem 7 poena a po izgubljenoj mi oduzmu 20-35,tuga jebena..

Edited by Cela bre

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

I jos uvek ne znas da igras? :>

Ono nije bilo mahanje... ono je za plakati ,kako nisi uvideo razliku izmedju hvaljenja (poput tvog) i mog saosecanja sa kilijevim altom aka kukanjem (u mom slucaju)

:)

Ma igra je postala jebeno smeshna shto se tiche ekonomije i gomilanja golda. Vetj je u tbc bilo jednostavno, a sad je stvarno smeh. Maltene sednesh na mounta odletish u shumu, nadjesh zgodno drvo, poseresh se, pokupish taj minuli rad, odnesesh vendoru i on ti isplati gold... Tuga kako je sad teshko natji neke biznis sheme na ah da se odrade, djubretarski posao polako postaje najbolje platjen. :(

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

ja sam batalio wow bio 3 i po meseca i spremao ispite.. i opet sam se nalozio.. kupio wotlk.. sutra game card .. i stari laynee warlock se vraca.. samo sam cuo da su sad warloci djubre za pvp... al jbg... once warlock, allways warlock..

jos samo da izlevelujem.. ma brzo ce to ici .. i da se prebacim na stormreaver.. ima li koga ovde sa mog prvog servera u zivotu , stormreaver-a ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...