Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wtf kako lvl 15 mining skill 450? Kako je to uopste moguce. Zar nema neki min lvl za max skill profesije?

http://www.wowarmory.com/character-sheet.x...amp;n=Healthbar

Gathering skills (mining, skinning, herbalism) nemaju level requirement (niti su ikad imale koliko se ja secam). Tu ti je pasivan level "requirement" to sto nailazis na mobove viseg nivoa dok skupljas rudu/cvece/(ubijas za kozu).

Link to comment
Share on other sites

rofl, lik nema aqua form =D

tezak je quest , hehe [:D]

Nije, taj sam čak i ja odradio.

Jel se seca neko tog questa u wow eu beti? Morao si tamo u soutshoreu da zaronis do jaja duboko po neko sranje i nemas vremena da se vratis nego si morao hearthstone itd itd :] Posle su nerfovali quest, ali je bio zajeban nekad.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

wtf kako lvl 15 mining skill 450? Kako je to uopste moguce. Zar nema neki min lvl za max skill profesije?

http://www.wowarmory.com/character-sheet.x...amp;n=Healthbar

jao brete sporeggar exalted aaahahahaha

edit: WTF

LOLOL timbermaw i kurenai exalted ahahahha The Diplomat :D koji shmeker 15ti lvl , plus ima 50 petova haha

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Ukinut je lvl req za sve profesije, a nekada si morao da budeš lvl 50 za 300+ skill. Sve piše u patch notes, samo niko ne čita nego je lakše da dodješ na forum i "WTFOMG!!1" :D

A aquatic form je bio epic q, naročito na 16. levelu. :)

zajebavas???

odoh da izlevelujem sve profesije na 450 :)

Link to comment
Share on other sites

dk je uradio 71k dmga za 10 sec i ubio nas 3 u 3v3

vise nije ni smesno niti se nerviram

ali me zanima koje su to magije u pitanju koji talenti sta pravi toliki dmg zaista me zanima ako neko zna da odgovori

Verovatno Rune strike je jedna od tih bio, ali ono, l2check combat log :)

Ili nabavi Grim Reaper addon za bolju preglednost ;)

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

Radi se o tome da su ga nabudzili da bi pridobili sto vise ljudi da igra tu klasu / WoW i zeleli su da izgleda kul sa onim sajber kurajber ocima i sranjima i da bude jak, kasnije kad se nakupi mase, nerfovace ga, sve ce biti ok, ti ces kili ponovo razvaljivati arenu i hvaliti se ovde na forumu a mi i dalje navijati za tebe !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...