Jump to content

Paladin duel


coll

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi...paladin je sranje ne zaludjujte se....:D:D:

FOR DA HORDE

mnogo ima aura i gluposti koje se ne primenjuju direktno....to smara

Igras, pa znas sta ima i kako se aure i ostali spellovi primenjuju ili onako pricas, na nevidjeno. Niko nece da ga igra, jer je stvarno spor, sporo se leveluje, ali, ali.....na kraju kada saberes i oduzmes ispada jako bitan i jak (u rukama onog ko ume da igra sa njim).

Imas gomilu debila koji ne znaju da igraju sa palom. Ne mozes da sudis po tim likovima kakav je pala.

Znaci ima gomilu spellova koje moras dobro da iskombinujes i to je to.

Ima pala wrath na daljinu.

A ta prica za baloncic je vise dosadna i bez veze.

I naravno pala je jak kao stena. Tezak za borbu.

Pa pogledaj kada napadas hordase koga prvo jure. Priesta i palu, jer ako padnu pada cela grupa.

[viking]

Link to comment
Share on other sites

Neka daju pali veci dmg , pala u mass pvp ne nanosi dmg ... ja kada vidim 5 paladina ispred mene a iza njih 100 metara jednog maga ja ih ignorishem i jurim na maga , jednostavno ne nanose dmg ...

neka im daju da blessings traju duze i da se bacaju odjednom na sve likove ...

TOTALNO NEKA SREDE SVE TALENT POENE JER JE TO tako jadno uradjeno . kako god da se specijalizujesh nista ti se ne menja praktichno .

neka im daju malo vishe ofanzivnih magija , neka im malo redukuju defanzivne i to je to . u principu sve se svodi na totalno rebalansiranje potpuno sjebanih talent buildova ...

nadam se da ce da ih izmene u skorijoj buducnosti ... ali bash bash korenito ... igrao sam paladina posle maga , warloka , warriora i druida ... like je ochajan all around ... neka ga jebeno srede i puste me da ga igram kao i sve ostale standardne likove , jer oduvek sam voleo taj paladine kao na foru defender of faith etc ...

jedan pala LVL40 ovde ( jeee dobio sam blessing of kings PFFFFFFF FFS , kada sam provalio o cemu se radi vratio se magu ) ....

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Neka daju pali veci dmg , pala u mass pvp ne nanosi dmg ... ja kada vidim 5 paladina ispred mene a iza njih 100 metara jednog maga ja ih ignorishem i jurim na maga , jednostavno ne nanose dmg ...

neka im daju da blessings traju duze i da se bacaju odjednom na sve likove ...

TOTALNO NEKA SREDE SVE TALENT POENE JER JE TO tako jadno uradjeno . kako god da se specijalizujesh nista ti se ne menja praktichno .

neka im daju malo vishe ofanzivnih magija , neka im malo redukuju defanzivne i to je to . u principu sve se svodi na totalno rebalansiranje potpuno sjebanih talent buildova ...

nadam se da ce da ih izmene u skorijoj buducnosti ... ali bash bash korenito ... igrao sam paladina posle maga , warloka , warriora  i druida  ... like je ochajan all around ... neka ga jebeno srede i puste me da ga igram kao i sve ostale standardne likove , jer oduvek sam voleo taj paladine kao na foru defender of faith etc ...

jedan pala LVL40 ovde ( jeee dobio sam blessing of kings PFFFFFFF FFS , kada sam provalio o cemu se radi vratio se magu )  ....

A to ako si sreo 5 paladina ne znam samo kako si uspeo da dodjes do nekog treceg, u tvom slucaju maga.

Ocigledno si naleteo ili na debile ili na na neki bug,pa su ti se pale pricinile i udarale te, a dmg-a nigde.

Link to comment
Share on other sites

A to ako si sreo 5 paladina ne znam samo kako si uspeo da dodjes do nekog treceg, u tvom slucaju maga.

Ocigledno si naleteo ili na debile ili na na neki bug,pa su ti se pale pricinile i udarale te, a dmg-a nigde.

to je bilo u mass pvp oni se naravno tuku i sa ovom mojim suigrachima , a samo kazem ako neki krene na mene jednostavno mnoooooogo duze zivim nego kada na mene krene rogue ili neshto gore :) , jednostavno ako se fajtash sa palom ima da te pokosi neki mag / hunter / rogue ili neko trece sranje ....

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

@coll ti si decko ili izuzetno glup pa ne znas da igras sa noob palyem(za koga jelte tvrdite da treba 0 skilla i koristi svega 3 abilitya + balonchic) ili si izuzetno bezobrazan pa postujes ovakva sranja...ja tebi mogu navesti bar deset skilova sa palom koje redovno koristim.

Ja tvrdim da ima debila na netu i ti debili ne znaju da igraju i glupi su bez obzira na to sa kojom klasom igraju.Ovakav hejt je nepotreban i dzaba vama taj hejt i ostala sranja jer blizz palu nece menjati u narednih 100 godina ,jer ako ga promene to ce jednostavno biti neka druga igra, a ne World of Warcraft.

Link to comment
Share on other sites

Da upoznati smo sa tom cinjenicom da blizard shalje zavodnichke predznake svima nam dragim paladinima sto ce neizostavno voditi i nadamo se rezultirati u nadasve sveobuhvatnim parcijalno progresivnim reformama ove zaista plemenite rase i klase sto ce dalje zaista ocekujemo sugerisati rabotnicima WoWa o promenama ka potpunom uzitku i njenim korisnicima koji su vec moze se reci zaista depresivni i pribegavaju raznoraznim ocajnickim potezima odrzavanja onog sto su nekad mogli zvati zivotom da treba da nastvaljaju da shalji svoj krvavo stechen novac svima nam bogom danoj maloj i ne tako bogatoj firmi vec gore pomenutog cuvenog imena BLIZZARD .

thx

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...