Jump to content

Au jbte! :(


Sajro

Recommended Posts

Nisam bio na RUR forumima jedno par nedelja (mozda sam par puta bacio pogled i postovao koj post) i sada gledam/chitam poslednjih 10-15 postova - pa ovo je uzas! Mislim da ima inteligentnijih postova/topika na CS forumu nego ovde.

Jebena igra i "za shiroke narodne mase" system.. mislim ljudi, da li vi chitate posle to shto napishete?

Otju da dodam, ne mislim samo na gluposti tipa "ubio sam sam sa lvl 30 warriorom lvl 50 paladina" etc vetj na stvari tipa "u jebote i znas onda ja?!?!?...omg!!11..))))" i slichne gluposti.. dajte malo na pravopisu i koristite bar osnovne mozdane tjelije pri pisanju posta/topika.

Link to comment
Share on other sites

koristite bar osnovne mozdane tjelije

pa vazno je zbog ovog dela =)

svaka chast ali pazi... nemoj da brisesh priesta kad te neko pobedi

ne postoji chovek koji nije izgubio...

priestevi umiru... chak su i primarna meta u pvp-u

ali su neverovatno korisni ako igraju pametno

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

E malo pre sam sabio jebenog palu , kastovao sam shadow bolt , onda samo kastovao ............ kako sam ga samo rokao ono nema nigde ....... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) : ): ) : ): ) :) : ) :): )

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

haha da vidish jednom... ja se proshunjam iza fajta i krenem na priesta...

iskasapim ga ko kretena kad odjednom mi se okrecu 3 warriora

i sva trojica charge na mene... HAHAH koji zakon umro sam od vazduha

silovanje... al sam ubio priesta !! i zauzeli smo blacksmith [:D]

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

O da...nema nista lepse nego kad krene neki grupni pvp i odma se na tebe zalete warrior, rogue, mag i jos poneko pride...ovi ostali ko da i nepostoje :)

a shto se tice teme topika.....cekaj bre sta bese tema topika? [:D]

E moj saurone nije to nista...ja sam ti spitovao sve rogove i magove u ab ..ma celu alijansu..i sada svi prvo mene ubijaju. To je komedija...seo ortak mesto mene da igra decko poceo da vristi "sta si ti radio idiote draze im tebe da ubiju nego zastavu da uzmu" :)))

Nego saurone ti si bese na dunemaulu 60i prist ? Ako jesi ostavi nick ovde ili me wisp u igri plz :) Figl mi je nick i tamo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...