Jump to content

Paladini


Immortalis

Recommended Posts

Neshto razmishljam, paladni su strashno jadna klasa. Prvi razlog je zato shto ti treba 0 skilla da bi igrao paladina i imash 4 skila u baru koja treba da iskoristish po nekom strashno komlikovanom redu i vecini paladina provri mozak dok odluce koji ce skill da iskoriste. Znaci najsmornija klasa za igranje i blizz ne radi nishta po tom pitanju. Druga stvar koja je kod njih jadna i zashto ljudi misle da su owerpower je ogromna mogucnost prezivljavanja. I oko toga pocinje svaki whine na njih.Svako moze da pobegne paladinu, u sred fighta samo se okrene i ode. I evo shta je blizz uradio. Umesto da im da neki skill za redukciju movment speed-a on im da ranged skill koji moze da radi pod onim baloncicem. Kolika je ovo greshka, sad ce te da vidite. Zamislite sebe u wsg, tukli ste se , i preshli ste u pozadinu da se regenerishete. Odjednom vidite paladin protrcava kroz centar vasheg tima sa upaljenim baloncicem i zabija vam neki crit od 1500, lepo se okrene i vrati medju svoje prijatelje.Koliki je blizz imbalance izazvao ovim cemo tek da vidimo. Ako su hteli da ih buffuju , trebali su da im daju vishe upotrebljivih skilova i da donekle oslabe postojece. Evo primer sa foruma

I just came from a BG where i was critted for 2346 (berserker stance + the berserker buff) so i took a chunk of damage and another for 1433. That's a lot of damage that can't be resisted from items.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tipichan warrior :)

sta da ti kazem , mogu i ja da budem tipichan mag ... zamislite igrate vi wsg i npr ( uzmimo neshto sto ne moze da se izvede ) cisto npr bacite arcane power na sebe , combustion i ice barrier i arcane intelect i npr mage armor , dolazi shaman click click click , 3 puta jednu te istu magiju , nema nishta ... svi tvoji ultimate talenti gone ...

Isto i za warlockov soul link , isto i za pola ultimate talenata u igru

lvl 10 instant 75 no cooldown spell called purge ... FT galaxy ...

:)

ok sada mi je bolje

sto se tiche pale , rekao sam da celo drvo ono discpiline trebaju da im promene i da ih naprave da mogu bolje da se creepuu , tj brze , a ovaj skil samo promeniti to je glupo ...

thx

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma to je glupost, da bi igrali kako treba sa paladinom, treba skilla da stalno gledate da bacate cleanse, da healujete priesta, da koristite odgovarajuce aure u odgovarajucim prilikama itd...

Sto se tice pizdaze ja kad upalim Seal of command, pravim nenormalan dmg, posebno to sto mogu iz svakog sranja da se izvucem, jeste malo dosadno ponekad ali nista dosadnije nego da igrate sa nekim drugim.

Svaka klasa je ok samo trebate da je napravite da valja, talenti i itemi mnogo urade.

Paladin je super ako ga takvog napravite, a to za bezanje jeste bio problem ali sad:

* New Spell: Hammer of Wrath (Level 44) - Hurls a hammer that strikes an enemy for Holy damage. Only usable on a wounded target.

Ce vidimo kome je brat peder.

Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ima dobrih paladina , ali su jako jako retki , jednom sam igrao sa palom koji je outdmgovao rogue isti lvl , u vrdu cini mi se , ja 30 % dmg on 23 , Rogue 22 .... a rogue je pravio prosecan dmg , posle sam bash gledao ... ono ko zna moze ...

za plau jeste potreban skill iako mnogi misle da to nije tako , milsim mozesh da igrash sa 2 dyuggmeta kako i igra vecina paladina , ali to je ono ... sporije od druida 2 puta :) , moze i war da igra bez mozga , da ne koristi rage uopste , samo da bije :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Uopste nije tacno da ne treba skilla za paladina...Treba buffovati koristiti cleanse ko sto je neko vec reko,odgovarajuce aure vs razlicitih bossova itd.

A sto mi uopste pricamo o skillu u wow-u?LOL tako gledano ni za jednu rasu ti ne treba uopste skilla.Ja imam lvl 44 palya i ne igram na njemu vec 2meseca,ali sam zato igrao na acc-ove od ortaka i nije mi uopste bio problem da se snadjem...Bilo da je u pitanju druid,mag,roug ili warrior...

Link to comment
Share on other sites

Ja imam paladina level 60 i mogu vam reci da je zanimljiv lik i kada sa njim igram odmorim zivce :)

Najvise volim da boravim u AV i normalno retko kada i dobijamo partije ali sve jedno obozavam da se zatrcim u grupu Hordasa tamo gde su najgusci i pocnem da klikcem po Consecration onda normalno kada padnem na 20 do 30% heltha ukljucim Divine Shield i lagano skakucuci odem do mojih :)

E sada sa ovim novim skillom to ce jos biti zanimljivije, mozda bi trebali paladini da imaju i nevidljivost sta mislite o tome.

Link to comment
Share on other sites

Naravno, stealth se podrazumeva. Mozda da ubace i dual wield hmmm mozda i combo poene za neki final potez. Vidis kad smo vec kod toga, sto stit ne bi trajao dok ne bude prekinut od strane korisnika? Vidis, sve ideje kojih mogu da se setim. A da-mount bi vec trebalo na lvl 5 da dobiju questom da ubiju svinju na sred polja. Mozda i da dobije neki HoT spell, mozda ne bi bilo lose nesto pandan defensive stance-u onda bi bolje prosli kao tankeri.

Igrao sam sa svim klasama i nalazim paladina za najsmornijeg. Mada, po logici stvari oni su cuvari alijanse dok su shamani horde, pa i treba da budu najjaci, odnosno u ovom slucaju da mogu dosta da prime jer im je dps malo bolji od druidovog medveda :)

Link to comment
Share on other sites

Kakvo god misljenje imali o paladinu, on je definitovno vrlo koristan u party-u iz vishe razloga: tenk, healer, aure, skida buffove, a ume i da bije (seal of command). Ja kao warrior najvishe volim da sa paladinom u duetu radim bilo sta: questove, farm, lvl, ma bilo sta. Tacno je da bijem malo jace od njega, ali dmg dealin nije primarna uloga paladina, pre bih ga stavio u support ulogu, sa mogucnoscu tankovanja po potrebi. Uostalom onaj dzabe konj koji dobije je stvarno velika finansijska pomoc paladinima, dok ja stekam svaki copper da bih imao jebenih minimum 108 gold-a za tigrica, a da ne pricam o skillovima i itemima, tako da...

Link to comment
Share on other sites

Naravno, stealth se podrazumeva. Mozda da ubace i dual wield hmmm mozda i combo poene za neki final potez. Vidis kad smo vec kod toga, sto stit ne bi trajao dok ne bude prekinut od strane korisnika? Vidis, sve ideje kojih mogu da se setim. A da-mount bi vec trebalo na lvl 5 da dobiju questom da ubiju svinju na sred polja. Mozda i da dobije neki HoT spell, mozda ne bi bilo lose nesto pandan defensive stance-u onda bi bolje prosli kao tankeri.

[yeah] Trebalo bi josh da im dodaju formu za plivanje. [:D]

.

Link to comment
Share on other sites

Kakvo god misljenje imali o paladinu, on je definitovno vrlo koristan u party-u iz vishe razloga: tenk, healer, aure, skida buffove, a ume i da bije (seal of command). Ja kao warrior najvishe volim da sa paladinom u duetu radim bilo sta: questove, farm, lvl, ma bilo sta. Tacno je da bijem malo jace od njega, ali dmg dealin nije primarna uloga paladina, pre bih ga stavio u support ulogu, sa mogucnoscu tankovanja po potrebi. Uostalom onaj dzabe konj koji dobije je stvarno velika finansijska pomoc paladinima, dok ja stekam svaki copper da bih imao jebenih minimum 108 gold-a za tigrica, a da ne pricam o skillovima i itemima, tako da...

paladini su poznati kao dobri tankovi .. pogotovo kada igraju solo :) , i skidaju buffove i to je jako korisno ... a i hiler je sabija sve edom ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E Immortalis sad si me ubedacio :) Ja kreno da igram sa paladinom i 16 lvl sam :)

Jaoojjjj zali boze izgubljeno vreme.

Ma nemoj da se bedacis. Koje bre izgubljeno vreme?!?!?

Ja sam se isto bedacio sa palom kada sam bio negde oko 20 lvl-a, ali ce ti posle pala prirasti za srce.

Ima stvarno dosta paladina u WoW-u, ali je malo dobrih.

Pazi nije ti 16lvl, kao 30 ili 45 ili 60lvl. Moras dobro da nafilujes lika i to je to.

Nemoj da odustajes.

Jeste da je levelovanje malo vise sporo(znaci za svaki level ces krv da propisas), ali se na kraju isplati. Znaci treba sa palom doci do 60lvl-a.

Sto kaze Serbia, to znaju samo oni koji igraju sa njim.

Svaka rasa je na svoj nacin dobra i losa.

Tvoj licni izbor kako ces ga nafilovati do 60lvl-a.

Pogledaj nekog dobrog paladina na 60lvl-u sa dobrim platom.

To je pokretna masina za drobljenje. Malo se prosetaj po IF, pa inspectuj malo.

A oni koji pljuju po pali, pa prateci po forumu najvise sha(b)ani. Valjda im smeta konkurencija, ali im ne smeta sto mogu da pobacaju po nekoliko Totema u krug i da lepo odu na kafu.

Pa jebem ti ja sh. Bila su 3 koji su me jurili mucenici i jedva, na kraju nisu znali sta ce vise, ja u vodu i oni majstori transform u foku. Pa sta ce nesretnici drugo. To je rasa za debile, a ne pala.

Sibaj sa palom i uzivaj. Ne obaziri se na okolinu.

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

"Pa jebem ti ja sh. Bila su 3 koji su me jurili mucenici i jedva, na kraju nisu znali sta ce vise, ja u vodu i oni majstori transform u foku. Pa sta ce nesretnici drugo. To je rasa za debile, a ne pala."

? Odakle pa shamanu transform u foku? To je druid brate mili, a ako si se protiv druida borio onda nije ni cudo sto si ga pobedio...

A, sta je to toliko komplikovano igrati sa paladinom? Ajde opisi mi tvoju borbu, jel moze da se napise nesto konstruktivno ili pritiskanje 3-4 skilla/spella... ? Bar je shaman zanimljiviji...

Link to comment
Share on other sites

Shaman = click macro "totems" , click purge purge purge m cast WF target dies , /spit /laught /insult , heal ... = shaman

Paladin - Enterbattle , atack with hammer for 1 hour , dont make dmg couse you cant , when you are on low hp ( 3 hours after begining ) activate shiled and continue to atack with hammer doing nothing for next 2 min ... then die ...

Rogue - w8 in darkness 3 days for mage to show up ... then 1 click kill ... repeat ...

Mage - drink half your life so you can tell your children you are mastered water drinking ... enter battle , cast 3 spells , hope it crit , if it crit target is dead , if not you are dead

Warlock - ( vs mage demonology spec ) let your fell hunter kill 10 or 15 mages ,, you can use /dance or /roar when you find nice place to look carnage ...

Warrior = let life flow away whille you get your armor and weapon , then enter use hamestering / rend / MS and rape and cut

Priest - shiled , dispel use wand .... shiled , dispel , use wand shiled use wand shiled use wand

Druid - is dead long ago .... he started fight , never saw end

Hunter - you are rich ... for what , enter duel / battle , use /cry /beg

sta god :D

aj uzdravlje

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

"Pa jebem ti ja sh. Bila su 3 koji su me jurili mucenici i jedva, na kraju nisu znali sta ce vise, ja u vodu i oni majstori transform u foku. Pa sta ce nesretnici drugo. To je rasa za debile, a ne pala."

? Odakle pa shamanu transform u foku? To je druid brate mili, a ako si se protiv druida borio onda nije ni cudo sto si ga pobedio...

A, sta je to toliko komplikovano igrati sa paladinom? Ajde opisi mi tvoju borbu, jel moze da se napise nesto konstruktivno ili pritiskanje 3-4 skilla/spella... ? Bar je shaman zanimljiviji...

Druidi, ali nisu vredni da se napise rec druidi. Tri balvana.

Otkud ti to za palu 3-4 spella???. Mislis na Seal of Reckoning, Seal of Justice, Divine Shield, Seal of Command za kidanje, Divine Protection ako zagusti, Seal of Protection (ovo je iznenadjenje za protivnika. Uvek se slatko nasmejem kada je aktiviram u borbi), Judgement, Hammer of Wrath...i jos gomila drugih.

Treba samo izabrati pravu kombinaciju. Nista lakse. Isto kao i u Guild Waru, ako si igrao, dobijes 150 skillova, pa izaberi od 150 skillova, 8 za borbu. Nista lakse???

Ovako kod pale, poredjas 3 reda spella, pa mozes da klikces do ujutru ako ne znas sta da upotrebis. Ima mali milion kombinacija, a to za 3-4 skilla, veruj mi, ne bih igrao WOW da je tako. Bilo bi mi jako dosadno.

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

Shaman = click macro "totems" , click purge purge purge m cast WF target dies , /spit /laught /insult  , heal ... = shaman

Paladin - Enterbattle , atack with hammer for 1 hour ,  dont make dmg couse you  cant , when you are on low hp ( 3 hours after begining ) activate shiled and continue to atack with hammer doing nothing for next 2 min ... then die ...

Rogue - w8 in darkness 3 days for mage to show up ... then 1 click kill ... repeat ...

Mage - drink half your life so you can tell your children you are mastered water drinking ... enter battle , cast 3 spells , hope it crit , if it crit target is dead , if not you are dead

Warlock - ( vs mage demonology spec ) let your fell hunter kill 10 or 15 mages ,, you can use /dance or /roar  when you find nice place to look carnage ...

Warrior = let life flow away whille you get your armor and weapon , then enter use hamestering / rend / MS and rape and cut

Priest - shiled , dispel use wand .... shiled , dispel , use wand shiled use wand shiled use wand

Druid - is dead long ago .... he started fight , never saw end

Hunter - you are rich ... for what  , enter duel / battle , use /cry /beg

sta god :D

aj uzdravlje

[roflmao]

.

Link to comment
Share on other sites

Immortalise, koliko znam ti si igrao sa Qzmom, a on je pala. Pretpostavljam da nemas losa iskustva sa njim, a sa druge strane pljuvanje po paladinima???

Ajde lepo procitaj ponovo shta sam napisao, uopshte nisam pljuvao po paladinima, rekao sam da im treba buff i da blizz to nije odradio na dobar nacin... Paladini su odlican suport, u pvp, ili pve. Ali solo nije za pohvalu. Zato sam i rekao da je klasa jadna iz vec pomenutih razloga.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...