Jump to content

STEAM


Recommended Posts

Nekako mi je debilno da nemamo oficijelni Steam topik, koji gomila forumaša koristi.

Pa ono, postujte ovde dealove ako ih spazite tamo, fore i fazone koje znate ili pitajte šta vas zanima i slično u vezi Steam-a.

Naravno, oglasi oko prodaje i dalje idu na podforum za oglase ovde - http://www.klanrur.c...hp?showforum=49 a ne ovde, ali možete da postujete trejdove na ovom topiku pa ako preraste topik, napravićem specijalni samo za to.

Ja na primer imam dva jedan The Ship-a i jedan Portal, pa ako neko hoće da se menja i ima neku igru viška u Steam ajtemsima nek me pmuje ili ako vas gotivim možda vam i prosto dam igru :D

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

sad me buniš.... kako nema MP kad ima ... misliš sp??? Ima i to i ima i tutorijal mod.

EDIT: sad sam skontao da misliš na sonika :D

i da, gotivan je The Ship, malo moraš da se uhodaš u fazon, nije baš najlakši. Glavna je fora da je neki transokeanski brod nestao i glavni baja koji vas drži kao zarobljenike organizuje igru u kojoj svako dobije nečije ime koga treba da eliminiše ali da niko ne izvali. Ima i dosta fora i fazona sa ajtemima, plus, što moraš da spavaš, jedeš, piješ, tuširaš se i pišaš redovno. To mi je odlična fora... ja na korak da smaknem lika, kad ovaj moj oće da mre od nespavaja i bešike i nejela :D Jedino što je meni lično zasmetalo što mi je pripala muka posle sat vremena igranja. To mi se zadnji put desilo sa prvim AvP-om, samo sam sad prekinuo na vreme pa nisam bacio peglu kao tada :(

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

BLR je dobra igra.Samo jedna zamerka - mnogo lako se headshotuje.To kasnije krene da nervira, jer nema potrebe da se zumira da bi ubio nekoga, samo opali rafal i pogodices sigurno u glavudzu.

A imao sam i ja account ranije - i to sam imao dosta unlockova.Ali ga nisam igrao par meseci i sad sam sve izgubio. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa da, i počeo je STEAM Summer Sale, imaju razne fore pored popusta koliko vidim, ovo kao glasanje koja će igra biti sledeća na popustu itd. Čekirajte obavezno ali naravno u ovom trenutku očekujte "The Steam Store is experiencing some heavy load right now. Please try again later." poruku mnogo :D

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Altitude je skroz kul igra, tbh. :P

A Grimrock uskoro dobija mod/map editor.Ocekuj tonu community stvari.

I ovako je odlican, plus ima hidden mod koji mozes da odigras kad predjes igru i ako odradis jednu stvar tokom prvog playthrough-a.

Toorum mode - kada prelazis igru nailazices na "Toorums note", ima ih 16 ukupno, poslednja dva nadjes kod njegovog skeleta i ako skelet odneses do onog plavog kristala da njegov duh pociva u miru - predjes igru, napravis jednog lika iz nove druzine i nazoves ga Toorum - igras kao on. :)

02CUNF3xZkeaUMfzfb3I0A2.jpg

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Uh...Dilema - razmisljam da li da kupim Krater odmah, ili da gledam u pasulj i molim se da Civ5 gods and kings ode na neki 60-70% popust (putem ovog vote sistema, ili jednostavno neki random daily).

Nekako mi je dodatak suvise svez da bi otisao na takav popust, then again, Max Payne 3 izas'o skoro, a eno ga cuci na 50% popusta.

Do sada je na Steamu, uglavnom, poslednji dan nekog sale-a bio najjaci.

*Witcher 1 EE za 2e, ko nije uzeo do sad.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Baguje mi nesto stim od novog apdejta. Prvo je prijavljivao nekog trojanca a kad sam zgasio avg sad mi izlece nesto tipa: Steam.exe(main exeption) unable to load library steamui.dll, win32 error 5 "Access is denied".

Sta mi je ciniti?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

E da,... to se dešava, pogotovo ako imaš Avast. Ništa, ugasi Steam, nek ti on (Avast) nađe, ako je ono u bin/SteamServices.exe i Delete.

Onda apdjetuj Avast i kao database i kao Program, pa onda pokreni Steam, trebalo bi da ti se apdejtuje i da bude posle sve kul. To se i meni desilo pre neki dan, nije stvarno trojanac nego false positive. Dešava se to ponekad.

EDIT: a ja nisam pročitao problem do kraja :S U svakom slučaju, to se dešava, samo što zavisno od kojeg antivirusa, ti izabere različite .exe fajlove kao false positive. U tvom slučaju, skini instalaciju steama, ako ne možeš drugačije da ga apdejtuješ, i instaliraj samo preko te postojeće. A AVG apdejtuj ručno pre svega toga.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...