-
Topics
-
Posts
-
Što bi se reklo šapa je stavljena! Представљање новог четбота компаније "OpenAI" GPT 5.6 одложено је након захтева америчке администрације. Вашингтон жели да најпре добије рани приступ напредним системима ради процене могућих безбедносних ризика, јавља Ројтерс. Према наводима технолошке компаније, GPT 5.6 ће у почетној фази бити доступан само ограниченом броју пажљиво одабраних партнера, о чијем су идентитету обавештене америчке власти. Представници компаније "OpenAI" наводе да је реч о привременој мери док са администрацијом ради на успостављању јединственог оквира за будућа лансирања напредних модела вештачке интелигенције. Вашингтон настоји да кроз рани приступ такозваним „граничним“ моделима заснованим на ВИ процени могуће претње, укључујући сајбер нападе и потенцијалну војну злоупотребу, пре него што они постану широко доступни корисницима.
-
pa to bi bio događaj da se slavi doček Kecmana u bgd čak i da ispadne u drugom kolu odmah :))
-
kad je krenuo xbox je košta 300 dolara i ti sad treba da platiš za šest godina staru konzolu na zalasku još dodatne pare jer će da poskupi :)) čak i da juriš sad pre avgusta opet je glupava investicija. to je to, možda najbolje sumirano ono što smo pisali ovde na par strana. em je skupo em ne nudi dovoljno performansi. steamdeck sa dockom "manje više" ispadne ovo, minus par perkova i jači sistem, ali sam kod njega svesno znao trejdofs i koji tip igara možeš da pokreneš ali za te pare je podnošljivo. ovo nije ni uporedivo jer su malo frogs & grendmas izuzev u igrama koje idu na oba sistema, a sa svim ovim digitalnim prodavnicama koje valjaju ključeve jeftinije, nema čak ni toliko više razlike. i dalje se konzole prodaju i zbog svojih eskluziva.
-