Jump to content

Gde mogu da kupim game card za wow ?


orovC

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ufffff brate sto si ti pametan.Vidi se brate koliki ti je u stvari IQ i nemoj da pricas za druge koliki im je IQ...Uff brate koliko si smesan e..ali ne verujem.Ti svakim postom sebe sve vise i vise ispaljujes i pravis smesnim..Pa nastavi brate...Keep it going plx

nisam ti ja brat,

a sad idi igraj undead paladina.

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

nisam ti ja brat,

a sad idi igraj undead paladina.

ovo je bio moj zadnji post sto se tice ove rasprave.kknp.

Reche da vishe neces pisati i ti opet pishesh...Eto kakav si ti karakter..pa ti svoju rech ne mozesh da odrzish..idi prodavaj bre babama i dedama game cardove...

Keep it going babe :)

Link to comment
Share on other sites

LOL!

decko,kolko ti imas godina?

Ja mislim da si ti medju poslednjima ovde na forumu koji bi smeo da postavi takvo "pitanje". Niti si elokventan, niti imas razvijen "social skills", niti si sarmantan, pametan, dovitljiv, duhovit, vickast, a o tome da ne umes da vodis diskusiju ili argumentovano branis svoj stav da ni ne pocinjem. Kad sutra budem rekao Sarmi da si iskoristio njegovu foru aq20/40 iq 60 foru slosice mu se verujem.

Prvo: Kad neko napadne tvoj stav, agresivan si. Kad neko drugi podrzi stav osobe koja ulazi u raspravu sa tobom, agresivan si i prema njoj. Svaki tvoj "argument" se svodi na "argumentum ad hominem", dozvoli da ti prevedem. To znaci da ti ne napadas neciji stav i poziciju vec napadas tog coveka. Predlog: idi u politicare. Cim neko nesto kaze kontra tebe ti ga nazovi narkomanom, pederom, mackarom, tajkunom, propalim radikalom itd itd. Ne mozes da omasis!

Drugo: (sad cu iz licne perspektive) Ja sam ti na saljiv nacin objasnio da si nekulturan (to zahvali mojoj dobroj volji koja se retko kad iskazuje u ovakvim slucajevima), a ti umesto da ukapiras da si pogresio i da i dalje gresis ti si nastavio sa prozivkama. Ok, osnovna logika stvari je da cak iako mislis o svima nama sve najgore to neces reci AKO ZELIS da nesto prodas, a u nama koji se ovde nalazimo vidis potencijalne kupce. Stavicu na stranu to da je trebalo da podobrano razmislis i promenis svoj stav i nacin komunikacije i bez obzira na potencijalnu finansijsku nadoknadu jer na kraju krajeva niko od nas sa tobom nije ovce cuvao, pa da sebi to smes da dozvolis.

Trece: Mnogo menjas teze. Ne valja ti to. Ne zato sto ispadas glup i prost i dobijas etiketu izgubljenog slucaja sa kim ne treba pricati vec zbog toga sto je to jako opasna stvar. Ako sada, sa 18 godina, to radis, vrlo brzo ces se navici da ne trpis nikakvu kritiku vec da svaki put kad te neko zakaci po necemu za sta znas da nisi u pravu ti umesto da razmislis, izvinis se i probas da to promenis, ti promenis temu i oteras tog/tu nekog/u u tri lepe i nastavis po starom. Bez menjanja losih navika nema ni napredovanja.

Link to comment
Share on other sites

LOL!

decko,kolko ti imas godina?

ovaj,decko....Aj odgovoricu ti da ne budem derpe.Imam 28 godina i mnogo zdravije i pametnije razmisljam od tebe.Nauci da se ponasas decko.

Ja mislim da si ti medju poslednjima ovde na forumu koji bi smeo da postavi takvo "pitanje". Niti si elokventan, niti imas razvijen "social skills", niti si sarmantan, pametan, dovitljiv, duhovit, vickast, a o tome da ne umes da vodis diskusiju ili argumentovano branis svoj stav da ni ne pocinjem. Kad sutra budem rekao Sarmi da si iskoristio njegovu foru aq20/40 iq 60 foru slosice mu se verujem.

Prvo: Kad neko napadne tvoj stav, agresivan si. Kad neko drugi podrzi stav osobe koja ulazi u raspravu sa tobom, agresivan si i prema njoj. Svaki tvoj "argument" se svodi na "argumentum ad hominem", dozvoli da ti prevedem. To znaci da ti ne napadas neciji stav i poziciju vec napadas tog coveka. Predlog: idi u politicare. Cim neko nesto kaze kontra tebe ti ga nazovi narkomanom, pederom, mackarom, tajkunom, propalim radikalom itd itd. Ne mozes da omasis!

Drugo: (sad cu iz licne perspektive) Ja sam ti na saljiv nacin objasnio da si nekulturan (to zahvali mojoj dobroj volji koja se retko kad iskazuje u ovakvim slucajevima), a ti umesto da ukapiras da si pogresio i da i dalje gresis ti si nastavio sa prozivkama. Ok, osnovna logika stvari je da cak iako mislis o svima nama sve najgore to neces reci AKO ZELIS da nesto prodas, a u nama koji se ovde nalazimo vidis potencijalne kupce. Stavicu na stranu to da je trebalo da podobrano razmislis i promenis svoj stav i nacin komunikacije i bez obzira na potencijalnu finansijsku nadoknadu jer na kraju krajeva niko od nas sa tobom nije ovce cuvao, pa da sebi to smes da dozvolis.

Trece: Mnogo menjas teze. Ne valja ti to. Ne zato sto ispadas glup i prost i dobijas etiketu izgubljenog slucaja sa kim ne treba pricati vec zbog toga sto je to jako opasna stvar. Ako sada, sa 18 godina, to radis, vrlo brzo ces se navici da ne trpis nikakvu kritiku vec da svaki put kad te neko zakaci po necemu za sta znas da nisi u pravu ti umesto da razmislis, izvinis se i probas da to promenis, ti promenis temu i oteras tog/tu nekog/u u tri lepe i nastavis po starom. Bez menjanja losih navika nema ni napredovanja.

+1 Podrzavam u potpunosti i hvala m8

Ah da...pisem u ovoliko sati zato sto se spremam za posao..

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

Vidi Baracs 95% topica je tacno

jesam tvrdoglav sam ko mazga i nikad necu da popustim,

ali u ovo slucaju sam ispao sam zrtva

mislim dosao sam da prodam neke GCove i masa sa IQ less then 50 je pocela da baca hejt kako je to skupo ovo ono

ja nisam mogao da kazem "Da skupo je nemojte kupiti od mene "

ofc da sam morao da napisem nesto u svoju odbranu

i tu je nastala svadja

mislim boli me kita da se ja svadjam sa nekim rtrdima preko wow foruma

ali kad ne nekad izbace iz takta najstrasnije.

a ti astora ako stvarno imas 28godina onda je to tuzno jako tuzno.

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

RuR vs kiBo !!! [:D]

E da moj brat je kupovao od njega GC-ove i sve je ok proslo, cak sta vise nekad ni neda tih 300+ dinara tako da, kupujte kod kiba.

Edited by subE-

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Vidi Baracs 95% topica je tacno

jesam tvrdoglav sam ko mazga i nikad necu da popustim,

ali u ovo slucaju sam ispao sam zrtva

mislim dosao sam da prodam neke GCove i masa sa IQ less then 50 je pocela da baca hejt kako je to skupo ovo ono

ja nisam mogao da kazem "Da skupo je nemojte kupiti od mene "

ofc da sam morao da napisem nesto u svoju odbranu

i tu je nastala svadja

mislim boli me kita da se ja svadjam sa nekim rtrdima preko wow foruma

ali kad ne nekad izbace iz takta najstrasnije.

a ti astora ako stvarno imas 28godina onda je to tuzno jako tuzno.

Pa pogledaj kako se ti ponasas KONJINO RETARDIRANA..Pa svaki tvoj post je "boli me kita"

Ma sta se ja svadjam sa tobom ovde uostalom...Odakle si?

Nisi normalan decko usta ti ulazis...Indjija-Shid uopste nije daleko.Cim odem na godisnji dolazim u Shid..Nemoj da mi se qrcis vise ovde sad ti najozbiljnije govorim.A da ...ADRESU STANOVANJA NA PM MI POSALJI

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...