Jump to content

*** FreeStyle GaMeRs SeRbiA LeAgUe ***


Sh0keR

Recommended Posts

-Prijave pocinju od 01.11.2008 (nedelja) do 29.11.2008 (nedelja).

-Prijave se vrse na forumu lige http://www.fgs-league.co.nr

-Ucestvovanje u ligi se placa 1000 dinara po ekipi.

-uplate se vrse na sledeci nacin popunite uplatnicu

uplatite u posti ili u banci iznos od 1000 din i postavite uplatnicu na forum kao dokaz

o uplati.Mora da se citko kopira ili slika uplatnica

sve sto nije citko ili nejasno smatracemo da je neispravno!

50 % uplata za turnir ide u fond servera za reklame i organizaciju turnira

a ostatak u fond nagrada.

Igra se na 2 Freestyle GaMeRs Serbia cw servera

Freestyle GaMeRs Serbia cw1: 212.200.163.178:27040

Freestyle GaMeRs Serbia cw2: 212.200.163.178:27049

Sistem takmicenja:

-Igra se MR15, prvo ide smoke runda za uzimanje SS-a, zatim knife runda gde pobednik bira

stranu!

- Ucestvuje 32 ekipe podeljene u 8 grupa sa po 4 ekipa:

Mape koje se igraju su:

- de_dust2

- de_inferno

* U slucaju da je ne reseno igra se - de_clan_mill1 ili de_nuke

NAPOMENA: U slucaju da jedan od servera rikne, mecevi se odlazu za naredni dan!

PRAVILA LIGE :

1) sve ekipe su duzne da dodju 15 min pre mecha da se zagreju i

nameste tagove mech pochinje tacno na vreme svako zakasnjenje nosi i posledice

za ekipu koja kasni, protivnik dobija mech.

2) Ako u toku meca nekom igracu pukne net, zablokira racunar...stavlja se pauza odmah,

a igrac ili zamena imaju 5 min rok da udju na server i dalje se nastvlja normalno.

Ako igrac ne ulazi na server, admin koji kontrolise mech skida pauzu i ekipa nastavlja mec sa 4 (ili manje) igraca.

Ako se pucanje desava u prve 3 runde onda sledi restart i ne pamti se dotadasnji rezultat.

3) NAPOMENA: Vodite racuna da odlagajuce termine trazite od 12h - 17h

jer regularni mechevi pocinju vec u 19h .

4) Ako u toku mecha zapazite bilo kakvu nepravilnost,

nemojte gubiti vreme da isterujete pravdu (da psujete i slicno) vec zavrsite mech

a posle cete moci da odgledate demo i ako budete sigurni da je bilo neke nepravilnosti da se zalite na forumu.

Takodje mozete adminu da prosledite primedbu (say_team@ text). Vredjanje i slicni ispadi nece se tolerisati.

5) Zabranjeno je koristiti say za prebacivanja ili provokacije, samo Team Leader sme koristiti Say,

za svu komunikaciju sa saigracima koristite say_team ili Team Speak .

Nepostovanje dovodi do upozorenja admina i admin ima pravo posle 3 upozorenja da prekine mech

a da kaznjena ekipa izgubi mech sa 16-0.

6) Kada dodje vreme vaseg meca, pre nego udjete na server stavite odmah svoj tag+nick da bi mec pre krenuo.

7) Smoke round i SS kao dokaz 32 bita, obavezno okaciti na forum!

GL ^ HF

By FreeStyle GaMeRs Serbia TeaM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nekoliko pitanja za organizatore "***** fr33s7yL3 s3r814N PR0 L1G3 *****"

koji je ziro racun?

do kada mogu da se prijavim?

jel moze 1 igrac u 2 ekipe da igra?

hoce li biti dozvoljen silentrun ?

ako pukne igrac koliko moramo da cekamo?

hoce se moci odlagati mechevi?

jel isplacujete pare u keshu?

hocete menjati servere?

gde cete se sve reklamirati?

da li je prota gay?

zahtevam detaljne odgovore...ipak ste vi zreliji od ostatka sveta.

Edited by n1kola.rage

arcade

rage

Link to comment
Share on other sites

Daj ljudi kapiram ja da je RUR forum odavno aktivan i da je ovde mnogo nolajfera :P "pro igraca" ali razumite malo da dolaze nove generacije pa pustite ih da rade jbg na greskama se uci.

Sto se ove lige tice, glavni organizator ima oko 38 godina, ima sina koji igra cs i sasvim je ozbiljan covek i cima se da nesto napravi. Mozda i bude nesto od ovoga.

I ostale lige ako su propale za pohvalu je sto se neko cima, nemojte mraciti. Nije se niko rodjen naucio ;)

Primetio sam da se mnogo mrace serveri.

Ove servere 212.200.163.xxx:xxxxx hostujem ja i to na sopstvenom linku na Telekom Srbija koji je u samom pocetku interneta u srbiji, Telehouse u Krnjaci gde je zapravo telekomov link.

Evo SS sa jednog od servera koji je gore pomenut za ligu:

de_inferno0001.jpg

Znaci ja imam telekom adsl 1500/192 i sada je 23:30 i kao sto se vidi ovo radi malo biolje od kgb servera koji je na sbb linku.

E sad problem je sto u 20-23h kada se svi skupe, a nakupilo se servera previse, a telekom nikako da mi prosiri link pa u to vreme je zakucan i pojavljuje se loss tako nije to ogledalo servera vec tehnicki problem koji traje zadnjih 10 dana , to ce biti reseno jos ove nedelje. ;)

Edited by iGGi.kgb
Link to comment
Share on other sites

Pa to igi u pravu si totale, trebamo sve da ih pustimo da prave lige i da jebu narod! Kao sto je EXDG liga najjaca liga na balkanu, a gde su nagrade sa te lige...??!!?!kao sto su klinci organizovali onu ligu i verovali nekom crnogorcu preko neta tako i neki nepoznati nama ovde organizuju neku ligu. No otom potom ja se necu prijavljivati vise ni na jednu ligu ako nije kgb liga i ako nije igi organizator jer je jedino on do sada dao nagrade i ispostovao sve !

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ce biti bolje organizovan nego 1 vs 1 turnir koji ste imali i gde sam disfalifikovan zato sto mi je mod stavio nick Stevan WTF umesto Stevan[FTW](Dosta imenjaka se prijavilo za ligu)pa nisam skontao da sam to ja.

GL sa ligom ;)

ahhahaha prijavili se STEVAN I STEVAN FTW ! MOJA GRESKA JE STO SAM STAVIO STEVAN WTF AL POSTOJE SAMO DVA STEVANA!!! I IGRALI STE U GRUPI 1v1 PISALO JE STEVAN VS STEAVAN WTF U MESTO STEVAN FTW OVDE BI I LUD ZNAO KO JE KO!!!

IGI HVALA NA RAZUMEVANJU:)

NIJE NJEGOV SIN SMISLIO NAZIV LIGE VEC SE SERVER ZOVE FREESTYLE GAMERS PA SE ZBOG TOGA TAKO LIGA ZOVE !!!

ODGOVORI NA PITANJA

koji je ziro racun? http://fgs-league.co.nr/

do kada mogu da se prijavim? http://fgs-league.co.nr/

jel moze 1 igrac u 2 ekipe da igra? moze

hoce li biti dozvoljen silentrun ? nece

ako pukne igrac koliko moramo da cekamo? 10 min

hoce se moci odlagati mechevi? naravno

jel isplacujete pare u keshu? http://fgs-league.co.nr/

hocete menjati servere? necemo ovi su odlicni

gde cete se sve reklamirati? kgb sbb panet serverima i na nekim forumima

da li je prota gay? nije gay znam ga igra u kumu decko moze da te uci kako se igra cs :P

Link to comment
Share on other sites

Primetio sam da se mnogo mrace serveri.

Ove servere 212.200.163.xxx:xxxxx hostujem ja i to na sopstvenom linku na Telekom Srbija koji je u samom pocetku interneta u srbiji, Telehouse u Krnjaci gde je zapravo telekomov link.

Evo SS sa jednog od servera koji je gore pomenut za ligu:

de_inferno0001.jpg

Znaci ja imam telekom adsl 1500/192 i sada je 23:30 i kao sto se vidi ovo radi malo biolje od kgb servera koji je na sbb linku.

E sad problem je sto u 20-23h kada se svi skupe, a nakupilo se servera previse, a telekom nikako da mi prosiri link pa u to vreme je zakucan i pojavljuje se loss tako nije to ogledalo servera vec tehnicki problem koji traje zadnjih 10 dana , to ce biti reseno jos ove nedelje. ;)

wwnsib.png

Prvo kazhesh server radi bolje od kgb servera koji je na sbb linku. Koji su to kriterijumi za dobro?

Na koliko fps rade ti serveri? Zaradjuju se pare na loshim serverima sa maxupdaterate 30 i maxrate 6000 i ko zna koliko fpsa gde imash i choke i loss i ochajan recoil.

lul

Link to comment
Share on other sites

wwnsib.png

Prvo kazhesh server radi bolje od kgb servera koji je na sbb linku. Koji su to kriterijumi za dobro?

Na koliko fps rade ti serveri? Zaradjuju se pare na loshim serverima sa maxupdaterate 30 i maxrate 6000 i ko zna koliko fpsa gde imash i choke i loss i ochajan recoil.

ako ti nista ne godi igraj u lanu :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...