Jump to content

Risk-Gaming League Season 1


agrsv

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

finaleig9.png

Evo ljudi i mi da se javimo sad. Konacno smo zavrsili sa sezonom 1 risk lige...

Zeleli bi prvo da cestitamo ekipi plato+ na zasluzenoj pobedi u finalu protiv

NATION-a... Zeleli bi da se zahvalimo sudijama koje su odradile ligu na OK nivou...

Da zahvalimo svim ekipama koje su ucestvovale na ligi. Da kazem da je liga protekla

maximalno korektno, i da smo mi u principu zadovoljni sa organizacijom, sobzirom da

to nije ni malo jednostavno bilo... Moram da se izvinim platoplusu zato sto su osvojili

takmicenje, a nisu uopste nagradjeni, cimali smo na sve strane sponzore, nismo nasli

nikog ko bi mogao da ponudi neku nagradu a da to nije rapidshare, server na mesec dana,

tako te gluposti koje svi nude kao nagrade... Posto je uspela liga u globalu, zeleo bi da

najavim dogadjaj koji se josh nije desio u ONLINE varijanti na ovim prostorima, za sad nek

ostane samo na tome, necu da vam pricamo nista o tome dok se sve kocke ne sloze...

Jos jednom da cestitam ekipi plato+... I to je to, peglamo CS i dalje, mislim da je liga bila

dobra uvertira za BGC koji nam predstoji... Gl svima i HF!!!

Edited by AggReSs!vE
Link to comment
Share on other sites

Thx na cestitkama, Gg nation menka <3, shopi 100 godina ej! Nagrade nisu bitne bitno je da smo se izigrali. Ako je iko gledao finale i one moje idiotizme sa rafalima sa ledja zabo mi mis !!!111 udario o tastaruru!!1111 ili sam samo retard o0. enivej gj riskovcima i sudijama za organizaciju s'obzirom da ste prvi put organizovali nesto bilo je ok. HF

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Thx na cestitkama, Gg nation menka <3, shopi 100 godina ej! Nagrade nisu bitne bitno je da smo se izigrali. Ako je iko gledao finale i one moje idiotizme sa rafalima sa ledja zabo mi mis !!!111 udario o tastaruru!!1111 ili sam samo retard o0. enivej gj riskovcima i sudijama za organizaciju s'obzirom da ste prvi put organizovali nesto bilo je ok. HF

:***

klipiri klapari klap

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...