Jump to content

GRUPE ZA WCG 2008!


m1lorad

Recommended Posts

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

realno mene nije sramota sto su izgubili od GM-a. ipak morate shvatiti ljudi da je ovo igra i da je sve moguce.

mene samo smara sto uvek ko god da osvoji qualy ide turisticki na wcg. mozda je nw mogao da vezba da k1ng nije prodao ali opet ko zna...

cogu tuche mym 8:7 poluvreme za mym kao ct na trainu

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

ja stojim iza onoga sto kazem,samo ne zelim da me pogresno ljudi razumeju,pa lepo da napisem...

niti sam napao bizu,niti vladu,ni tokija,ni bilo koga...oni su pokazali da su bolji od svih nas,i zato sad lade jaja u Kelnu,a mi seremo po forumu...

e sad,to sto nasa najbolja ekipa nije htela da se udostoji da vezba,i pokaze da znaju malo vise od ovoga sto su danas pokazali,to je druga prica,i u to necu da zalazim...

sramota me je sto se nalazimo tu gde se nalazimo!!!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Brate realno ,

ni jedan nash tim nece moci u skorije vreme , a pod to mislim par godina , da bude nesto na evropskoj/svetskoj sceni , zato sto je kod nas cs baziran uglavnom na

prijateljskoj liniji , igraju ljudi koji se znaju i to je to , dok ne bude postojao tim , sa sponzorima tim menadzerom , koji ce da kaze e rupa si realno , trazimo boljeg i

kad se napravi tim od 5 ljudi koji ne greshe i zabadaju konstatno i spremni su na sushenje jako veliko , onda ima shanse.

tako da ne razumem cemu vechni ne opravdani optimizam i razocarenje kada se ocigledno dogodi ?

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Brate realno ,

ni jedan nash tim nece moci u skorije vreme , a pod to mislim par godina , da bude nesto na evropskoj/svetskoj sceni , zato sto je kod nas cs baziran uglavnom na

prijateljskoj liniji , igraju ljudi koji se znaju i to je to , dok ne bude postojao tim , sa sponzorima tim menadzerom , koji ce da kaze e rupa si realno , trazimo boljeg i

kad se napravi tim od 5 ljudi koji ne greshe i zabadaju konstatno i spremni su na sushenje jako veliko , onda ima shanse.

tako da ne razumem cemu vechni ne opravdani optimizam i razocarenje kada se ocigledno dogodi ?

ggnore.

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

bizho boli vas kara ...veche je pred vama :D

Taj haj faj ! :d

gg nw.

……………./´¯/)

……………/…./

…………../…./

……../´¯/’..’/´¯¯`·¸

…../’/../…./……./¨¯\

…(’(…………. ¯~/’..’)

….\…………….’…../

…..’\'……………_.·´

…….\…………..(

……..\…………..\

Link to comment
Share on other sites

E jbg, nisam ocekivao da cete izgubiti od eu4ie, ali dobro. Realno, s obzirom da niste vezbali dobro ste prosli. Ali u tome je i poenta, ko god osvoji wcg nije zainteresovan za vezbanje, to je najveci problem. Ne zanima vas da uradite nesto vise na evropskoj sceni. 4gl i newave su bolji timovi od pola onih koji igraju wcg, realno, ali ih ne zanima cs bukvalno... A nikako da shvatite da predstavljate Srbiju, a ne svoju ekipu... No, nema veze... Nadam se da ce sledece godine osvojiti neko, pa neka bude i slabiji, ali da se potrudi da uradi nesto, da kazu "Pokusali smo ali ne znamo jbg.." a ne da kazu "Da smo pokusali sabili bismo..."

A ne vidim koji kurac napadate leska? Vi ste ponosni sto smo izgubili od eu4ie? Sad ispada u fazonu BiH.cs >>> RS.cs, shto znamo da nije tachno, realno..

Sad mish u shake i vezbaj za BGC i rendaj na toprs dok ne nauchimo :D

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

koja je ovo godina po redu da ovakve postove chitam...uvek ista pricha i uvek ispadne frka zbog nechega shto nikad necete razumeti...

Ko voli Srbiju, ne srecno je zaljubljen!!!

izvucite kontekst iz toga u tom smislu shto pomirite se sa sudbinom da bez boljeg politichkog polozaja, ekonomije, elektronskog sporta u tom obimu i kvalitetu nece biti...ne kazem da sada svakome treba po 2000 eura da bi igrao nego jednostavno, nismo fanatichan narod da idemo u svoju propast zbog nechega shto je cs, treba zavrshavati shkole, treba raditi...ko ebe kanter vazno da su oni videli evrope i uzivali u manifestacijama gde ljudi troshe velike pare koje imaju za bacanje...realno u srbiji nema para za bacanje [:)]

srecan put ljudovi pa se pripremite bolje za sledeca takmichenja [;)]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...