Jump to content

mount & blade


Doolio

Recommended Posts

tek sam sad iscackao ovo, do jaja je, igram je tek tipa pola sata, ali mi se mnogo svidja. pre svega, totalno je otvorena, ne postoji nikakav storyline. malo je smor sto je iz treceg lica i sto je aktivan fajt, ALI sve to je mnogo dobro uradjeno, ja kad cujem realtime ocu dumrem od smora, medjutim, ovde je to do jaja skroz. cak ima i masovnih fajtova i maestralno su odradjeni. sam princip fajta je isto jako dobro uradjen sa blokiranjem i napadanjem, fajt sa konja je isto do jaja. sam trip igranja je ko, neam pojma, pirates recimo. ima velika mapa sa gradovima i tu se kreces slobodno potpuno, ali si predstavljen ko 'cikica' i to je manje vise standardno, molis se bogu da ti neke batice ne preseku put i tako, standard. kad si on do fejs ov d plejs, prebacujes se u trece lice i pikas normalno. gradova ima prilicno, mapa je dosta velika i tako to, sto se tice lika, kolko sam ja skontao razvijas ga kako oces, a madjija izgleda nema.

sve u svemu, obavezno za probati, pa ako vam se ne svidja, a vi obrisite:)

eto tako, ja sam se bas odusevio, baj d vej, ne radi mi nesto search, isao sam rucno po forumu i nisam nasao, a to me cudi posto sam ja skino full 1.003 verziju, a znam da se igra od bete, tako da, brisite ovo i uputite me na topic ako postoji vec:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Probao davno jednu od beta - brdo bagova, chak i onih koji se tichu grafike, nepostojanje main storyline-a, role-playing se svodi na to dal' cesh da furash veliki mach ili veliki shtap (mis'im, ne bash bukvalno, ali otprilike nije ni daleko) itd. Kapiram da je sad sigurno mnogo igrivija, ali ono, not mah cup of tea.

Zanimljiva je utoliko shto pljuje u facu Biowhore i Shitesda retardima u smislu postojanja vrlo igrivog mounted combat sistema.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

da, to je meni najveci trip, jako je dobar fajt.

e sad, ovo je meni vise kao neki pirates na kopnu nego rpg, tako da nisam ni trazio neke rolplej tripove. sto se tice storilajna, ja licno obozavam kad igra nema storilajn, onda mogu da radim sta ocu, ono, rodio sam se i gledam sta cu, storilajn na mene deluje samo restriktivno, isto mi je da li imam storilajn ili nevidljive zidove na mapi. zato ja i gotivim elite i slicne igre.

bagove nisam primetio, u svakom slucaju, ogroman plus za borbu i za celu mehaniku igre u sustini. za minuse ne znam, mozda to sto je tesko u pocetku, videcu vec kako budem igrao.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

igrao neki build ranije, bilo zanimljivo dok nisam stupio u sluzbu nekog kralja, a onda mi druga kraljevina jebala mamu pa me mrzelo da krecem o5:/

Lm, da li su gradovi sada puni ljudi kada udjes u njih? U toj beti je sve bilo mrtvo i prazno, sa izuzetkom krcmi.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...