Jump to content

State Of East


State Of East

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ti ochigledno ne znash shta je hejt.

Ooo veruj mi da znam :)

Hejt, ovakve vrste, je poceo jos na rep forumima i to na rad i viziji.. Tako da, veruj mi, znam sta je hejt.

Kritika i hejt nikada ne moze biti isto.

bar si napravio publicitet :) ja sad kad neko kaze "hajdemo da igramo ffa" odmah pomislim na state of east server.

Super, sada si mi posebno drag [8)] hoces kasnije da se diramo za pise ? [:D] [:D]

Link to comment
Share on other sites

n1kola lopov, prota saučesnik i lažov, MOAR PLOX

A state of east nevini spectator u svemu tome [roflmao]

Tako nesto [:D] [:D] [:D] [:D]

znaci, nas par bezi od zandara i suzavca i vidim likove kako razvljuju na slaviji ducan sa kompjuterskom opremom i sretnem tu dva ortaka i vidim kako neki bolid istrcava sa dva laptopa i zabija ih u zemlju :D a onda potom mali rage istrcava i pokazuje graficku i stavlja je pod duks :D

I na kraju morao sam da prodjem pored zandara, prebili su mi ledja :S ali jedan je ostao bez pendreka :D

Link to comment
Share on other sites

mora da sam bio drogiran cim nisam i ja uzeo lap top nego neko malo govno razmera 10x10cm koje vec imam :(

Iz Shida si??Auuu mora da si neki oldschool 3px pro pa mi namestas probleme sa lokalnim klanrur zandarima :/ ?

Neka,neka....imas i razloga...od malena sam vam objasnjavao neke stvari ;D

Ako nisi gtfo n stfu plz :* ;)

arcade

rage

Link to comment
Share on other sites

decaci ko je spominjao diranje pisama ?? pa ja jedva cekam takav turnir...

mene zanima kako state of east nije dobio warn ili nesto slicno... mora zato sto se rur boji da im soe nebude konkurencija...

ipak su oni kao koliba i kao kgb... lol moracu da svratim i na te servere... jel se i tamo dobija ban posle 3 runde ?

eeee soe dajte mi admina hocu u vas klan !!! ne moram cak ni da igram nista, samo cu da vam prikljucujem miseve i sluske kad igrate... plzzzzzzzz

Edited by Lee Jun Fan

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...