Jump to content

WTS Mage mnogo jeftino


WTSMage

Recommended Posts

jel ovo neki scam ili? :D

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Moram ovo da kazem, moj drug je igrao tog maga i on je vracen preko pasosa a taj lik je trejdovao sa njim tako da...."zurba" za pare....i jos jeftino

Tako je, posto je taj isti tvoj drug vratio svoje likove posle mesec dana.. pa zar sam ja kreten da me balavac glupi radi ?

Btw, nemam namere da se cimam sa nebitnim likovima.. tako da briga me sta imas da kazes na sve ;) acc je prodat poslati su diskovi i pasos, jer samo retard ne bi trazio i diskove i sosku.. aj u zdravlje ;)

Edited by WTSMage1
Link to comment
Share on other sites

jako je tuzna situacija atm u ovom trejdovanju i prodvanju accove

svi skemuju svakoga

od kad se proculo da mogu da se zarade pare svi poceli kao time da se bave

svi se registruju kao i prvi post im je da prodaju acc neki za koji verovatno nemaju info

dok se ne uvede pravilo da ne moze da se otvori topic bez 25 postova barem ili slicno nece nista bolje biti

Link to comment
Share on other sites

jako je tuzna situacija atm u ovom trejdovanju i prodvanju accove

svi skemuju svakoga

od kad se proculo da mogu da se zarade pare svi poceli kao time da se bave

svi se registruju kao i prvi post im je da prodaju acc neki za koji verovatno nemaju info

dok se ne uvede pravilo da ne moze da se otvori topic bez 25 postova barem ili slicno nece nista bolje biti

Killi.. ja za moj acc imam sve podtke.. ako si mislio na mene.. A onaj, koji prijavi nekoga da hoce da proda acc ili da trejduje je stvarno slepac.. Druga stvar, ja u zivotu nikoga nikad niasm zajebo nizasta a kamo li za glupu igricu.. Menjao sam sa Pantom acc, zamenili smo se na 2 dana, nije mi se svideo lik ili njemu moj to je nebitno, i onda smo vratili jedan drugom acc.. Menjao sam sa jos jednim likom acc, sutradan je acc bio hakovan, ja sam ga pozvao rekao mu to i decko je sam rekao da mu se to vec desavalo i da ce mi vratiti moj acc.. i stvarno ne kapiram zasto vise polemike oko toga, ja nisam dete da bi scamovao nekoga ili zajebo. A u ostalom, ako nekoga zajebem uvek moze da me nadje, posto ja svakome dajem fixni telefon, tako da se ogradjujem od toga.

Kad smo vec poceli da pricamo na ovaj skaradni nacin, evo da dodam da mi je malopre neki lik poslao poruku na mob, koji mi je trazio armory link za maga, i ja sam ga pozvao broj je +381631536*** dovoljno je i ovo, kada sam ga pozvao nije se javljao neko vremem pa mi odbio poziv, onda mi je poslao poruku i rekao kako mu ne radi microfon na zvucniku.. mislim.. imas 100+ evra za acc a ne mozes da popravis mic ? Napisao sam mu u poruci da mi da broj fixnog da bi ga pozvao iz razloga sto ne zelim da me neko prijavi za trade, na sta je on rekao da je u igraoni i da ce me pozvati za pola sata.. Sto naravno nije uradio.. Mislim.. sta da kazem..

Svi ste blame Lockpower.. zasto? pa jednostavno liku dokurcilo da ga kreteni zajebavaju... Ja sam ga pozvao jednom prilikom, pitao da li ga interesuje trade i sve ostalo, delovao je kao ok lik, a vi drvlje i kamenje.. Nego treba covek stvarno da se naj.. majke nekom glupoim balavcu i da postuje slike istog na forumu, pa bi valjda sve drtugacije bilo.. Ne bi bilo scamova i gluposti.. Ljudi.. ovo je Srbija.. mala smo drzava, za par evra moze svako da se pronadje.. ne budimo glupi i naivni..

Toliko od mene, i mogu samo da kazem da bi admini trebali da zabrane sve ovo, jer mislim da stvarno vise nema smisla sta se radi..

No offence to any 1. Hvala na vremenu

Link to comment
Share on other sites

uopste sam mislio na situaciju atm

previse kretena i glupe dece ucestvuje u ovome

jasno je meni i da ljude prebijaju u rlu zbog 50-100e ali zbog nekih drugih stavri problem je u tome sto se taj mentalitet preneo na igru gde takve grupe i pojedinci su nasli ovu oblast za sirenje debilnosti

predlazem svima koji tako nesto pokusavaju i bave se da predju na zivot pravi pa nek glume krimose na ulici gde je i mesto tome

Link to comment
Share on other sites

E sad, sto se tice osobe WTSMage1 sa njim pregovaram o kupovini mog warriora za koji sam vec ostavljao ponudu. Decko je koristio warriora 1 dan i nije pokusao nikakav scam. Sve je bilo na svom mestu i nije hvalilo ni coppera. Niti je pokusava da promeni password.

Sad 100% izvestaj o osobi iznad cu vam reci kada dobijem sav novac za koji smo se dogovorili. I btw ako tradujete sa nekim malo se vise raspitajte o njemu samom (fiksni telefon, ulica prebivalista) jbg.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

meni je ovaj lik izlevelovao 3lvla od dogovorenih 5,5 i upao u neko sranje irl,javio mi da ne moze da igra i nije trazio ni dinara za to shto je levelovao,a dogovor je bio 2000din za sve.

imao je un/pass 3 dana(ima ga josh) i nishta nije "zloupotrebio"

...

a vas shto hvata paranoja da svako hoce da vas skemuje ili shta vec to je druga prica...

Link to comment
Share on other sites

ja nikad nebi kupio nista od nekog potpuno random lika koji je iz random mesta koji nece da ti kaze nikakav info o sebi

niti bi ikada nekom preporucio tako nesto cak sta vise mozda nebi ni prodao nekom takvom nesto

ovako kad se znas sa nekim sve se lepo kaze sta je i kako je

cak sam jednom menjao account sa likom koji je sa kosova/albanije a zivi u engleskoj i posle 2 meseca tako nesto se opet menjali da nikome nije nista falilo

ali mnogo volim npr duleta iz subote preko koga sam prodo svog proslog lika koji mi preti nekim narkomanima da ce da me bodu ako acc jednog dana bude ukraden i slicne primere umishljenjih bosova wow mafije

Link to comment
Share on other sites

Ja sam upoznao dve lopovcine na RUR-u.

Prvi je neki Cigan iz Panceva koji me je odradio za pare u vezi Coutner Strike turnira pre dve ili tri godine. Otkazao je turnir a pare nije vratio ... Vise sam i zaboravio.

Drugi LOPOV je ROKA (verovatno poznat sirem krugu ljudi ovde, i na quakenetu jer je i tamo boravio). Isto jedan counter strike igrach. Eto na dusu njima ali da ih spomenem da se drugi ljudi cuvaju.

Znaci Ciga taj iz Panceva i Roka iz Loznice ili Valjeva ne mogu da se setim (063265650 to mu je broj moba), to su dva LOPOVA sa kojima sam licno imao problema.

Edited by mute4pb
Link to comment
Share on other sites

ja nikad nebi kupio nista od nekog potpuno random lika koji je iz random mesta koji nece da ti kaze nikakav info o sebi

niti bi ikada nekom preporucio tako nesto cak sta vise mozda nebi ni prodao nekom takvom nesto

ovako kad se znas sa nekim sve se lepo kaze sta je i kako je

cak sam jednom menjao account sa likom koji je sa kosova/albanije a zivi u engleskoj i posle 2 meseca tako nesto se opet menjali da nikome nije nista falilo

ali mnogo volim npr duleta iz subote preko koga sam prodo svog proslog lika koji mi preti nekim narkomanima da ce da me bodu ako acc jednog dana bude ukraden i slicne primere umishljenjih bosova wow mafije

Pa ako ga volis pitaj ga da se uda za tebe.. strasno..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...