Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Ma super je world tour...da vidis samo kad vudu the admin dovati da lupa bubnjeve...sa onim svojim mrgudastim pogledom...

zmarci me prolaze kad god se setim....:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

'rvao se sa drugarom kod nekih stepenica, gde je on pao na potiljak i isao na usivanje a ja na "nos".

drugim rečima polomili ti pičku

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

znaci pao sam voznju... oborio me pandur koji ne ume 2 padeza da ubode i pritom je lazljivo govedo.

kaze idemo desno ja skrenem sve u redu, i 100m odatle nailazimo na raskrsnicu a on smrad cutii i gleda neki papir.

ja kapiram kad cuti da se ide pravo i ja nastavim pravo a on meni: 'Druze, desno sam ti rekao'.

ja mu kazem da sam mislio da je to za prethodnu raskrsnicu a on meni onako seljacki zavuce 'nemas ti sta da mislis'.

Mamu mu jebem zube bi mu sve porazbijao [b)]

Sto je najgore prosle su neke zenturace koje na poligonu pola sata u prvu ubacuju i sve po linijama gaze :/

Edited by Hyperian

indeed

Link to comment
Share on other sites

pa blejkanje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

znaci pao sam voznju... oborio me pandur koji ne ume 2 padeza da ubode i pritom je lazljivo govedo.

kaze idemo desno ja skrenem sve u redu, i 100m odatle nailazimo na raskrsnicu a on smrad cutii i gleda neki papir.

ja kapiram kad cuti da se ide pravo i ja nastavim pravo a on meni: 'Druze, desno sam ti rekao'.

ja mu kazem da sam mislio da je to za prethodnu raskrsnicu a on meni onako seljacki zavuce 'nemas ti sta da mislis'.

Mamu mu jebem zube bi mu sve porazbijao icon_smile_blackeye.gif

Sto je najgore prosle su neke zenturace koje na poligonu pola sata u prvu ubacuju i sve po linijama gaze :/

Standard :) Toliko puta isprichana pricha. Mozes da prodjes ako imash vezu ili ako moraju da ispune kvotu prolazaka, neces proci ako si strava dobro vozio ali ako im se nisi svideo ili nisu ispunili negativnu kvotu i tako to :)

Link to comment
Share on other sites

Lesko shta si qpio za 6 meseci devojchici?

neku sitnicu,simbolicna stvar...nekako mi je bzvz da kupujem poklon.Nije joj rodj ili nesto,nego jednostavno sam hteo da to obelezimo vecerom... :)

pa blejkanje

sto bi Joey rekao: "a cupon for one hour of "Joey" love" :D

Dao joj kartonsku kutiju, dosta...

pa zaradi ti vise od pranja soferki... :(

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

upravo saznah da mi buraz od tetke u bolnaji sa amazing 40 kopci na vugli, neko ga odvalio od zivota, smorio sam se ko puh kad sam saznao, a ne znam ni sta ni ko ni kad ni sta mu jos fali ako mu fali, sedim kuci sa sjebanim bubrezima i ne mogu se pomeram:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sigh, moram ko crnac da ucim a ne mogu :(((((

mora da se da ogavni uslov a mozak otkazuje od posla ...

nooooooooees

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...