Jump to content

DI(DZHEJ!)


Recommended Posts

[roflmao]

http://www.youtube.com/watch?v=TFfwKYyN2hY

mislim da je ovo onaj DJ Marko iz VB-a :)) sa njim :))

http://www.youtube.com/watch?v=Nm_c_ozXDLk

DJ karijera:

- Prvi DJ set: 10.12.1997.

- Najkraći DJ set: 30 min.

- Najduzi set: 8 sati

- Stil & fazon: disco, latino, funky, vokal, progressive & electro house, rnb, domaća & folk muzika (noviteti)

- Ono što okarkteriše njegov DJ set jeste i direktan kontakt sa publikom preko mikrofona.

Jedan je od retkih DJ-eva koji tokom svog nastupa konstantno priča, đuska i animira ljude u klubovima i diskotekama. Na svakom nastupu skoro svaki posetilac kluba ili diskoteke može da očekuje neko iznanađenje. Praktikuje da radi istovremeno sa dance & go-go igračicama jer onda u klubu ili diskoteci nastaje totalni haos.

Plakao sam :D

P.S. Zeroxe je l' to taj lik o kom si mi prichao? :)))

Edited by VoOdoO...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

eX1le ovaj je uzeo vishe para od tebe po tezgama pa ti vidi ;))) i ima sliku sa Sashom Maticem i Zheljkom Samardzhicem pa ti vidi sad!

Pa realno uzeo je vishe para od 90% underground dj-eva

Ja se ovime ne bavim zbog para, znam i onako da ih nema u ovom poslu, osim ako nisi DJ Shaban na tim splavovima

A i ti bi mogao da mu se ne smejesh posto si krenuo dobro ka tom putu sa muzikom koju vrtish, "I'm your deee jaaay" [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Taj sempl "Ladies & Gentleman I'm Your DJ" je sasvim na mestu :) pa i Prydz ima debilnu pesmu "Boogie Sound" u kojoj ide taj neki fazon od akapele pa shta :)

Mogu ja da pushtam ceo zhivot samo tipa David Guetta hitovi, ali ovo nikada :)

A i promenio mi se ukus dosta :) A i nigde vishe ne radim jer sam pocheo sa nekim svojim tripom :) + izvaljujem Ableton tako da idemo lagano :)

EDIT: U sushtini postavio sam ovo jer je zaista tuga bozhija, da neki ovako lik uzima lepe pare i pritom naziva sebe DJ. Pritom igra kao mentol i pricha vishe nego shto pushta muziku :)) Mislim smehoteka [roflmao]

Edited by VoOdoO...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Pa realno uzeo je vishe para od 90% underground dj-eva

Ja se ovime ne bavim zbog para, znam i onako da ih nema u ovom poslu, osim ako nisi DJ Shaban na tim splavovima

A i ti bi mogao da mu se ne smejesh posto si krenuo dobro ka tom putu sa muzikom koju vrtish, "I'm your deee jaaay" [roflmao]

dj exile, the true underground dj

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Taj sempl "Ladies & Gentleman I'm Your DJ" je sasvim na mestu :) pa i Prydz ima debilnu pesmu "Boogie Sound" u kojoj ide taj neki fazon od akapele pa shta :)

Mogu ja da pushtam ceo zhivot samo tipa David Guetta hitovi, ali ovo nikada :)

A i promenio mi se ukus dosta :) A i nigde vishe ne radim jer sam pocheo sa nekim svojim tripom :) + izvaljujem Ableton tako da idemo lagano :)

EDIT: U sushtini postavio sam ovo jer je zaista tuga bozhija, da neki ovako lik uzima lepe pare i pritom naziva sebe DJ. Pritom igra kao mentol i pricha vishe nego shto pushta muziku :)) Mislim smehoteka [roflmao]

Pametno, na abletonu mozes do jaja da experimentishesh i da napravish bezgreshne mikseve...

Takvih kao sto je tih likova izgleda da po beogradu ima previshe, ali oni realno donose pare gazdama u klubovima isto :))

dj exile, the true underground dj

Izvini mr. underground

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...