Jump to content

WTS acc sa 2 char-a 70lvl


dodjavola

Recommended Posts

WTS....

Human Rogue 70lvl, Full epic PvE gear (Kara, Gruul, Magh, SSC, TK, MH, BT). Dakle, ima dovoljan gear za guild koji progressje u BT/MH. Takodje imam Full epic PvP gear (1 brutal, 1venge, 3 merci), profesije na full (skinn/LW), dosta fakcija na exalted, epic mount (Netherwing Drake, Nether ray, gryphon), itd......

Imam josh i NE Hunter 70lvl, tek dingovao 70lvl, tako da imam samo 3 merci-ja, merci crossbow, a ostalo sve zelenis i plavi gear.....Od profesija imam Herb (375) i Engi (353)....

Imam josh nekoliko low lvl charactera....

Svi likovi su na FROSTMANE...

Za vishe informacija obratite se na e-mail: dodjavola.niko@gmail.com ili msn dodjavola90@hotmail.com

P.S. Zaboravih napomenut da sam ja prvi vlasnik acc-a tako da imam sav info....

Dajem uz owo i WoW Battle Chest....

Acc je povoljan za grindanje para, posto sa kombinacijom Engi/LW moze da se zaradi i do 1000g za sat vremena

PRICE 180e....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Moze da se zaradi, samo zawisi od servera do servera kako se krece cijena Cobrahide Leg Armora....Sa Engi grindash primale, koji su u stwari najskuplji sastojak, kupish Cobra Scale, i Leather wjerowatno imash poshto imash skinning (barem ja, imam u banku josh 4-5 stackowa heavy knothide leathera) i onda prawish Leg armor. Na Frostmane su se neko wrijeme prodawali oko 350g, pa ti widi, ako 4 primal air-a izgrindash za 10-15min.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...