Jump to content

NOD Antivirus


rusici

Recommended Posts

Uh, koliko sam upucen, sada su izbacili NOD u verziji 3.x i tu se promenilo dosta stvari. Pre toga sam ga koristio (i krekovanog i original) i nisam mogao biti zadovoljniji. Trojku (ako je to verzija, kazem, nisam siguran) nisam probao, ali vidim da ljudi imaju problema sa njim :/

Link to comment
Share on other sites

trojka nije izashla bash sada, koristim nod vec duze vreme trojku od kada je izashla, pichim u kombu sa firewallom i ono nemam problema ikakvih, naravno dzaba ti sva zashtita ako nemahs osnovnu kulturu surfa.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ja sam dugo bio u fazonu "caos super je nod" jer mi je jednom prilikom pronashao gomilu stvari koje kasperski nije

i super je jer ima taj vrlo azhurni auto update i tako to

ali evo koristio sam 2.5 i kad sam stavio aviru pronashla mi je 12 trojanaca koji su obitavali na hardu mome uprkos nodu

kapiram da svaki taj antivirus ima svoje neko polje dijelanja i da nijedan nije savrshen, ali kad kupish licencu barem mozhesh da im se zhalish i da te saslushaju :)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ja imam legalan nod i mogu retji da je skroz ok. Ne kochi sistem neshto primetno, do sad mi se nije desilo da je neshto proshlo (ili ako je i proshlo pored njega onda je dovoljno benigno da ne primetim efekat). Apdejt ide vrlo brzo chak i na mojoj nazovi konekciji... Sve u svemu - zadovoljan sam.

Pre nod-a sam tero kaspera godinu dana (isto legalno), samo me je kasper smar'o sa velikim apdejtovima i zahtevnoshtju.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

imam nod 32 v3 i odlicno me sluzi,nisam imao vecih problema koristim i spyware doctor koji je keva od programa,a sad sve zavisi kako je neko napisao od kulture surfa,sto se tice noda 32 v3 moja preporuka.

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...