Jump to content

SP 2010


alfa

Recommended Posts

  • Replies 899
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da smo 9. u evropi po uspehu to se ne bi svidelo ovdasnjim selektorima... oni pricaju o knock down fazi na finalnom turniru... :D

a i sise smo ispali bas, igrali smo protiv trece reprezentacije sa navedene liste... skuplji su 3 (slovima TRI) puta od nas... ni domenek ne zna kakvu reprezentaciju ima :P

a vidi ove sto su odmah ispod nas... oni juce izgubise 5:1 od reprezentacije koja je odmah iznad francuske... ko ih jebe kad su fighteri! ne znaju da odigraju na rezultat :DD

Link to comment
Share on other sites

Aleksic nije centarfor vec krilo.A i svi se slazhemo da nema napadacha u vidu.Jedino da se nadamo da ce neko da eksplodira,ali realno se ne nazire ko bi to mogao biti.Lekic? :)))))))) Mrdja ?:)))))))) Rakic? :))))))) Vratite bre Dareta i Savu kravu :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa da, realno za ubojitog napadacha je potrebna neka razumna brzina i solidna tehnika, aj za kretanje i osecaj za gol, to mozhe i sa godinama da se razvije, problem je shto mi nemamo igracha ni sa ove dve osnovne osobine a kamoli formiranog napadacha. najbolje gojka da prebacimo u shpic :)

Link to comment
Share on other sites

a fora je da se bosanci i hrvati useravaju od dobrih napadača, a mi nijednog :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nisam imao net dosta vremena poa sam malo zakasnio na ovu diskusiju..

spic je stara boljka, ali snaci cemo se vec nekako:)

ono sto je mene iznenadilo je kopliko je francuska igrala dobro..mnogo bolje od prethodnih tekmi..ali i za to sam shvatio razlog kad sam gledo izvestaj na sosu..snimaju onaj tunel i igrace francuske a medju strucnim stabom bleji doktor Venger.,verovatno je uso u svlacionicu, izbacio onog mamlaza i reko u par crta momcima kako da odigraju :D

Link to comment
Share on other sites

valjda neće, Lekić je katastrofa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma ajde bre, ta ista prica je vec bila u novinama ove godine a Antic je rekao da je to nebuloza. Samo hoce da nabiju tiraz, mrtvi zurnal koji se raspada.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...