Jump to content

Stadion Jagodina


SavKe

Recommended Posts

c/p sa prichajte topica

Bio sam do stadiona danas, izgleda fantatishno jedva chekam da se zavrshi.

Evo nekih malo starijih slika sa pochetka juna:

stadions2.jpg

stadionx6.jpg

stadionx4.jpg

stadionx2.jpg

Danas su radovi skoro pri kraju,s tim shto istochna tribina tek treba da se dize za josh desetak redova i da se pokrije(to je ona sa koje je slikana prva slika,a na slici je zapadna koja je sad skroz pokrivena i gotova,i dodato je josh par redova tribina na onim delovima shto su na slici nepokriveni)

Evo i vest na b92:

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=314499

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Fantasticno? [roflmao]

Fantasticno izgleda ono pticije gnezdo u Kini, a ovo u najbolju ruku izgleda kvalitetno uradjeno za male pare.

Svaka im cast, kamo srece da pola klubova ima takav stadion.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Kada kazem fantastichno mislim na to da je tu do juche bilo ovo:

stadion-jagodina-old.jpg

Zapravo bilo je neshto 5 puta gore od toga,ali ne mogu da nadjem toliko staru sliku,ovo shto je na ovoj slici je josh kao bilo sredjeno zato shto smo upali u telekom prvu ligu.

Inache je dok smo bili 3/4 rang tu bila livada,sa rastinjem na okolnim uzvishenjima(tribinama),i nechim shto je lichilo na ogradu,a fudbaleri su sedeli na shkolskim stolicama.

Tako da,da , stvarno izgleda fantastichno ;)

Edited by Sawovsky

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Fantasticno? [roflmao]

Fantasticno izgleda ono pticije gnezdo u Kini, a ovo u najbolju ruku izgleda kvalitetno uradjeno za male pare.

Svaka im cast, kamo srece da pola klubova ima takav stadion.

Da smo savremeni kao oni i da imamo tolko para pevao bi ceo svet za nama, elem stadion je poprilichno lepo napravljen za nashe uslove, kvalitet nalik omladinskog stadiona.

Link to comment
Share on other sites

i u indjiji planiraju izgradnju novog stadiona, zaboravio sam sa koliko mesta dodushe ali chini mi se da je tu negde oko 15k i to po projektu ljudskog vrta, stadiona na kome igra maribor i slovenachka repka.

01122007002.jpg

01122007.jpg

01122007001.jpg

Stadion-Ljudski-vrt-08.jpg

ovako neshto dakle...

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

Da smo savremeni kao oni i da imamo tolko para pevao bi ceo svet za nama, elem stadion je poprilichno lepo napravljen za nashe uslove, kvalitet nalik omladinskog stadiona.

Upravo to sam i ja rekao u svom postu ali neki ljudi vole da nazivaju stvari drugim imenima. Zato su nam svaki izbori presudni i stalno ulazimo u evropu i ostale floskule koje zajedno svi politicari koriste da nas jebu u guzicu.

Stadion je lep i izgleda kao kvalitetno uradjen za skromne uslove koje imamo. Kao shto sam vec rekao, kamo srece da pola klubova ima takav stadion.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Savke ne zanima nas tvoje selo, i stadion, kkthxbye

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pero mojne da se kurchish,tu je pravicni moderator Formica da sprechi shegu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma Formicu ću ja da nalupam, najmanji problem

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pera je moj dobar drugar, sad cu da ga stavim na top friends na facebooku i resio sam problem.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

usr'o si se pico malena

@Neo: da, biću ko Miladin, čak i ličimo :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Savke ne zanima nas tvoje selo, i stadion, kkthxbye

Now, i'm a sad panda.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

IZVINI BRATORI ŠTO TI DIRAM U SELO

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

usr'o si se pico malena

@Neo: da, biću ko Miladin, čak i ličimo :)

im very scurred. elem, dolazi na rur vs b92 basket!

locked

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...