Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@topic

Juce imao sudar, izletela mi budala iz sporedne ulice i sad mi auto nije u voznom stanju :(

Nije neka ogromna steta, ali mi je prednji desni blatobran tako zajebano zguzvan da ne mogu da okrenem tockove u desno...pa onda iskrivljena hauba, polomljen far...da ne pricam da sam dva i po sata cekao muriju da dodje na uvidjaj posto ovaj retard nije hteo da prizna krivicu...uzas...

Au, jbg. Valjda ce osiguranje da odradi brzo...

ontopic: Juce bukvalno nisam postojao, utopio sam se u onu kisu, izvinjavam se svima koji su me zvali.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Muka mi je od ovoga fax-a pre bi vukao dzakove sa cementom 8h dnevno nego ucio 4h :/ Ucim 10 min pa F5 pa opet 10 min pa opet F5. Verovatno i drale umire od dosade na poslu idem nesto da iserem na Politickom topiku onda uvek bude zanimljivije [:D]

Link to comment
Share on other sites

nisi banovan,sjebao ti se ff(3?),srcuj na netu za taj problem...

kad te banuju dobijes poruku da si banovan,razlog,trajanje,tvoj ip...

Izgleda da mi je do odvratnog kasperskog koji mi je sjebao ceo komp sad. Ne mogu ni sa operom ni sa IE da otvorim 4chan. A kad ga pingujem ne mogu da mu pristupim, kao da je kaspersky banovao IP od 4chana.

I da. Trenutno ne mogu ni Firefox da pokrenem, ni da uninstalliram, samo da gledam ikonicu.

Format C ce morati da padne, i kaspersky nikada u zivotu, ovo mi je drugi ili treci put da mi skorz sjebe komp.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Jbte kakav raspad od dana,nit sam se ispavao,nit ustao u neko ok vreme...dal moze gorra kombinacija.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Muka mi je od ovoga fax-a pre bi vukao dzakove sa cementom 8h dnevno nego ucio 4h :/ Ucim 10 min pa F5 pa opet 10 min pa opet F5. Verovatno i drale umire od dosade na poslu idem nesto da iserem na Politickom topiku onda uvek bude zanimljivije [:D]

Brate ja sam pre neki dan utovarivao kamion sa balama sena.Radio sam 3 sata.I da mi covek kaze,dodji sledeci put,dacu ti 100 hiljada dinara,ne bih se vratio.Tad sam cvrsto resio da kad budem imao dete,ima da ga odvedem kao mladjeg na fizikaliju pa da vidi da mora da uchi skolu.Da su moji to uradili,verovatno bih sad vec dao uslov za trecu godinu :)))))))

Ovako,jebiga,kasno je :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kad vam se sledeci put bude fizikalisalo javite se ima svasta da se radi :)))

a plus ce biti ladne pive i vruce klope :P

anyway ceo dan sam bio magacioner :)) i razvozio neku robu lol, svi me zezali to direktore [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prilichno produktivan dan danas. Pomagao calu jutros, bio do grada da naruchim komp(stize u utorak-sredu \o/) i bio u teretani. Sad cu malo da opikam Dotu a za vecheras cemo videti. Happy happy joy

To je bio produktivan dan? Extra, odma se osecam bolje! :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ololo, gledam sta sa posla od filmova da ponesem na godisnji i nadjem na film po imenu

mvs-kungfuckpanda.avi

OLOLOL

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...