Jump to content

Serbian Guild


Silencer

Recommended Posts

da, guide :)

Kako se zove? Jel ti lakse tako ili po jame leveling guide?

Jel ima to i za hordu?

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ja sam uvek levelovao sa 2 monitora, ali sada imam jedan veliki wide. Sa 2 je bilo lako, na jednom wow na drugom guide

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

brate sidji dole do chill dela foruma :) budi u toku :)

otishao sam na razbaje-neshto i procitao toliko gluposti na jednom topicu koliko nisam procitao za citavu karijeru na wow forumu

tako da vishe ne postujem van ovog podforuma

za idiotluke imam chilluot.co.yu

Link to comment
Share on other sites

n+1vi put

nema konverzije!

nego ko ima lvl 55+ lika imace otvrenu opciju da stvori novog DKa svih rasa koje su dostupne toj frakciji

znachi ljudi koje znamo, kao Kha (des' Dele ;oP), koji imaju 10 lvl 70 likova nece moci da prave DK-a jer su im svi slotovi na tom serveru puni tj moci ce da ga pravi kada obrishe jednog lika i oslobodi njegov char slot

=o)

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa its funny because its true

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

n+1vi put

nema konverzije!

nego ko ima lvl 55+ lika imace otvrenu opciju da stvori novog DKa svih rasa koje su dostupne toj frakciji

znachi ljudi koje znamo, kao Kha (des' Dele ;oP), koji imaju 10 lvl 70 likova nece moci da prave DK-a jer su im svi slotovi na tom serveru puni tj moci ce da ga pravi kada obrishe jednog lika i oslobodi njegov char slot

=o)

Thx bro, ae na Haomu tamo smo svi cekamo te:)

Link to comment
Share on other sites

svrnucu vala ovih dana nobina...maggy me smorio opasno =o)

Sta igras ti na Magu? 0o

A da smara, to jeste, nije zanimljivo otkako je alijansa odumrla, kad odes da grindas nesto mozes samo pizdis jer ne mozes da "hire" alijansu da pobije retarde koji ti kradu resurse :D

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

brate kako rejting da dizhem kad igram sa "interesantno spekovanim drugarima chudnih klasa" ;oP

nego vi sto igrate na frostmejnu...zapravo najvishe imenjak sto je sa smoona migrirao na xavius....pishe da je neka free migracija sa fmane na xyz servera pa i na xavius....interesantno...

Link to comment
Share on other sites

Application za Guild:

Guild Application Link

Za moderatore WoW foruma pitao sam lucky-a dal mogu da postavim link ka guild / application, ako treba forwardovacu ti mail Neo / Kole.

Za ostale, koje zele da ishejtuju celu situaciju ja Vas molim da zaobidjete komplet ovu temu / application za guild / pravila guilda.

Prevescu bolje, vise ne pratim sta se pise po forumu samo dodjem i ostavljam updates, jer mi je dosta citanja offtopic postova kao i prozivanja.

Hvala Vam unapred.

Zvanicna stranica za Guild je: http://www.worldofwarcraft.rs koja je u izradi, trenutno radim na starcraftu cim njega odradim sredjujem guild sajt ja se nadam do kraja nedelje da cete imati sve informacije.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sry bro na oBservaciji, ali pitanje o nacionalnosti bas deluje profi?

Ako je neko cigojner, jel moze samo da bude herbalist/miner?

Sta igras ti na Magu? 0o

A da smara, to jeste, nije zanimljivo otkako je alijansa odumrla, kad odes da grindas nesto mozes samo pizdis jer ne mozes da "hire" alijansu da pobije retarde koji ti kradu resurse :D

E Kole! Ovo je onaj sanendstil sto je sad srbendstill aj pitaj ga da mene i tebe vode u BT :)

Uradimo SS na mother shaaarzzz i onda se rugamo darku joci i jeleni!

Evo Zheggy, pushkateubla i trulavisnja/babavestica oceee da nas bustujeteee :) Znas kako igramo covece, pravi smo :) Ako treba sagradicemo ti i bioskop :))

brate kako rejting da dizhem kad igram sa "interesantno spekovanim drugarima chudnih klasa" ;oP

Da drugari su krivi...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...