Jump to content

Irc Channel - cw , mix , cup


reiser

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ljudi, shta vi ochekujete? Avgust mesec, pola ljudi nije ni online, a kamo li na mircu... Sacekajte zimu :D onda ce biti rendanja :D

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

ma nema nista od toga.lepo je sto se ti trudis jankic ali ovo je srbija.koliko sam ja primetio na tom kanalu su isti likovi i oni se medjusobno poznaju i igraju mixeve a ovi ostali kojih j*be

word ali jbg tako je i logicno da ce se deshavati. niko netje sa anonimusima ili klincima da igra... a to nije samo u cs-u slucaj realno

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je ideja super(koga zabole sta ja mislim :)),ali ono upao sam jednom na kanalu i atmosfeja je bila totalno ok,igrao se poker,cavrljalo se bla bla,igrali su se mixevi...itd itd...ja nazalost nemam steam pa sam odma sam sebe kickovao iz tog "communitia" ali mogu da kazem samo napred i srecno...

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je ideja super(koga zabole sta ja mislim :)),ali ono upao sam jednom na kanalu i atmosfeja je bila totalno ok,igrao se poker,cavrljalo se bla bla,igrali su se mixevi...itd itd...ja nazalost nemam steam pa sam odma sam sebe kickovao iz tog "communitia" ali mogu da kazem samo napred i srecno...

o boze koja tuzna prica, kao da je steam neki dar sa neba pa kao, ja necu to nikad imati, gresan sam previse banovan sam iz raja, a vi uzivajte... jebote!

Kupi steam 500 din, ono svaki dan 10 dinara i posle 50 dana, doci ce i taj divni svecani dan kada ces imati 500 din da kupis STEAMOOMG!

Link to comment
Share on other sites

o boze koja tuzna prica, kao da je steam neki dar sa neba pa kao, ja necu to nikad imati, gresan sam previse banovan sam iz raja, a vi uzivajte... jebote!

Kupi steam 500 din, ono svaki dan 10 dinara i posle 50 dana, doci ce i taj divni svecani dan kada ces imati 500 din da kupis STEAMOOMG!

ma nisu pare problem,problem je kako ga kupiti,nije to nesto sto odes kupis,vratis se kuci instaliras i igras...a ja da se majem po postama i sl.nemam nameru..

Link to comment
Share on other sites

Dobro onda ovako: popunis uplatnicu na igijevo ime (ili od koga vec kupujes), zatim skupis hrabrosti (ako treba par dana nije frka jebiga strasno je mesto ta posta, razumem te) i odes u postu, i tamo das pare ciki ili teti koja radi za shalterom i oni uplate parice i ti dobijes STEAMOMG!

edit: al sam smorio, sad mi zao :) idem da spavam rapsadam se

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

prijavo... budi malo na kanalu pa tjesh igrati... kad mi igramo ti si uvek off kao i vecina ... kad si ti Online svi spawaju :) i rekao si da imash dial up....

meni iskreno ni ne treba taj kanal blejim tu cisto onako , ja kada igram igram sa ekipom vezbanje i to je to , nekada se blejalo po mircu pre 5 godina kada je bilo popularno :) kads e setim na team-scg po 100 ljudi bilo :)

da, i ja sam cuo da u postama rade demoni i licimuri

Alo nemoj da mi vredjas kolege , ti ne znas da ja radim u posti kao postar ;)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

A mail carrier, post carrier, or postman (sometimes known as a mailman or letter carrier in North America or New Zealand and a postie in Australia, New Zealand, and the UK)

jebo vas BrE (british english)

tako da bizo za mene si mailman :D

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...