Jump to content

SBB CUP n0 # 3 OSP 2v2 Online Turnir


Recommended Posts

igramo protiv oxa.. znachi ispadamo odma :P

Niste rekli ili ja ne znam...

koliko mapa se igra ? na 2 dobijene , 1dnu dobijenu?

da li winner/looser sistem ide odma ili tek posle ovog "prvog" kola?

zasto igramo shugavu pro-tourney7 mapu , kad je retko ko zna od nas (osim vas sto visite na sbb-u i sch4-i kome se svidja :) ) ?

sve ti pishe na linku

bo3 -> na dve dobijene (u winerima)

bo1 -> jedna dobijena (u luzerima)

mape mogu da se biraju, a te mape koje su navedene su standardne 2v2 mape (EC,NC), naravno niko vama ne brani da igrade 2x dm6 ili sta vec

loser grupa pocinje cim se odigraju mechevi iz prvog kola, tj. kada odigraju inicijalna 4 para...

Edited by <qcg>sch4

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Update jedan, mik3d nece moci da igra u subotu jer ide na more, tako da cu ga ja zameniti.4oveRale eto imaces priliko da me gledash i ovaj turnir :*

zamolio bi ljude koji su iz nekih razloga sprecheni da igraju u subotu, da najave da nece igrati, da im se nadje zamena ili slichno

u suprotnom zamene na licu mesta nece biti prihvatjene...

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Postoji mogucnost da se tunrir odlozi za nedelju, iskrsla mi je danas neka frka, i ako je danas ne reshim moracu sutra...

Izvinjavam se unapred ako bude doshlo do pomeranja turnira za nedelju, ali nadam se da nece...

bice javljeno do 19-20h vecheras najkasnije da li turnir ostaje u istom terminu ili se prebacuje u nedelju...

Edited by <qcg>sch4

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Jel' imash mozda Skype ili neshto da se dogovorimo oko setupa servera?

nemam, imam msn, gtalk i preko i jednog i drugog moze da se pricha :D

mrzi me sd da instaliram skype...

schembuzz@gmail.com (gtalk)

pecev.predrag@stf.zr.ac.yu (msn)

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Serveri:

Serveri su za 4 igracha + gtv + admin

SBB keep:Dsmile QCG #1 // 82.117.194.235:27961

SBB keep:Dsmile QCG #2 // 82.117.194.235:27962

SBB keep:Dsmile QCG #3 // 82.117.194.235:27963

SBB keep:Dsmile QCG #4 // 82.117.194.235:27964

SBB keep:Dsmile QCG #5 // 82.117.194.235:27965

GTV:

SBB keep:Dsmile GTV // 82.117.194.235:27960

Edited by <qcg>sch4

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Rezultati

1. lesh/sch4

2. zeroql/marcone

3. f1gee/mgl

4. oxo/aleksa (doomriser)

Invajtove za QLIVE (KADA PRORADE innvajtovi) dobijaju:

1. lesh

2. marcone

3. f1gee

4. mgl

zamolio bi SVE uchesnike ovog turnira da demoe poshalju na

sch4_1984@yahoo.com, kako bi ih uploadovao na nikov ftp, da stoje tamo

mozda bude i neki kratji avi, mada nemam mnogo vremena, ono svako po 2-3 fraga pesma od 3 minute :D

ako QLIVE invite ne prorade, isprsicu se ja prvom prilikom i chasticu, posto ce rale najverovatnije u septembru da pravi lan turnir

luzer grupa nije bilo zato shto neki uchesnici nisu doshli a pojedinci su se slozili da se ne igra luzer pa se zavrshilo kako se zavrshilo

zahvalio bi se niku, koji nam je opet izashao u suret sa serverima, podesio ih da rade ko sat, zeroql-u i snagi koji su podpomogli oko organizacije i naravno svim uchesnicima

Edited by <qcg>sch4

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

imamo jedan. manje vishe problem...

QLIVE invajtovi rade, ali iz nekog razloga prepolovili su mi broj slobodih invajtova tako da imam samo za 2-je

znachi lesh i marcone ce dobiti qlive invite chim mi kazu mail..

f1gee i mgl, naci ce se neshto i za vas, tj necete ostati prazih shaka

toliko...

EDIT: invite ce dobiti i f1gee i mgl, snaga se slozio da mi pozajmi 2 invite-a :D

Edited by <qcg>sch4

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

dodano je jos par demoa:

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/de...33%20qcg%202008

uputstvo za apload demoa:

( i korishcenje FTP servera )

http://www.serbiangamers.com/forum/index.php?showtopic=82

uputstvo za pushtanje demoa:

( preko DSC programa )

http://www.serbiangamers.com/forum/index.php?showtopic=85

NAPOMENA: Molim vas ako aplodujete arhivirane fajlove da ih spakujete u ZIP formatu.

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Epa ovako, malo sam prso...

Posto mi je pun qrac slushanja da je 2v2 turnir nameshten, kao organizator diskvalifikujem svoju ekipu, da bi pojedinci (koji fejkuju i nece da se predstave) bili zadovoljni! Nameshtaljke nije bilo (izvlachenje, +toga svi su se slozili da lesh i ja igramo zajedno, a ja sam ponudio i svoje mesto), ali to sto ste trazili do ste i dobili, stoga

1. zeroql/marcone

2. f1gee/mgl

3. oxo/aleksa (doomriser)

Druga stvar, ni jedan turnir vise necu organizovati i necu se cimati ni zashta, posto vidim da koliko god se trudio da odradim neshto dobijem gg od nekoliice ljudi, dok ostali samo kenjaju unaokolo i odmazu! Ne radim ovo iz inata, nego mi je jednostavno pukao film, ne kazem da sam nezamenljiv, nego me bash zanimaju kako ce stvari dalje da idu....(daj boze da idu na bolje)

Na serveru od danas samo cutim, javljacu se samo pojedincima i to je to....

raletu, zeru i niku, koji kao i ja pokushavaju da animiraju nash kvejk, se izvinjavam (imam osecaj da sam ih izneverio ovim postom), mozda cu pomoci oko nekog turnira tamo u daljoj buducnosti, ali trenutno nishta...

Jedan od razloga zashto postujem ovo jeste da mi uskoro krecu i master studije, a za to mi treba cista glava bez stresa, tako da na odredjeno vreme perem ruke od svega

p0z

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Epa ovako, malo sam prso...

Posto mi je pun qrac slushanja da je 2v2 turnir nameshten, kao organizator diskvalifikujem svoju ekipu, da bi pojedinci (koji fejkuju i nece da se predstave) bili zadovoljni! Nameshtaljke nije bilo (izvlachenje, +toga svi su se slozili da lesh i ja igramo zajedno, a ja sam ponudio i svoje mesto), ali to sto ste trazili do ste i dobili, stoga

1. zeroql/marcone

2. f1gee/mgl

3. oxo/aleksa (doomriser)

Druga stvar, ni jedan turnir vise necu organizovati i necu se cimati ni zashta, posto vidim da koliko god se trudio da odradim neshto dobijem gg od nekoliice ljudi, dok ostali samo kenjaju unaokolo i odmazu! Ne radim ovo iz inata, nego mi je jednostavno pukao film, ne kazem da sam nezamenljiv, nego me bash zanimaju kako ce stvari dalje da idu....(daj boze da idu na bolje)

Na serveru od danas samo cutim, javljacu se samo pojedincima i to je to....

raletu, zeru i niku, koji kao i ja pokushavaju da animiraju nash kvejk, se izvinjavam (imam osecaj da sam ih izneverio ovim postom), mozda cu pomoci oko nekog turnira tamo u daljoj buducnosti, ali trenutno nishta...

Jedan od razloga zashto postujem ovo jeste da mi uskoro krecu i master studije, a za to mi treba cista glava bez stresa, tako da na odredjeno vreme perem ruke od svega

p0z

Here we go again! [:0] Ja bi dao malo supporta ovom ceveku, jer stalno pomaze i trudi se da odrzi ovoaj mali serbian community-u (q3 > ut).To sto ljudi misle da su turniri namesteni, neka misle! sve je curaptirano! ne samo turniri.Tako da sch4 nemoj se tripujesh.Opet navodish javljacu se ovom onom kad si vec zaboravio da glavnog sexy quake manijaka navedesh gore iliti snagu i jos par njih[8D].Ja cu ovo gledati kao da se nije ni desilo, jer garant neko hoce da sjebe ovo sto se mi trudimo da odrzimo u zivotu, a sch4 je slab kad se tice mind rejpovanja [:)] cim ga neko na serveru spamuje, da je ono ovakvo ili onakvo, on kad tad popusti i pukne, kao i sad.Mada nebitno, organizovacemo jos turnira OnLine dok ja i moj m8 f1gee(OMG) ne otvorimo jedan zanimiljivi club, gde cemo oraganizovati dugo ocekivani LAN turnir, gde cemo se svi skupiti i druziti [;)].

btw. Uskoro cemo zavrsiti Quake Overdose 2 Quadrilogy, iliti prvi Serbian community quake 3 movie koji je HD 720p [:)] tako da stay tuned!

Link to comment
Share on other sites

sch4 je slab kad se tice mind rejpovanja

gg u have made me into a pussy, generalno popizdim od takvih likova, a iz izkustva znam da je bolje dati masi ono sto trazi, barem imash malo mira i tishine...

barem necu morati da slusham svakakva proseravanja i naravno tu je uvek cl_noprint 1

btw my mindtrick is stronger than yours [:D]

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...