Jump to content

Premier League


ArktickaLubenica

Recommended Posts

nisam bas siguran u to. realno, po imenima koja ce izaci sutra na teren, utd je ultimate winner.

al tesko da ce tek tako dobiti arsenal..

valjda ce vela igrati u pm.

po meni je siti - tot derbi kola :)))

bice kidanja

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobice ih ManU glat.

Mislim onda ako pricas o ciscenju,dobice ih glat kao i viljareal,kao i seltik,kao i blekburn.Gluposti.Ja navijam za arsenal pa ne ocekujem nista od sutrasnje tekme,ali takvo nipodastavanje i jos na konto nekih losih tekmi arsenala,gluposti.I kao sto rekoh,i ja mislim da ce sutra pobediti manchester,ali eto.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo je da je londonski klub gubio mečeve od znatno slabijih protivnika Fulama, Hala i Stouka.

Arsenal zaostaje šest poena za vodećim Čelsijem i Liverpulom, a novi poraz mogao bi značajno da ih udalji od borbe za titulu.

Ako se tome doda da Venger neće moći da u meču sa Mančesterom računa na najbolje strelce Adebajora i van Persija, jasno je da će tim iz severnog Londona biti na velim iskušenjima u subotu.

Junajted ima pet pobeda na poslednjih šest mečeva, ali je Ferguson kritikovao svoje igrače zbog promenljive igre na mečevima sa Vest Hemom i Halom.

dvojka! :D

Link to comment
Share on other sites

Kec!

Ne kazem to zato sto mrzim Manchester vec zato sto imam osecaj da ce Arsenal da ih dobije.Ok Persi nece igrati, ali jedan igrac ne cini tim, sto nazalost nije slucaj sa Liverpulom ( khm Gerrard, khm Torres ).Isto tako Manchester igra veoma promenljivo ove sezone, ne znas sta da ocekujes od njih, naravno isto je slucaj i sa Arsenalom ali prateci moj feeling za osecaj dobija Arsenal :D !

btw. sta je sa Eduardom, jel ziv ?

Link to comment
Share on other sites

Kec!

Ne kazem to zato sto mrzim Manchester vec zato sto imam osecaj da ce Arsenal da ih dobije.Ok Persi nece igrati, ali jedan igrac ne cini tim, sto nazalost nije slucaj sa Liverpulom ( khm Gerrard, khm Torres ).Isto tako Manchester igra veoma promenljivo ove sezone, ne znas sta da ocekujes od njih, naravno isto je slucaj i sa Arsenalom ali prateci moj feeling za osecaj dobija Arsenal :D !

btw. sta je sa Eduardom, jel ziv ?

Po meni kljuc Arsenalove pobede moze da bude u tome da li ce se naci inspirisan neko od nove dece.Ae odbrana ce i moci da se nosi mozda nadam se,ali znajuci Vengera on ce opet pokusavati da ugura tog izgubljenog Bendtnera,koji jednostavno nece nista uraditi.Znaci koliko bude inspirisana sredina sutra,toliko ce dobro da igra Arsenal.Krivo mi sto Teo verovatno nece igrati,a on bi po meni sutra napravio najvise problema.Ovako se nadam nekom bljesku Denilsona,Diabija ili eventualno Vele ako bude igrao.Ali kontam da ce Arsen udariti bedem sa Diabijem i Songom da jure okolo,Denilson i Fabregas sta naprave,a Bendtner ako uspe da nabaci sebi na glavu i to je to :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

koja crna odbrana, crni grujo? :)))

pa to im je rak rana, evo koliko vidim vraca se galas, koji bi u tandemu sa tureom mogao nesto da uradi, ali to su jedina dva centralna beka (a svi znamo koliko je galas spor i sklon kiksevima) koja su sposobna da se izbore sa vecinom napada u engleskoj. proslu tekmu vs fenera igrao je djuru u paru sa silvestreom (koji je celu karijeru kod vengera igrao beka, sa par izuzetaka), klisi ne moze da se sastavi ove sezone i sanja koji je eto ok :))

ali sve u svemu, ocekujem da sve prshti, tj nadam se, i verujem u pobedu arsenala, bas zato sto su mladi i niko ne moze da ocekuje kako ce zaigrati. mislim da im sledi topao period :)))

Link to comment
Share on other sites

koja crna odbrana, crni grujo? :)))

pa to im je rak rana, evo koliko vidim vraca se galas, koji bi u tandemu sa tureom mogao nesto da uradi, ali to su jedina dva centralna beka (a svi znamo koliko je galas spor i sklon kiksevima) koja su sposobna da se izbore sa vecinom napada u engleskoj. proslu tekmu vs fenera igrao je djuru u paru sa silvestreom (koji je celu karijeru kod vengera igrao beka, sa par izuzetaka), klisi ne moze da se sastavi ove sezone i sanja koji je eto ok :))

ali sve u svemu, ocekujem da sve prshti, tj nadam se, i verujem u pobedu arsenala, bas zato sto su mladi i niko ne moze da ocekuje kako ce zaigrati. mislim da im sledi topao period :)))

Brate idi spavaj.Prvo kazes da ce ga Persi dati,a sad pricas da je Silvestre igrao ceo zivot beka kod Vengera ;)))

Pa pazi ovako,Arsenalova odbrana jeste klimava,ali zna se protiv kojih ekipa,realno i Klishi i Sanja su vrhunski igrachi 1 na 1 tako da sa koje god strane bude bio Krile ja se ne brinem(oprosticemo Klishiju onaj pad protiv Srbije kad ga je snajperista pogodio dok je Jankovic primao loptu:)))Ja se vishe brinem bugarsko svinjskog dvojca bez kormilara,Runija i Berbe,ako manchester dobije danas,to ce biti zbog nekog od njih dvojice,mark my words:)

Mancester po meni nikako nije ekipa koja moze da terorishe Arsenal visokim loptama ili uopsteno da ih fizicki terorishe,uostalom ko to i uspe,taj im je i uzeo bodove,evo poslednjih 10 godina otkad su engleske siledzije zamenili francuski robovi:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e ja bas mislim da ce ih arsenal odvaliti.

2-0 tacan rezultat, persi i vela :))))

:O

dobar sam ;)

Brate idi spavaj.Prvo kazes da ce ga Persi dati,a sad pricas da je Silvestre igrao ceo zivot beka kod Vengera ;)))

realno, lupam gluposti :D

ali stvarno, nisam znao da persi ne igra.. a ovo za vengera je lapsus :) mislio sam, naravno, na fergija.

sve u svemu, zasluzena pobeda arsenala, definitivno su imali vise od igre.

Link to comment
Share on other sites

ludi redknap. corluka i haton sa jedne i bejl i ekoto sa druge. zasto forsira ekota jebem li mu sve. to zato sto je ovaj krenuo da kuka kako ce otici iz kluba, i sad ga pustaju da igra :@@@:(

richard dunne \o/ 2 autogola ove sezone, i 2 njegove greske koje su rezultirale golom u sitijevoj mrezi. ako me secanje dobro sluzi..

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...