Jump to content

Premier League


ArktickaLubenica

Recommended Posts

ne da nema srece,nego je tipican engleski siledzija bez mozga,i igra samo zato sto je Englez.Mogao bi Hjuz opasno da se zapita zasto igra,a Onuoha koji je eto isto Englez i gle chuda i bio u engleskoj mladoj reprezentaciji ne igra.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbg,sve u svemu,znao sam da je Britanac :))

A Onuoha igra ko desni bek,ali seti se da je na onom evropskom za mlade igrao shtopera.A pazi Kompanija bih drzao u vezi ko zadnjeg veznog,nekako vise moze da se koristi to sto zna sa loptom,sto nije tipicno drvo ko mrtvi Dan,a i pritom ne mora onda zadnjeg veznog da mu igra mrtvi Haman :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kidaju Wigan i slično, alal im ćufte [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne seri Pero,vec 2 godine jebu sve zive u carling cupu.I aj sto kidaju,nego demoliraju,pregazili su sefild junajted 6:0,sad wigan 3:0,pre 2 godine su igrali i finale kad ih je celzi jedva dobio 2:1,to sto vi ispadate od barnslija i slicnih ekipa u kupovima to je druga stvar,ne bih je jos uvek nazvao kompleksom ;))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne seri Pero,vec 2 godine jebu sve zive u carling cupu.I aj sto kidaju,nego demoliraju,pregazili su sefild junajted 6:0,sad wigan 3:0,pre 2 godine su igrali i finale kad ih je celzi jedva dobio 2:1,to sto vi ispadate od barnslija i slicnih ekipa u kupovima to je druga stvar,ne bih je jos uvek nazvao kompleksom ;))))))

i o tim klincima se priča već par godina, a Arsenal svake godine čabar, ae molim te, koga boli kurac za Carling kup, klinci se nalože, jer misle da će da igraju, pa ga opet poduvaju, kad neko od klinaca postane igrač, on ode iz Arsenala, i takva priča se ponavlja po 100-i put

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

slazem se skroz ja za celu prichu,samo sam hteo reci da nije bas walk in a park,pa wigan je sad igrao u full sastavu.Prolaze i na igru a i na vecu motivisanost realno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne kažem ja da klinci nisu vrh, ima tu odličnih igrača, al Wenger sam po sebi smara, evo umesto da sad da mnogo više prostora Veli, on ga ubacuje pomalo, i neće me iznenaditi da za 2 godine kuka kako hoće da ode iz kluba. Fabregas je već viđen na izlazu, 100%

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa da,provalio sam.I onda ce tako da peglaju Denilson i Ramzi dok jednom od njih dvojice isto ne pukne kurac da hoce da igraju u "vecem" klubu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Anjelka igra u zivotnoj formi - ako ovako nastavi drogba ce biti na klupi (ako ne budu igrali sa dva spica sto sumnjam) i kada se skroz oporavi. Mada ce drogba biti duze van igre i zbog suspenzije zbog incidenta sa bacanjem novcica u publiku na ovoj kup utakmici

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

još jednom su pokidali Wengerovi klinci [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sve mi se vise svidja ovaj Kuyt, kada bi nasli pravo desno krilo mogao bi da se vrati na svoju staru poziciju koju je igrao u Feyenoordu i nadam se povrati tu formu :)

Brate,ja ne mogu da zamislim da Kujt igra bilo sta drugo sem ovoga sto trenutno igra,a to je trcanje do iznemoglosti po toj desnoj strani,i na stranu sto je meni on jedan od najogavnijih igracha na svetu i sto je mentalno retardiran ali kad vidim da on daje golove dodje mi da zaplachem:)I koju formu da povrati kad igra konstantno totalno.

još jednom su pokidali Wengerovi klinci [:D]

likuj Perice:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne likujem ja, više gotivim Arsenal nego Čelzi ili Man Utd, nego mi je smešno kako iz godine u godinu imaju istu priču, i kako Wenger vuče konstantno loše poteze, sve više i više

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

stvarno jad..

mada istina je da malo svi potcenjujemo aston vilu kao da je u pitanju neki klub koji se pere u prolazu..a stici ce skoro sigurno do evrope ove godine..o nil je ipak mag organizacije igre.s onim sto ima..

arsenalu treba neki preokret, nesto da ih usere strahovito i drmne ih u bulju..ali opet nece stici celzi nikad..masina ce da radi i da kida redom i nikad se nece umoriti

Link to comment
Share on other sites

stvarno jad..

mada istina je da malo svi potcenjujemo aston vilu kao da je u pitanju neki klub koji se pere u prolazu..a stici ce skoro sigurno do evrope ove godine..o nil je ipak mag organizacije igre.s onim sto ima..

arsenalu treba neki preokret, nesto da ih usere strahovito i drmne ih u bulju..ali opet nece stici celzi nikad..masina ce da radi i da kida redom i nikad se nece umoriti

upravo to.

sjajan kolektiv ! al opet.. chelzi ih je ponizio bio, iako sam mislio da ce to teze ici.

pa samo pogledajte cesca. decko je u outu. persie pravi lude poteze, gallas dokazuje da je prosecan stoper,a walcott da je jos zelen.

za 2 weekenda igraju che - ars. bice krajnje zanimljivo.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...