Jump to content

SD Partizan 08/09


Lex

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo sam molio boga da odemo na poluvreme da ne primimo gol, osecao sam jednostavno....moglo je i 3:0 lagano da bude, sa juga kako se videlo poceo sam da skacem kao majmun posle sam legao....jebote koliko mi je krivo......

tuga

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ma koji vam je kurac onaj penal niko ziv ne bi svirao ukljucujuci i onog sudiju iz Omana koji je sudio Srbija : Argentina a nije znao shta je leva a shta desno.

Jebem ja mater i sudiji i svima. Naduvace nas tamo 3:0 minimum i to je to.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

penal je i mogao da svira,i nije morao.Tu je zapravo najveci krivac onaj debil Sikimic.Alex uopste nije imao prednost kod tog fora nad levim bekom koji bi mu tu loptu milion posto uzeo.Ali je retard od Sikimica uspeo da napravi glupost.Dva puta prazan gol ne date,i to je to,posle rutinski daju dva gola.Jebiga.Smrdljiv zivot.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

izgubio se sudija, nije znao gde je. posle 2-0 poceli su da urlaju njega kao da sutra ne postoji. morao je nesto da im svira

a sikimic -- za posmatranje. ja u zivotu nisam video ni u jednom sportu veceg bambusa ukljucujuci onog musambanija koji se 2000 umalo nije udavio u bazenu dok je plivao.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Sikimić je mnogo retardiran čovek, videlo se još jednom, iako penal baš nije bio najčistiji. Šteta..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

misliš dobro, onda su mogli da utrpaju još gol-dva i doviđenja..šteta, iako sam krenuo da gledam tekmu i da navijam za turke, posle mi je bilo krivo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

misliš dobro, onda su mogli da utrpaju još gol-dva i doviđenja..šteta, iako sam krenuo da gledam tekmu i da navijam za turke, posle mi je bilo krivo

savest pero!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

savest pero!

neam ja savest, to te neko slagao [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

iskreno,meni nije bilo krivo... :D

pa nije ni meni krivo da sam se sad smorio do bola, nego jednostavno, momci su igrali ok, zaslužili su bolji rezultat

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

he he ne lupaj gluposti Alex je zajebao sudiju nema p od penala.Ako vecina na Ruru kaze da je penal od toga Lesko i zvezdasi a ostali zakoreli gamer-i koji bas i ne razumeju pravila penala he he he he ne znaci da su u pravu he hehe

kad si objektivan kao arkticki majmun to znaci da nije penal he he he

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

"vazno je da smo igrali dobar fudbal" - to je samo razlog vise da jos vise pizdimo .... :(

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...