Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

dosla devojcica,i raskinula...skoro...

kaze da ne oseca ono sto je osecala pre mora...nije me tamo prevarila,niti je osetila nesto prema nekom drugom...

To je toliko standarna pojava da nemam rechi :(

To solo more-pap raskid.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jes da nisam bio na moru od '87 a slično je i sa devojkama :D , al kapiram da kad ideš na more a ne vučeš matorce (tj. imaš više od 17 godina), ideš radi prcanja. Pa sad s dečkom/devojkom ili nekim trećim, nije bitno. Tako su mi pričali svi koji su bili, ispravite me ako grešim.

Enihau, odem da reklamiram rezač, a oni mi kažu da moram da idem direktno u Pakom servis na Karaburmu. Jes kako da neću, moram prvo da spremim mačetu i zalihe vode.

Link to comment
Share on other sites

može lock, vudu je objasnio lešku smisao života u 2 rečenice

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ZASTO?!?! i nemoj da mi prodajesh prichu nema kesha, nema leba, nije svako more Sent Trope ili Pataja

Devedesetih zaista nije bilo para za ništa preko hrane i osnovnih troškova života, a posle toga me je već boleo kurac. Mislim postoji tu i dublja priča koja obuhvata i komplekse, al me ovaj Stijović već dovoljno zajebava.

Link to comment
Share on other sites

ne daj se vudu, ipak si sad admin, možeš da mu se najebeš keve preko interwebza

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ima i onaj momenat da neke ljude prosto smara da idu na more. mada, ne verujem da vudu spada u tu grupu, a i da spada ne bi znao jer nije bio 11 godina.

realno, mene uvek smara da idem na more, ali ako uspem da se iscimam, onda mi je kul kad stignem. kad bi neko smislio teleport, isao bih svake godine na more.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@ voodoo

u graphic whore :)

znam u koju sam godinu dosao, al ako se uzme u obzir da sam od neke 2001 furao gf4, sad sam iskreno srecan sto imam finu graficku.

@ thread

odspavao popodne, megaslog...

lesko, jebiga... daj joj fore tih par dana, mozda i nije tako kako se cini..

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

jbg na more si mogao ici gotovo uvek ako si stavio to kao prioritet... dok nisam radio uvek sam stekao kintu preko godine pa malo ulete matorci malo baba i deda i to je to za klinca od 18 godina i ne treba vishe...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

i opet ne kuntam, koji sam ja mamlaz :]

ima ona stara, ne pushtati devojku na more samu osim ako ne zhelish da se ovo desi.

ima i izuzetaka, ako ste vas dvoje bash TAJ match, i ne znam koliko ste se dobro skapirali nakon n vremena zajedno, pa taj odlazak solo negde ne vuche posledice. ali to bi trebalo da znash pred more, a ne ovaj rulet da igrash :[

mogao si bar neki © da stavish :]

btw jel se javila bucika ;)

Sto sad nisam tinejdzer, uzivao bih samo tako i probao bih drogu!

nikad nije kasno da se ljubi strasno :]

true, true, zato cu ja sacekati 22gi da predjem reku rubikon

haha seri seri moj golube beli .. vi ste kao zajedno lol

Devedesetih zaista nije bilo para za ništa preko hrane i osnovnih troškova života, a posle toga me je već boleo kurac. Mislim postoji tu i dublja priča koja obuhvata i komplekse, al me ovaj Stijović već dovoljno zajebava.

neko ide na more, a neko ima novu grafichku :]

kapiram da si taj fazon, ako nisi onda si budala .. jer realno ne znam nikoga ko zhivi u tvojoj zgradi (a znam ih jedno 5-6) da tako seru ko ti.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

E, da samo znas kako izgleda kad ti rodjena zena to isto kaze...:(

Ma, bre, ima mnogo ribe u moru.....lepo dodjes sad na basket, malo se oznojis i sutra, ili prekosutra, za 6 meseci najdalje, si kao nov :)

Al tvoja mriža je skroz bušna barba!

Ima neki momak sa bradicom i tankim 'oćalama što ti stalno buši tu mrižu!

mada realno i treba ti bušiti mrežu!!

Čim nadješ ribu biće zbogom OM NOM NOM NOM :))))

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

true, true, zato cu ja sacekati 22gi da predjem reku rubikon

que?

zar nije ona vetj otishla, ili idesh sa njom 22-og, ili kako? :]

shule ima brkove! i magnum!

ovaj ivan sve zna, i svima mora da nam to kazhe na suptilno kul nachin...

'de si ivke :*

i opet ne kuntam, koji sam ja mamlaz :]

mogao si bar neki © da stavish :]

btw jel se javila bucika ;)

pa nisi mamlaz ako vetj ne planirash neshto za kasnije ;p

nije se javila, al sam video da je na fejsu napisala neshto shto mi govori da je i dalje na moru.

i evo, ono za pushtanje ribe na more je rekao tjile pre 2 dana! jebo vas kopirajt, josh jedan legacy rur izdrkavanja!

Link to comment
Share on other sites

znachi koja scena.

vracamo se nemke i ja kuci sa ovog okupljanja. i stoji onako red parkiranih kola i naravno ulica pored. i kako idemo nemke i ja, vidimo auto krenuo u nazad sa trotoara kao da se isparkirava. a autobus i nekoliko kola se vec krecu ulicom. i kad smo malo bolje pogledali nema vozaca. znachi o.O. lik nije povukao rucnu.

potrcali i poceli da guramo auto sa ulice na trotoar, gleju nas ljudi ko idiote...

ali trenutak kad smo videli da nema vozaca u automobilu a kola -- ono totalno normalno idu u rikverc. :|

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...