Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha pomislih da otkucam "vikend kurac-palac" al neki bi se onda neki primili previshe .. tj nishta preterano ne bi mi falilo da moram i sutra, naravno sem prvih 20 minuta kad ustanem :]

poklekao sam i zamenio sam fensi gilje, za manje fensi ali mega udobnije, koje sam jedva nashao u ormanu iza sedam gora, i sada nema vishe frka oko stopala. odoh da se tushnem pa da knorim mozhda chukicu, chisto valja se ako tje vecheras negde da se ide :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ovde sve neki zajebani momci, prosto ne zna covek sta da napise, a da ga ne napuse!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

choveche na oi smo dobili toliko vremena u kadru da je bolje da nas nisu prikazali, 1sek sportisti, 2 sekunde, tadic i jeremic koji se neshto grle i liche na 2 geja, a ostatak vremena koji je trebalo da biude posvecen nama presechen je bezrazloznom slikom chilea.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

agree, a Tadić i Jeremić su izgledali mega gej

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ovde sve neki zajebani momci, prosto ne zna covek sta da napise, a da ga ne napuse!

pusti ih tebra, barem epeen da naoshtre .. jer uzhivo, zna se .. shaaamaaarchinaaa /:I

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@kru: fala brate, al treba mi neka sa državljanstvom hoho

Šta hoćeš da nam kažeš?

da je 6 meseci sasvim dovoljno da se zaljubiš i udaš, naročito ako si emancipovana zapadna evropljanka nenaviknuta na balkanski šarm

Link to comment
Share on other sites

eto i mene uskoro, pa cemo da iskombinujemo neki gej brak!

@kru: fala brate, al treba mi neka sa državljanstvom hoho

imace ona drzavljanstvo pre nego sto ti odes torima, dok kazes keks!

Edited by Krukozord

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

e stavrno da smo paranoici pa da stvarno mislimo da je namerno pratjenje nashe reprezentacije bilo tako loshe

+ posle u gomili nashli nadala i federera al novaka jok...jel on stigao uopste tamo il dolazi za koji dan?

edit

wtf bio sa vremenom? za 5 min od lepog popodneva ovo?!? =o/

Link to comment
Share on other sites

u jebote, rat....buhuuu.

btw onaj stadion, Ptichje gnezdo, mi izgleda vizuelno mali kada se gleda iznutra. I da, otvaranje u atini mi je bilo dinamichnije, ovde su me smorili sa decom koja odgovaraju uciteljicama, kineskim pop emo pesmama koje se uopste ne chuju itd...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

u jebote, rat....buhuuu.

btw onaj stadion, Ptichje gnezdo, mi izgleda vizuelno mali kada se gleda iznutra. I da, otvaranje u atini mi je bilo dinamichnije, ovde su me smorili sa decom koja odgovaraju uciteljicama, kineskim pop emo pesmama koje se uopste ne chuju itd...

tebe je bash lako smoriti

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

+ posle u gomili nashli nadala i federera al novaka jok...jel on stigao uopste tamo il dolazi za koji dan?

tamo je djoka, josh je bio u prvom redu sportista iza shekaricke, ali zato marej, wtf.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

upravo dosao sa terazija, pala neonka u podzemnom prolazu pored mene dok sam pokusavao da se sakrijem od kise. cedim se trenutno

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...