Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ovaj lag je lud. onomad je posle nekog rejva spavao kod mene; sad shvatam da je sreća što se nisam probudio sa nožem u lobanji.

(ko baci gej foru, banovaće ga vudu.)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 Ti interaktivni snovi su najgori, o cemu god da su, po defaultu uvaljuju samo u nevolju. Sad skoro, pred kraj semestra, sam sanjao kako se vozim busom po mozgu, smor sve sivo, i samo jedna stanica tamo negde u hipotalamusu vodi napolje, i ja lepo svestan svega toga i cekam da stignem, sve na vreme da ustanem za predavanja, kad ono upada kontrola, al' nema veze, i'am markicu, medjutim kako prilazi sve blize, ja izvaljujem da je to Haus, koji na kraju dodje kod mene i krene da me udara stapom po glavi jer sam glupi klinac koji ne zna nista, i na sta je svet spao. I tu se mi pickaramo, i cinilo mi se da se drzim jako dobro doduse, dok se na kraju on nije smorio i reko: "Daj markicu da vidim", ja dam, i on je pocepa onako na dva dela smekerski, ja gledam zaprepascen, a on u fazonu: "you can't beat me asshole, duh" i onako prepoznatljivo se nasmeje pederski i otsepa ka drugom delu basa, a u tom trenutku ja izlecem iz busa ko onaj matori iz monty pythona, i onda sam morao pesaka da trcim do stanice, pa sam kasnio 2 sata na faks, i niko mi nije verovao :(

 A i ono iz srednje skole, mislim da sam pricao nekad na nekom topiku, kad sam se zaludeo NWN-om i igrao po ceo dan, u snu sam bio neki paladin/warrior/kurac koji je pored healtha na svakom monsteru video i vreme potrebno da se d'ubije, a imam i neki casio, mnogo ruzan sat, na levoj ruci i planiram lepo kol'ko mi treba vremena da d'ubijem, kol'ko mogu, monstetra i ustanem na vreme. I u zadnjih 3 minuta naletim na crnog zmaja, pride imunog na magiju, kasnio sam 3 casa :(

:-)

Link to comment
Share on other sites

chika vudu moze li moja mama da dodje na otvorena vrata?

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ovaj lag je lud. onomad je posle nekog rejva spavao kod mene; sad shvatam da je sreća što se nisam probudio sa nožem u lobanji.

(ko baci gej foru, banovaće ga vudu.)

Mozda zato sto si se probudio sa necim drugim u necem drugom :)

Ovo nije gej fora!!!!

Ko ovo shvati kao gej foru, taj je gej!!!

:)

Vudu, znam gde ti brat ide u skolu!

@Witch

Ti nesto mnogo nudis tu kevu! :)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

pokusavam da je se otarasim vec godinama, da nasledim kucu i bazen :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

scena iz crtanog filma

stavljate nesto u kutiju i dno se samo otvori i aparat propada kroz kutiju na plochice i lomi se.....

nadam se da je nekog razveselilo, ja sam se smorio u trenutku

Meni je jednom ispao kasetofon sa sve kutijom sa dva metra visine i radio je normalno. I posle kažu roba sa buvljaka nije nizašta.

Link to comment
Share on other sites

pokusavam da je se otarasim vec godinama, da nasledim kucu i bazen :o)))

Mozemo da se dogovorimo da sve izgleda legalno :)

@Vudu

Vox populi...:)

@Kole

Recim mi da nije...:(

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Mozemo da se dogovorimo da sve izgleda legalno :)

Ja sam uvek za "legalne" saradnje (o:

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

najjace vreme ikad padne kisa na 7 sec. onda vetar oduva pa opet kisa pa opet vetar..... jedino fudbal da odigras ....ili kad si napolju ozbiljno da se zajebes zato sto nije ni hladno a kad udjes u metro toplo...pa opet ladno.....PA OPET FUCKING KISA!!! pa opet vetar.......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...