Jump to content

Studiranje na daljinu


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ophodjenje je skroz ok, i ja njega tretiram kao budalu, i ne ocekujem nista drugo od njega.

Decko failuje na toliko nivoa da je to uzas.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

decko pitao prosto o studiranju na daljinu na ekonomiji, a opet dogurasmo do jebenog php.

Pa dobio je odgovor za to jos pre 2 strane kakve ima veze :)

welcome to rur. :)

e da kad smo vec dogurali do php...

oce ortak da zavrsi neki IT ili tako neko djubre koje je tu i tamo dobro placeno pa me zanima sta i gde i kako (vidjao sam razne kurseve ali mi je nejasna sva ta IT terminologija )

Iz mog iskustva ne trazi se ni faks ni sertifikat vec adekvatno znanje, kod mene u firmi se prima tako sto dobijes test projekat koji uradis i ako si ga uradio kako treba, primljen si.

Tako je i u vecini drugih firmi, realno ima ljudi koji imaju sertifikate pa opet nemaju pojma.

istina... moja keva trazila posao posto joj se firma raspala... i dodje ona na razgovor... odma razgovor na engleskom... i pokazi sta znas u wordu itd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Mene samo zanima odakle ti muda da coveka starijeg, iskusnijeg od sebe nazoves "decko" i "neuk"?

U svom tom silnom iskustvu u toliko mnogo oblasti zapostavio si osnovnu kulturu.

To sto je stariji ne menja cinjenicu da je neuk i da natura svoje misljenje koje je neosnovano sasvim, niti se bavi ovim poslom kojim se ja bavim niti zeli da se bavi a razume se u to bolje od mene koji radim godinama, manite me tih fora osnovna kultura i tome slicno, ja njega u zivotu nisam vredjao na forumu niti sam bilo kome na forumu govorio da je debil, retard i sl. a to su mnogi radili ovde pa nisam video da ih opominjes.

Ja ne znam odakle njemu muda da mene koji sam se zaposlio tako ubedjuje da se tako ljudi ne zaposljavaju, a pritom omalovazava bilo sta sto ja kazem i onda jos neko dodje i kaze meni kako sam nekulturan, a ja za njega nista ruzno nisam rekao :)

A to sto fatso misli da sam budala pa dobro :) to dovoljno govori o coveku koji svoje misljenje o nekome zasniva po ponasanju na RUR forumu.

Decko failuje na toliko nivoa da je to uzas.

Haha vazi ti znas :)

oce ortak da zavrsi neki IT ili tako neko djubre koje je tu i tamo dobro placeno pa me zanima sta i gde i kako (vidjao sam razne kurseve ali mi je nejasna sva ta IT terminologija )

Ima vise puteva ali ono nek zavrsi faks ako hoce, moze RAF eto ali mora najvise sam da radi jer svi traze coveka koji zna prakticno da radi i da sljaka kako bi se odmah prilagodio poslu, samo rad i rad to ti je recept, nema tu puno mudrosti samo sljakas programiranje ti je zanat.

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

P;us je par puta ovd pwnowan (znanjem) od mohija i sa1nta, no nema veze.

Vidis momcino, nikad ja tebi nisam nesto rekao za programiranje (tu zbilja jesam neuk, doduse ne toliko kolko bi zeleo) nego za opste stavove i uzasnu nadmenost.

Samo se vrati na pocetak petlje gde kazes da se ceni samo znanje (naravno). Ali kako neko ko nije tako dobar arijevac kao ti stekne to znanje?

Praksom i prvim poslovima, jel tako?

Kako neko da stekne praksu i prvi posao ako nije dovoljno arijevac da ga ti zaposlis?

Mora da ima neku pozadinu. Zar ne? I tu dolazimo do vrednovanja diploma/cega vec.

Ali ne , ti si nonsalantno na pitanja o ekonomskom faksu odgovorio kako se ceni samo ono sto ti znas, i blabla.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

P;us je par puta ovd pwnowan (znanjem) od mohija i sa1nta, no nema veze.

Vidis momcino, nikad ja tebi nisam nesto rekao za programiranje (tu zbilja jesam neuk, doduse ne toliko kolko bi zeleo) nego za opste stavove i uzasnu nadmenost.

Samo se vrati na pocetak petlje gde kazes da se ceni samo znanje (naravno). Ali kako neko ko nije tako dobar arijevac kao ti stekne to znanje?

Praksom i prvim poslovima, jel tako?

Kako neko da stekne praksu i prvi posao ako nije dovoljno arijevac da ga ti zaposlis?

Mora da ima neku pozadinu. Zar ne? I tu dolazimo do vrednovanja diploma/cega vec.

Ali ne , ti si nonsalantno na pitanja o ekonomskom faksu odgovorio kako se ceni samo ono sto ti znas, i blabla.

Ajmo polako, za ekonomiju sam odgovorio ono sto je bilo pitanje onoga ko je postavio temu i na to je dobio odgovor posle je tema otisla u potpuno trecem pravcu, dalje ja pricam za svoj posao znaci ono sto ja radim, ja sam se zaposlio po preporuci kao sto sam i ja zaposlio neke svoje ljude u firmu i za to se verovali ili ne dobijaju pare, tzv. referal bonus, cudni ti Ameri daju ti kintu sto preporucis nekoga da zaposle.

Znanje stices radom, mozes i sam da radis, programiranje ti je zanat kao i svaki drugi kako znas programiranje zavisi od majstora od koga ucis i koliko posvetis vremena i truda da taj zanat ispeces, tako se spremas za posao znaci samo rad.

Ja inace uopste nisam nadmen ali to mi je kul ovde :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ajmo polako, za ekonomiju sam odgovorio ono sto je bilo pitanje onoga ko je postavio temu i na to je dobio odgovor posle je tema otisla u potpuno trecem pravcu, dalje ja pricam za svoj posao znaci ono sto ja radim, ja sam se zaposlio po preporuci kao sto sam i ja zaposlio neke svoje ljude u firmu i za to se verovali ili ne dobijaju pare, tzv. referal bonus, cudni ti Ameri daju ti kintu sto preporucis nekoga da zaposle.

Bio sastanak radnickog saveta gde su delili stanove.

I javi se Mile za rec i kaze :" jebote, imam zenu i dvoje dece a vec 10 godina se guramo u garsonjeri! Pa jel to pravilno ljudi??"

"Nije Mile", kaze direktor, "evo tebi dvosoban stan"

Javi se sledeci Laza. "Zena, tasta, troje dece a guramo se u suterenu! Pa ljudi jel to ispravno??"

"Nije Lazo, evo ti trosoban stan"

Javlja se ciga :" abre, 7 malji deca, zena kurvestija, majka, baba, zet sa 5 deca...za zivimo svi u šupu!! Pa jel to pravilno??"

"Nije cigo, pravilno je u šupi"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...