Jump to content

Himne


Recommended Posts

na zhalost duley tu nam se mishljenja mimoilaze

koliko god mi gotivili nemachku njena je previshe "kontrolisana", nema onaj polet...da ne kazhem fanatizam koji je potreban u takvoj kompoziciji ;o)

zemlja chija je himna bila najbolja vishe na zhalost ne postoji no njena bleda senka, nakon par godina retardacije, koristi ponovo istu muziku, na zalost sa novim tekstom

Гимн Советского Союза

ko pogleda i ne najezhi se nije ljudsko bitje =o)

Link to comment
Share on other sites

ko pogleda i ne najezhi se nije ljudsko bitje =o)

šta misliš, kolence, zašto sam odredio da na rhh u cod-u moj tim uvek budu rusi/arapi? :)

za neupućene: kad pobediš kao rus, igra pusti rusku himnu

Link to comment
Share on other sites

voodoo se informisao na cro wikipediji [:)]

u mnogim himnama se pominje bog, tako da je to neko polu-opste mesto... a vecina zemalja koje imaju takve himne upravo jesu sekularne drzave... pa i kraljevina srbija je, koliko ja znam, bila sekularna drzava...

pa sta?:) mene to jednostavno nervira i jebiga, mislim da himna mora da bude dovoljno opsta i da nema svinjarije takvog tipa.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jbt, ovaj chovek je car!!! [:D] ja nijednom nisam rekao da himna treba da se menja, niti bih podrzao taj predlog ako bi neko drugi to rekao(stavise, siguran sam da bih je branio u trenutnom obliku) - to sto sam ja ateista ne znaci da oni koji to nisu treba da trpe na bilo koji nachin. ja sam samo rekao da je, za razliku od vecine "quality" evropskih himni, ova jedna bogomoljska, ali da to ne znaci da je ja ne bih pevao(i bio ponosan zbog toga) ako bi jednog dana bila intonirana u mom prisustvu(kraj dinastije obrenovic - "SVIRAJ HIMNU, BRE!":D:D).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...