Jump to content

svi vi poznavaoci akcije...


Ramirez

Recommended Posts

cimam se da nadjem neku igru kju sam igrao negde oko 2002. mozhda. u pitanju je fps naravno, mada mislim da je moglo da se igra i sa kamerom iza ramena, i iz prvog lica.

pricha prati alternativnu istoriju posle ww2. u fazonu, rujama je pushteno da okupiraju celu nemachku valjda. posle se iz toga izrodio neki hibrid komunistichko fashistichke imperije, ruso-azijskih hordi... protiv kojih se mi borimo (doh!). e sad, poshto je u pitanju alternativna istorija, i blaga budutjnost u odnosu na ww2 (oko 1960. mislim, mada mozhda greshim), na raspolaganju su vam alternativne mashinke, sachmare, snajperi, i ostale igrachke. mislim da ne mzohete da vozite nikakva vozila, ali se setjam da sam se napucavao sa nekim zajebanim neprijateljskim helikopterima.

igru pochinjete u rovu, na frontu. posle vas valjda shalju u neke misije behind enemy lines. kolko se setjam, ja sam dospeo do neke misije kada me zarobe u nekoj laboratoriji, pa moram da bezhim 'nako goloruk.

sve u svemu, ne mogu da nadjem nigde igru. pojma nemam kako se zove, a sudetji po grafici, bila je relativno mejnstrim, iako ne previshe popularna. kapiram zbog lacka multiplejera. a bash mi se igra. ajde, mudraci, da vas vidim. neko mora da zna :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...