Jump to content

Druid solo onyxia


Imba.janqca

Recommended Posts

Mislim da su ga troje ili cetvoro ljudi solovali. Mrzi me da linkujem. Zanima me dali ako je ony sad solable, dali ce moci druidi i paladini da soluju MC/BWL/AQ40 u WotLK-u.

grammar fail

btw. jel neko citao domaci strip teh gladiators? :)

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

da 4 ljudi je ubijalo onyxiu na 60 sa t3 i to 2x holy priest, warrior i rogue. Takodje i jedan naxx boss , nesecam se tacno koji, je radjen 4 man na 60 lvl...prot warr 2x shadow prista i lock. Sve zavisi od encountera. Neki lvl 60 bossevi ce verovatno moci solo na 80, a neki npr nece moci ni sa 20x lvl 80 ljudi ako se nezna taktika.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

istinu zboris moyo :D

nadjite teh gladiators... vristao sam od smeha kad sam citao, necu da spoilujem...

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...