Jump to content

Desert Rats Lan Cup


Recommended Posts

Ako brate Bilic Darka ne zna da organizuje, niko ne zna da organizuje. Fico, cimaj ako treba pomoc, dugujem Daretu i mnogo vise od toga :) GL, jos cu ti javiti da li ce GcV da igra, pre svega zbog ispita u junsko/julskom roku. Poz i srecno!

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bravo brate.

Taman za exit.

taj rad,dosta mase netje propushtati exit...pogotovo oni koji vec imaju karte..

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

sad lepo edituj prvi post i napisi sve lepo .... da ljudi ne vijaju ziro racun po stranama...

Prvi post ujedno i info o turniru se updateuje non-stop :)

hvala na obavestenju inace ... :)

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

265000000057503450 OVO JE BROJ ZIRO RACUNA

a neigra se u zmunu tu smo otkazali igrace su u igraonici Forum u balkanskoj 21..

Lol, da je malo ranije turnir, pa da svratim posle skole, posto mi je to pored :)

Inace ja mrzim da igram u Forumu.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

jel se igra u celom forumu ili u jednoj sobi ?

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Fićo sine, red bi bio da me prvo pitaš da li uopšte možeš da organizuješ išta u Forumu pre nego što kreneš da postuješ da će se turnir održati u njemu :D Sad zbog tebe moram da pomeram godišnji odmor.

Takođe 13. jula pravim ogroman roštilj i promociju EVE Online tako da ne znam da li će biti mesta u nedelju, plafon 3-4 sobe

Elem ima i dovoljno konfiguracija sa 19" CRT monitorima, taman da ostavimo TFT monitore za WoWovce i AOCovce :D

vuksigna.gif
Link to comment
Share on other sites

Fićo sine, red bi bio da me prvo pitaš da li uopšte možeš da organizuješ išta u Forumu pre nego što kreneš da postuješ da će se turnir održati u njemu :D Sad zbog tebe moram da pomeram godišnji odmor.

Takođe 13. jula pravim ogroman roštilj i promociju EVE Online tako da ne znam da li će biti mesta u nedelju, plafon 3-4 sobe

Elem ima i dovoljno konfiguracija sa 19" CRT monitorima, taman da ostavimo TFT monitore za WoWovce i AOCovce :D

Dovoljno je i tih 3 sobe za nedelju ja sam racunao na 2 sobe :) super ako moze i 3 ili 4

Link to comment
Share on other sites

e dokurcili ste me

1) Ako si vec dosao da hejtujes na usranom topicu napravi svoj topic i hejtuj sam sebe

2) Filip se sve dogovorio sa cevuom za forum , tako da je onaj njeogov post bio suvisan

3) Cevu Rostiljadu ces da pravis u forumu ili u dvoristu "za malo nogu da slomim tamo"

4) Ako hoces da se prijavis , super , ako neces i to je super , samo ne kenjaj . hvala puno

uzdravlje

^.^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...