Jump to content

battlegrupa/server/pvp/arena/rating/titula


killYg0r

Recommended Posts

Sivonja ;-)

Pazi, Taifun mozda deluje kao retard zbog ponasanja i proseravanja na publik chatu ali imo oni su odvalili vindi bg grupu sa svim timovime pre svega zbog njega, decko igra shamana od bete i jednostavno kapira klasu na najbolji nacin, po meni je pre stonebull "rupa" u tom timu ako tako mozemo da ga nazovemo ;-P

A da, za vindi bg grupu, pa psy seti se Feida (Avengerovog burazera) i duelovanja sa njim, decko je blaze retardiran bio na pocetku s1 a vidi ga sad, st4 ima ;-) ili avenger, covek je mozda najbolji warrior kog sam ja video u zivotu ali igra konstantno sa pingom izmedju 500ms i 1k a ima st4

Tako da ako hoces titulu ja ti preporucujem vindi bg grupu.

Link to comment
Share on other sites

Sivonja

\o/ Dolazim kasnije onlajn (tj, oko 1-2 nocu, ako hocesh neki BG da pikamo, igracu warra, ne roga :-P)

zavisi kakav smisao za humor imash =)

Pa ono, prozivao lik non-stop. :-P Ne smeta to, ali smori. :-P

Pazi, Taifun mozda deluje kao retard zbog ponasanja i proseravanja na publik chatu

Pa da. :-)

po meni je pre stonebull "rupa"

Pazi, protiv Taifuna nisam nikad igrao, ali sam igrao protiv Stonebull-a, i to samo jednom, pobedio je dodushe, ali nishta specijalno ne igra, tad je lik zabio 2 healera iza sebe, naravno da je pobedio, nije mu tad igrao Taifun, dodushe i tad bih izgubio Resto shamana > priest :-) (3v3 mech je bio u pitanju - 1900+ rating warrior/lock/paladin sam igrao).Vidjao sam ih obojicu po battlegroundovima, Stonebull nije bio nishta posebno, kenja mnogo, ne pokazuje rezultate, dok je ovaj drugi kao elemental (bilo davno u sezoni 2, imao je i resto i ele gear :-P) stvarno igrao gospodski, ali njegovo ponashanje...

Inache, /back on topic, Killy, ko shto rekoh na drugom forumu, Vindikejshn, Auchindoun ili Karazhan (preporuchujem ti KZ, ja bio na auchindounu, ogroman je problem naci igrache koji slushaju instrukcije).Znachi, automatski +200/300 ratinga zato shto si u toj Battlegrupi. :-)

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Da ga nije hilovao Lachy? ;-)

E, igrao bi ja Sivi u 2 ujutru ali brate ustajem u pola 7 svakog jutra... Eh, bese lepo dok se studiralo ;-P Sad mora da se grbaci za life ;-) Igracemo... Mada 13tog mi istice pretplata i prvo moram Edu-u da uplatim time koji mu dugujem pa tek onda ja dolazim na red, tako da cu biti odsutan neko vreme.

A to se slazem za Tajfuna, covek kenja non stop, meni je to bilo zabavno posto nikad nije mene prozivao ali o5 zna da smori.. Pitaj Phyxa kako ga je iznapusavao jednom na karazhanu zbog toga ;-)

Pa njegov team mate iz 3v3 i 5v5 Lachy je dobio permanent ban i izgubio gladiator druida zbog napusavanja kineza i crnaca na karazhanu. ;-)

Sve u svemu Killy ja ti toplo preporucujem Karazhan kao pravi server gde bi trebalo da uzmes titulu, jos imas dosta likova sa boulderfista koji sad igraju tamo i mozes da ih iskoristis za arene...

Edited by hybris91
Link to comment
Share on other sites

recimo zavrsis fax i dobijes posao i sta onda ?

recimo prcas i dobijes titulu jebas sta onda kad ti se dive samo 2 coveka

realno

gtfo brainless tard

XD ti ne mozes ni da zavrsis srednju skolu a olako pricas o faksu :D a posa za neke struke je danas teze naci nego savrsiti faks.

Pljujes po marleni kako se lozi na epice a ti se lozis na kratkotrajne ne-mnogovazece (glupe) rankove.

Glad rank vec imas, a ako oces venge i mislis da bi sa dobrim full venge druidom mogao da ga uzmes, postuj i objasni detaljno u postu kakvog i zasto druida trazis na ovim forumima.

Player vs. Player Druid Warrior Blackout Bloodlust Conviction Cyclone Misery Nightfall Reckoning Ruin Vindication Rampage

Isto tako postujes na svim realm forumima, pa cak i na sylvanasu i na onima koje za mislis da su svi 100% retard, jer se nikad ne zna. Mozda neki op druid koj je prestao da igra procita tvoj post i ubedjen se transveruje na sylvanas da uzmete v.g. Ako mislis da je Rampage teska battlegrupa, bolje ti je da tu uzmes v.g. nego na Vindication bg-i, zbog reputacije.

Edit:

Napomena: svi linkovi su Keyloggeri!

Edited by Xzor

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Da ga nije hilovao Lachy? ;-)

Haha, jeste, bio je i Lachtard tu. :-) On je odlichan druid, mada i on mnogo kenja. :-)

Edit:

Ili ga nije healovao Lachy?Nemam pojma, davno to beshe, a samo sam jednom igrao protiv njega, mada znam svu trojicu. xD

Zapamtio sam ih shto mnogo seru. :-P

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

razlika izmedju nuboviskih i dobrih bg grupa je sto na dobrim imas 1% vise dobrih igraca.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

kili dodji na auchindoun da te pwnujem u duelu :D btw kobayo promenio se server, doslo masu ljudi sa drugih servera. mislim u poredjenju sa full je i dalje govno ali ne kao sto je pre bilo. cak su i bg quee spali na 5 minuta katkad xD

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

@kili

Obecani ste jedan drugom u crkvi dok vas smrt ne rastavi ?

Hoces/neces titulu ? ako te sramota onda jbg ...

Ostaje ti (vam) jos samo wintrade opcija.

Vidi koliko zelis taj rank, nece da padne sam od sebe.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

XD ti ne mozes ni da zavrsis srednju skolu

a ti si zato zavrsio sve moguce fakultete i zivis na visokoj nozi...

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

E ovako killy zavisi koju titulu jurish ako ocesh brutal glad posto je s3 zavrsena na ruin nemoj ni da svracas posto stvarno top 5 timova otkida u svakom pogledu. Jedina sansa da se domognes titule je da zadnje nedelje pocnesh da igrash posto su timovi u top 10 otisli u penziju pa mozesh da se nadash da cen p0wn nubove za rating. Inace ruin battle grp je mala ali da ima dobrih igraca ima, ali bash dobrih. Kolko sam cuo postoji organizovanje boostinga za game card druidi traze 4 game carda da boostuju nekoga i to je minimum. Pa razmisli ako hocesh da dolazish popricaj sa arielom iron edhe guild horda. On ima 4-5 gladiator altova a i druid je najbolji u battlegrupi mozda postignesh neki deal.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

e igore ciganse, to ti sve zavisi od skilla ljudi koji su ti postovali odgovore. Neko ce ti plakati da je njegova najteza a u stvari je god damn no skiller i problem je u njemu, ili ce reci "ma lol mi je grupa ja sam imao 2k nisam se ni trudio" (ostaje pitanje kolko bi imao na pravim rejtinzima (2.2k +) kad bi se trudio), al ces tesko cuti ljude koji su pokupili titule u lol grupama da priznaju da je njihova grupa lol zato sto bi onda pljuvali po sebi. a realno sashio si rejting za 90+ trazenog od gladi na rampage bg al si se sjebao zbog AJ bugga (me too me too !!!) tako da motike u ruke i pichimo na sajt ! poz od kasabaras trolla !

347008.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...