Jump to content

Euro 2008


vlada92

Recommended Posts

Da, vrh je bilo +1 ! :P

Voleo bih da Rusi izbace spance, i Turci Nemce, ali kontam da je realno finale Rusija-Nemacka, sa tim sto ce Rusi biti 1 od glavnih favorita za osvajanje SP 2010, jer imaju jako mlad tim.

Realno ne treba toliko da vinemo Ruse u nebesa,svaka njima cast,ali ono,i Grci su uzeli Evropsko,i Juzna Koreja je igrala polufinale svetskog,polako,ima vremena da nam dokazu da ih ovo nije usralo.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

čekajte da ih vidimo protiv Španaca

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dok su spanci oduvek bili onaj najgori olos. no to vec ide van granica fudbala

osim kihota i gaudija greota je ne pomenuti i dalija:)

ja se uzdam u turska rusija finale i da rusi dobijaju 2-0..nemci mi se najmanje svidjaju od sve 4 ekipe.pokazali su dosta slabosti na prvenstvu generalno..nije to ona nemacka iz 2006

Link to comment
Share on other sites

Realno gledano najveci Spanac svih vremena je Pikaso, u odnosu na njega svi su amateri. Ali kada bi krenuli da nabrajamo Italijane i njihov znacaj, tesko da bi neko drugi iz zapadne civilizacije dobro prosao. Dakle, Italijani igraju najbolji fubal.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Vishe (u smislu nekoliko njih) ima srba koji su napravili krajnje kardinalne pronalaske kao npr. Milutin Milankovic ali dobro...

U svakom slucaju utakmica je bila dosadna prema ocekivanom i na kraju su proshli shpanci hvala bogu da ne gledamo ove mrtve italijane vishe kako muce onu loptu.

edit - u slucaju da neko ne zna ko je to moze potraziti na wikipedi-ji ima prilicno ok clanak.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

de su nashi

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

naravno da mogu, golman u napadu sabija [:)]

@poredjenje grcka-rusija - za grcku niko nije navijao pre 4godine, smarali su svaku utakmicu i ubijali fudbal iz mecha u mech... jbg, cak ni italijani ne smaraju toliko... smesno je porediti ofanzivni fudbal lep za oko sa dodavanjem od 10minuta u zadnjoj liniji odbrane.

Link to comment
Share on other sites

veruj mi, ja licno mrzim 1-igrac-u-napadu-jednom-ce-ga-usrati fore, i slazem se sa tobom da italija zaista ima potencijala... najvise me je zaprepastilo to sto je protiv spanije italija zavrsila utakmicu sa 3(TRI) napadaca, a nije primila ni jedan gol(a u timu nisu bili ni gattuso, ni pirlo, ni cannavaro)... ocito je da moze ofanzivno... problem je to sto selektori namecu takav sistem igre(dakle, nije problem u igracima)... jbt, ok je, del piero ne moze da izdrzi svih 90 minuta, ali da najbolji igrac od 390minuta odigra tek nesto preko jedne cele tekme je jebeno zastrasujuce... ma cak i blagi pogled na postavu u prvoj utakmici ti je dovoljan da shvatis koliko je donadoni poremecen chovek i da chovek jednostavno nema stofa da bude selektor... vraca se lippi. vracaju se i totti i nesta... nadam se da ce se formacija bar malo razlikovati od 3-6-1... na svetskom prvenstvu cu navijati za srbiju(ako se plasira uopste [V] [V] ), naravno, ali ce mi favorit za osvajanje svakako biti italija [:)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...