Jump to content

Blizzard's Wrath of the Lich King Presentation


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni su bas simpaticni sa idejama :)

even more retard friendly game incoming with even more grind

oh yea oh year oh oh oh yea

Killy u svakom MMO moras da grindas kako god okrenes :) Nigde epixi / predmeti / gold se ne dobijaju na lepe oci :)

Gledao sam video zapise, screenshots, mogu reci da vidim poboljsanja u grafici, sto me iskreno i brine malo da cu imati manje fps-a :(

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

killy, ne prica steva o "4x T6 + green"/"alt u BT" boostu. SSO jeste najlaksi faction za farm, ali samo zato sto ceo moze da se uradi questovima. ali opet - i to znaci neki farm. to sto je taj farm manji nego u prebc, to je druga prica.

Edited by Italiano
Link to comment
Share on other sites

w t f ...

ti ko da nisi igrao bc ....

Jesam jos igram :) doduse samo se logujem da raidujem.

Igrao sam ja i pre TBC, a jel zna neko od vas onaj trinket sto daje 300 AP od CC reputacije exalted i sto moras ona sranja da grindas da bi dobio neke marike i to ako te usere? :)

E to sam ja grindao sa kinezima, i meni je grind igra odavno...

Ja bi pre rekao killy ti ko da si prvi put upalio uopste MMO igricu ili RPG neki :) jos gore FRP. (nemoj da se nadjes uvredjenim, posto ne vredjam)

Pa meni je svaka FRP avantura koja je jos izasla 90 godina grind.

Samo je razlika posto u savremenijim uvek imas neke vise stvari i novine koje opet moras da grindas.

Nece niko da me ubedi da takav AoC nece da bude npr i Warhammer online...

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

znaci to je poenta

trebalo je da ti otpadnu muda da uzmes 1 epic item i da budes sabijac kad ga imas

trebalo je da pogines u zivotu da uzmes rank

a ne

e idem 1 heroic run da uzmem ceo epic gear

e idem 2 ava da uzmem epic za honor

ako ti je bolja druga varijanta onda srecno igranje wowa jos dugo godina

Link to comment
Share on other sites

Killy :) ja sad imam full season 3 healing gear i sabijam 2x Warriora S3 gear :)

Sta mene boli kurac ko koji gear ima. Al opet PvE gear BT / SWP ne moze da ima svako, mada evo videli su svoje napravljene greske u areni, i sad ispravljaju to....

Da vidim ko ce da ima Season 4 gear i ko ce da ima Tier 6.5 iteme. Nije bas tolko SWP slab a Arena Season 4 nece da bude laka da se uzmu svi itemi i da sabija svako...

Inace si upravu ovo sto kazes, ja sam bogami nedelju dana grindao taj trinket 12 sati dnevno... Smorilo stvarno... Mislim samo reputacija do exalted ubija u pojam, summonovanja i skupljanja one opreme .... Bah sretna vremena provedena u silithusu. Kad bi takvu zemlju napravili u WotLK mislim da bi bio srecan.

The Pain...the aggony... 9 ingame dana, sa velikim pauzama na pochetku i gotovo nikakvim na kraju trebalo mi je da nafarmujem exaulted reputaciju sa Wintersrping Frostsaber Trainerima i da kupim poslednjeg preostalog epic cat mounta u igri koji nema retardirani oklop na sebi, izgleda kao Glacier, zanchi nema krvave zube ko obichni Pride Watcheri i totalno je scary purple! =oP

sliku kachim kasnije =o)

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

hahah trebao si da stavish date stamp, to je radjeno 2005te....po starim rep pravilima u winterspringu...sada mozhe za manje od 4 ingame dana da se uradi ta reputacija...takoretji pre nego sto mozak nasluti da je pocheo da pregoreva ;o)

Link to comment
Share on other sites

Killy :) ja sad imam full season 3 healing gear i sabijam 2x Warriora S3 gear :)

Sta mene boli kurac ko koji gear ima. Al opet PvE gear BT / SWP ne moze da ima svako, mada evo videli su svoje napravljene greske u areni, i sad ispravljaju to....

Da vidim ko ce da ima Season 4 gear i ko ce da ima Tier 6.5 iteme. Nije bas tolko SWP slab a Arena Season 4 nece da bude laka da se uzmu svi itemi i da sabija svako...

Inace si upravu ovo sto kazes, ja sam bogami nedelju dana grindao taj trinket 12 sati dnevno... Smorilo stvarno... Mislim samo reputacija do exalted ubija u pojam, summonovanja i skupljanja one opreme .... Bah sretna vremena provedena u silithusu. Kad bi takvu zemlju napravili u WotLK mislim da bi bio srecan.

Toliko o balansu, nista licno al mislim da ipak nisi toliko skilled ;)

Inace req za DK je smejurija, ocekivao sam bar unlock HERO classe za neki jebeni HERO quest ili task, a lvl 55 to svakako nije...

Plus o imbalansu da ne pricam, mada ko zna sta ce ostali classovi da dobiju...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

• Death Grip -- This is the Death Knight's "taunt" ability. It also pulls the target to the Death Knight, forcing them to attack the Death Knight for a short amount of time. Yes, I said pulls the target; Blizzard is going to allow players to move mobs in the expansion both with Death Grip, and other knockback/pull abilities. This works on players too, so PvP balance ahoy!

scorpion.jpg

Vec vidim makroe sa "GET OVER HERE !" uzvikom ;))

Edited by Leeroy Jenkins
Link to comment
Share on other sites

Toliko o balansu, nista licno al mislim da ipak nisi toliko skilled ;)

Treba biti skilled a pullujes 10 moba sa sobom :) da dojuris do ta dva warriora retardirana i da ih udaras... posto vidim kako bude rage, lepo dignem bubble i glupaci odrade world wind i onda ih pustim da umru. :) Treba biti pametan za tako nesto jelda.

Eleme nebra je objasnio sta sam hteo da kazem. Nije poenta skill. poenta je da ja udjem sa PvE warriorom i ja kao paladin u 2v2 arenu sa 1500 ratina, i padne nam S3 Warlock i S3 Mag. Mag koji priprema pajro, a warrior uradi spell reflect i ubije mag samog sebe 2/3, doduse :) ja se nalozim pa warrior pogine, i onda ja sam sabijem warlocka i maga koji su Season 3 Full gear ? Krivo mi sto takve situacije ne snimam al su smesne mnogo... Dzaba njima S3 Kad nemaju skill.... Season 4 ce pokazati svoje vec.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Jebiga kobajo valjda se tako zove spell :P ne ulazim ja u ostale klase sem paladina ;)

Evo ovde cu se ispravim :) Sad sam se log na warriora WhirlWind :) Znam da je bio neki Wind :P a onaj drugi deo ne znam napamet ;)

pa ono, do sada niko ne moze da kaze da je ubio illidana icon_smile.gif Maiev ga je ubila icon_smile_big.gif

meni pise da sam ga ja slain sa holy shock !

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Jebiga kobajo valjda se tako zove spell :P ne ulazim ja u ostale klase sem paladina ;)

Evo ovde cu se ispravim :) Sad sam se log na warriora WhirlWind :) Znam da je bio neki Wind :P a onaj drugi deo ne znam napamet ;)

meni pise da sam ga ja slain sa holy shock !

spell kod warra

lololo

:)

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

i treba artasa da ubija 10 ljudi

ko ga jebe kad je uvek bio pichka ;oP

lichno sam se smorio kad je ilidan otvoren da bude killable (uvek sam mislio da on treba da bude lik koji dozhivljava koliko-toliko iskupljenje, nesto tipa da se samod'ubije da bi spasao nekoga od "good guys" ekipe) ovako kad je ilidan ovakav kakav je onda artas i zasluzhuje da bude tretiran ko vetji looser ;o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...