Jump to content

PTR Patch 2.4.2


Silencer

Recommended Posts

znachi chitam ovo i ne mogu da verujem... btw na sylvanasu (horde side) ne znam ni jednog feral druida koji je uzeo 2k kao feral a da nije wintradovo... ako govoris o alijansi onda ok posto to stvarno ne znam...

a za ove gluposti sto pishete za huntere rofl... kao i za ovo sto mozes u svakom specu sa svakim team matom do 2k ako imash skill.. to ti macku o rep... dead zone mizeran buff! umesto sa 20 yardi pucas sa 5yardi dok ti sama puska dugacka 3 yarda te nabijes protivniku u oko i pucas! umesto da mikrujes aspekt/trap da bi doshao do potrebne razdaljine...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a za ove gluposti sto pishete za huntere rofl... kao i za ovo sto mozes u svakom specu sa svakim team matom do 2k ako imash skill.. to ti macku o rep... dead zone mizeran buff! umesto sa 20 yardi pucas sa 5yardi dok ti sama puska dugacka 3 yarda te nabijes protivniku u oko i pucas! umesto da mikrujes aspekt/trap da bi doshao do potrebne razdaljine...

koje gluposti shto pishemo za huntere?

ne razumem shta tu nije jasno?jel to nije logicno?logicno je da da bi opalio metak trebash da se odaljish 30 metara?

probaj da pobegnesh nekoj melee klasi bez scater shoota ili tbw.isti kurac kao shto je bilo ranije,ako ti je to na kuldaunu mozesh da se jebesh u bulju(osim ako ne igrash protiv idiota).to shto si ti mage pa si navikao da abjuzujesh dead zone koji inace nije imao nikakvog smisla seva mi paja.nisi mikrovao aspekt i trap nego fd i trap ali si barem imao siguran cc.ovako samo imash njegovu insigniu na cd-u a hunter ne moze da trepje do besvesti kao shto mage moze da sheepuje.nego,jel igrash mozda huntera?ne?znao sam.

Link to comment
Share on other sites

koje gluposti shto pishemo za huntere?

ne razumem shta tu nije jasno?jel to nije logicno?logicno je da da bi opalio metak trebash da se odaljish 30 metara?

probaj da pobegnesh nekoj melee klasi bez scater shoota ili tbw.isti kurac kao shto je bilo ranije,ako ti je to na kuldaunu mozesh da se jebesh u bulju(osim ako ne igrash protiv idiota).to shto si ti mage pa si navikao da abjuzujesh dead zone koji inace nije imao nikakvog smisla seva mi paja.nisi mikrovao aspekt i trap nego fd i trap ali si barem imao siguran cc.ovako samo imash njegovu insigniu na cd-u a hunter ne moze da trepje do besvesti kao shto mage moze da sheepuje.nego,jel igrash mozda huntera?ne?znao sam.

ne igram huntera ali igram arenu mnogo vishe nego ti i tuko sam se sa mnogo vishe huntera a imam i warriora i znam sta hunter radi protiv melee-a sad cu ti ukratko opishem stavi freezin ili frost trap da usporavanja spamuje conclusive shot da me drzi na pozamashnoj udaljenosti i zaliva... nisam se ja bunio sto je dead zone ukinut... i jeste bilo glupo sto je postojao... ali to je buff za hunta a neko je pominjao gore ako naskrolujes dead zone... mislim WTF to ne postoji vec mesecima...

a fala bogu tuko sam se protiv huntera na rejtingu koji to mozes da vidish samo kad inspektujes druge ljude... i znam sta rade oni koji znaju da igraju + i imaju opremu za to...i to sto sam napisao mizeran buff to sam citirao tebe... a ti koji IGRASH hutnera kazes da je to sto sad mozes da pucas odakle god (umesto sa 20 ili 30 yardi koliko je vec bilo) mizeran buff, govori dovoljno o tebi kao hunteru.

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

da,to je mizeran buff,koji nije pomogao hunterima gde je trebao da pomogne,pomogao je iskljucivo nubovima ali naravno ti to ne mozesh da znash jer ne igrash huntera i nemash pojma o cemu pricash

to shto imash 2100 rejting i shto to morash to da spomenesh na svakom topicu je verovatno posledica tvojih rl kompleksa i u tome ne mogu da ti pomognem(vidi sa mohijem,ja mislim da on ide na neke terapije ali izgleda bezuspeshno)

imao sam ja preko 2k rejting u s1(MADA NARAVNO TO SE NE RACUNA JER TADA NIKO NIJE ZNAO DA IGRA JEL DA MOHI?)

to da si se tuk'o sa mnogo vishe huntera od mene mozesh da sanjash

[izdrkavanje e pishe]

izmedju ostalog,ja sam igrao i melee i huntere i to rank 13 rogue-a,DVA warriora 70lvl (jedan rank 11 i to pre 3 godine,kada si ti verovatno imao 12-13 godina i lomio dzojpede na plejstejshnu),paladina 70lvl i najbitnije DVA huntera 70 lvl i [/izdrkavanje e pishe]

tako da nemoj ti meni da prosipash tu pricu kako si ti wow igrao sa i protiv vishe huntera i da mi objasnjavash shta je buff za huntere JER ME ISKRENO ZABOLE PATKA CAK I DA JESI POSHTO OCIGLEDNO NEMASH POJMA SHTA JE HUNTER I TVOJE MISHLJENJE JE NEBITNO I BEZ VEZE ME SMARASH SA GLUPOSTIMA I KVOTUJESH I JA POSLE MASTIM TASTATURU POMFRITOM DA BI ODGOVORIO NEZNALICI

sad gtfo u shkolu

/edit ubacio caps

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

word,to je bio mizeran buff

koje gluposti shto pishemo za huntere?

ne razumem shta tu nije jasno?jel to nije logicno?logicno je da da bi opalio metak trebash da se odaljish 30 metara?

probaj da pobegnesh nekoj melee klasi bez scater shoota ili tbw.isti kurac kao shto je bilo ranije,ako ti je to na kuldaunu mozesh da se jebesh u bulju(osim ako ne igrash protiv idiota).to shto si ti mage pa si navikao da abjuzujesh dead zone koji inace nije imao nikakvog smisla seva mi paja.nisi mikrovao aspekt i trap nego fd i trap ali si barem imao siguran cc.ovako samo imash njegovu insigniu na cd-u a hunter ne moze da trepje do besvesti kao shto mage moze da sheepuje.nego,jel igrash mozda huntera?ne?znao sam.

Sta pricas ti?

Eto ja igram hantera, cime ces mene da diskreditujes? I to ga igram jos od mc/bwl dana i evo ti par tipova iz prakse

warov hamstring 50% slow

hunterov wingclip 40% slow

rogue-ov cripling 30% slow

Prvo znaci wara kajtujes dovoljno, jer si 10% brzi od njega, da mu opalis arcane, sting cak i multi i naravno auto. Makar ja uspevam da ga iskajtujem i da mu opalim to, a za tebe ne znam posto znam ljude koji se okrecu levo desno sa a i d te je za njih nemoguce da izvedu pucanj iz okreta u vazduhu.

Drugo igras sa druidom, war popije root i dobije aimed, popije ciklon i dobije aimed koji poleti pred kraj ciklona.

Ili sa palom pa dobijes freedom ili meta popije stun.

Trece druid/pala ti dispeluje crippling poison tako da i roga kajtujes lagano.

Cetvrto pravilno talentovan hanter ce imati i talente u smart trap-u valjda ili ti sansu za ensnare.

Ono sto sam rekao u kratkim crtama kako izgleda arena za huntera sa hilerom su bili jako skrti pointeri, naravno da tu ima jos dosta posla ali je sustina u ovome i to se ne menja osim ako sa druge strane ne dodju dva dpsa.

A ovaj hybris ne znam kako jos nije popio jedan od onih disciplinskih banova za generisanje i podsticanje trolovanja.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

FFS jeste nubzori.. narotico ovaj killy i neo koji su nekad igrali na frostmane a ne znaju chrillea...

http://www.warcraftmovies.com/viewauthor.php?id=11240

lik ima tipa 6-7 feral filmova a ima i blog

http://chrille.warcraftmovies.com/2008/04/...lpriestwarrior/

to sto se juce respecovo covek da proba je druga stvar :)

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

killy zar nisi igrao i onog kupljenog shamana?

srpska gild akcija je propala jer:

a) neo nije imao vremena i nije mu se igrao pve

b) nije doslo dovoljno ljudi

Edited by Zver

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

kako nema

pa mohiju raste pisica

Pa to sto masa vas ovde ima intelekt zgazene bube je vas problem, ali meni pisica ne raste kad pricam da je hanter do jaja klasa, a ja prvi nemam dobar rejting sa hantom. Sustina je sto sam ja realan kad procenjujem neku klasu, a vi ste ili iskompleksirani posto igrate tu klasu i nemate pojma ili jednostavno retardirani kao ti.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...