Jump to content

cudan problem sa kompom


WrVoX

Recommended Posts

imam cudan problem sa kompom, zapravo komp mi je blokirao cim ga upalim.. pa sam ja prvo reisntal windows medjutim nije pomoglo.. menjao sam hard, graficku, menjao ram i sve zivo.. i ispostavilo se da je maticna. Ok kupio sam drugu maticnu i uspust kupio jos 256mb ram i uzeo sam bolju graficku (ATI radeon 9600 pro 256) imao sam slicnu od 128..

E sada je fora sto mi komp radi mnogo gore nego pre [?] konkretno igre mi rade isto kao i pre mozda cak i gore... nadao sam se malo boljem kvalitetu sa obzirom da sam uzeo malo bolju graficku i ram.. ne ocekijem mnogo bolje ali je ovo gore nego pre! help plz ;/

p.s nisam hteo nista da diram u ATI Catalyst Control Center-u tamo ima dosta podesavanja zaa graficku pa se pitam da li mozda treba nesto da se podesi tamo..

Comic%20Illidan%2001.jpg
Link to comment
Share on other sites

formatirao sam particiju ali opet isto... btw svaki put kada se podigne windows samo crno preko ekrana i promeni rezoluciju ili nesto.. posle sve normalno radi sem sto i dalje igre rade gore nego pre.. cudna stvar se desila sinoc, igrao sam neku igru i ono lose radi i sve i samo odjednom se res komp.. posle udjem opet u igru kad ono radi kristalno lol.. i evo danas palim komp opet njesra radi.. wtf?

Comic%20Illidan%2001.jpg
Link to comment
Share on other sites

sledeci problem:

u igri sam i odjednom se res komp.. udjem opet u windows i izadje mi ono microsoft plz report this kao zao nam je nesto kenjaju znate vec... pa vas pitam da li je to do windowsa ili mozda neka komponenta zeza tipa pregrejavanje neko ili tako nesto.. ? help pl0x!

Edited by WrVoX
Comic%20Illidan%2001.jpg
Link to comment
Share on other sites

Reinstaliraj Windows (sa formatom hard diska), stavi najnovije drajvere redom (ploča, procesor, zvuk, ostalo).

@voodoo

Reinstaliraj Windows (sa formatom hard diska)

@wrvox

pa sam ja prvo reisntal windows medjutim nije pomoglo

Decko je to vec probao. Voodoo zasto format hard? samo odradi format particiju gde mu je windows darjveri etc... Nema potrebe za format ceo hard... Pozz

Da da, format particije, na to sam i mislio...

Koji si analista Radul...

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...